هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب ، فعال سازی و تنظیمات پلاگین چت MyShoutbox
(۱۳۹۱/۷/۵، ۰۷:۱۸:۴۵ صبح)Doodoo نوشته است:
(۱۳۹۱/۷/۵، ۰۶:۳۵:۱۳ صبح)reptal نوشته است:
(۱۳۹۱/۶/۲۱، ۰۷:۲۰:۲۶ صبح)reptal نوشته است: بعد از فعال سازی پلاگین چت باکس پنجره مدیریت این شکلی میشه پیغام خطای بالای صفحه از چیه؟از مطالبی که در بالا گفته شد من هیچی متوجه نشدم

[تصویر:  emfna8h468wzb2p9osya.jpg]
درود فایل زیر را جایگزین کنید

خسته نباشید
دوست عزیز من نصب کرم وقتی فعال میکنم ارور میداد هم تو داخل انجمن هم تو پنل مدیرکل با جایگذین کردن این فایل الان فقط تو کنترل پنل مدیر کل ارور میاد باید چکار کنم؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۱۰، ۱۲:۲۴:۲۵ عصر)dj-hatef نوشته است: آموزش جامع نصب فعال سازی و تنظیمات پلاگین چت باکس MyShoutbox

ابتدا پلاگین MyShoutbox رو از لینک زیر دریافت کنید

http://community.mybbiran.com/thread-803...MyShoutbox

محتوای پوشه Upload رو در محلهای تعیین شده در هاست منتقل کنید (از چپ به راست)

کد:
pspshoutbox.php و shoutbox.php در روت
کد:
myshoutbox.js در پوشه jscripts
کد:
myshoutbox.php و پوشه bot در \inc\plugins
کد:
زبانها در inc\languages

پلاگین را در بخش پلاگین ها در پیکربندی فعال کنید
حالا به صفحه اصلی فروم بروید چت باکس فعلا در پایین انجمن قرار داره اون رو تست پارسی کنید و مطمئن بشید حروف درست هستند
99 % حروف پارسی به شکل ؟؟؟؟؟ در میاد لازمه جدولهای پلاگین رو به utf-8 تبدیل کنند

نکته بسیار مهم : قبل از تبدیل هر چیزی که داخل چت باکس برای تست نوشتید رو کامل حذف کنید

برای تبدیل به UTF-8 تبدیل کننده Mybb جواب نمیده پس باید از طریق Phpmyadmin دست به کار بشید

به کنترل پنل هاست برید و گزینه phpmyadmin رو انتخاب کنید
دیتا بیس مورد نظر رو که Mybb رو در اون نصب کردید از سمت چپ صفحه انتخاب کنید
[تصویر:  d05d6ef56967447da8b8.JPG]

حالا لیست جداول مربوط به دیتابیس رو مشاهده میکنید

پلاگین 4 جدول به نامهای زیر داره ( ابتدای هر یک از جداول زیر نام دیتابیس قرار داده که من اینجا ذکر نکردم برای مثال mybb_mysb_shouts نام کامل جدول هست اما چون شاید نام هنگام نصب نام دیگری رو برای جداول (به جای mybb) انتخاب کردید اون رو ذکر نکردم)
کد:
mysb_bot
mysb_messages
mysb_reports
mysb_shouts

[تصویر:  f7c82265adb9490e8660.JPG]

حالا جدول اول یعنی mysb_bot رو انتخاب کنید سپس گزینه Structure بالای صفحه رو کلیک کنید تعدادی جدول میبینید هر کدام که در ستون Collation آن چیزی به جز utf8_general_ci بود گزینه Change که به شکل [تصویر:  b_edit.png]رو انتخاب کنید حالا Collation اون رو به utf8_general_ci تغییر بدید و Save کنید

[تصویر:  da1f79a322934b44a1e7.JPG]

به همین ترتیب جداول دیگه رو هم تبدیل کنید

کار تبدیل تمام است میتونید به صفحه الی انجمن برید و اون رو تست کنید

پلاگین همچنین دارای تنظیماتی است خوشبختانه پلاگین کاملا پارسی است فقط چند نکته از سر تجربه با این پلاگین رو میگم:
1-برای فعال کردن رنگ و فونت در پلاگین لازمه در بخش تنظیمات گزینه "اجازه استفاده از HTML" رو فعال کنید
2- فاصله تازه سازی رو تقریبا هر 5 تا 8 ثانیه تنظیم کنید
3-انداره فونت رو 2 بگذارید
4-"می خواهید چت روم کجا نمایش داده شود؟" بهتر است در تمام صفحات نمایش داده شود و بالای صفحه پس " global_header " رو (بدون "") بگذارید اگر میخواهید فقط صفحه اصلی و بالا باشد " 'index_top " بگذارید

تمام
نکته نسبتا مهم : بهتر است هر 4-5 روز یکبار دیتابیس این پلاگین رو از پیامها خالی کنید تا هم زودتر پلاگین لود بشه و هم بیخودی دیتابیس سنگین نشه
برای این کار دوباره به phpmyadmin برید دیتابیس انجمن رو انتخاب کنید و جدول mysb_shouts رو پیدا و کلیک کنید
خب اینجا تمام پیامها رو مشاهده میکنید کافیه گزینه Epmty بالای صفحه رو کلیک و Ok کنید همین

[تصویر:  b477fb4f9af14426a47c.JPG]

مشکلی بود در خدمتم
شاد و موفق باشید

یه سوال فنی و البته خیلی ابتدایی که بهم میخندین:

این هاست کجاست؟من اصلا هیچی از این سردرنیاوردم Sad Sad Sad

کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک Sad Sad Sad
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۲۵، ۲۰:۵۸:۲۴ عصر)HENGAME نوشته است:
(۱۳۸۹/۴/۱۰، ۱۲:۲۴:۲۵ عصر)dj-hatef نوشته است: آموزش جامع نصب فعال سازی و تنظیمات پلاگین چت باکس MyShoutbox

ابتدا پلاگین MyShoutbox رو از لینک زیر دریافت کنید

http://community.mybbiran.com/thread-803...MyShoutbox

محتوای پوشه Upload رو در محلهای تعیین شده در هاست منتقل کنید (از چپ به راست)

کد:
pspshoutbox.php و shoutbox.php در روت
کد:
myshoutbox.js در پوشه jscripts
کد:
myshoutbox.php و پوشه bot در \inc\plugins
کد:
زبانها در inc\languages

پلاگین را در بخش پلاگین ها در پیکربندی فعال کنید
حالا به صفحه اصلی فروم بروید چت باکس فعلا در پایین انجمن قرار داره اون رو تست پارسی کنید و مطمئن بشید حروف درست هستند
99 % حروف پارسی به شکل ؟؟؟؟؟ در میاد لازمه جدولهای پلاگین رو به utf-8 تبدیل کنند

نکته بسیار مهم : قبل از تبدیل هر چیزی که داخل چت باکس برای تست نوشتید رو کامل حذف کنید

برای تبدیل به UTF-8 تبدیل کننده Mybb جواب نمیده پس باید از طریق Phpmyadmin دست به کار بشید

به کنترل پنل هاست برید و گزینه phpmyadmin رو انتخاب کنید
دیتا بیس مورد نظر رو که Mybb رو در اون نصب کردید از سمت چپ صفحه انتخاب کنید
[تصویر:  d05d6ef56967447da8b8.JPG]

حالا لیست جداول مربوط به دیتابیس رو مشاهده میکنید

پلاگین 4 جدول به نامهای زیر داره ( ابتدای هر یک از جداول زیر نام دیتابیس قرار داده که من اینجا ذکر نکردم برای مثال mybb_mysb_shouts نام کامل جدول هست اما چون شاید نام هنگام نصب نام دیگری رو برای جداول (به جای mybb) انتخاب کردید اون رو ذکر نکردم)
کد:
mysb_bot
mysb_messages
mysb_reports
mysb_shouts

[تصویر:  f7c82265adb9490e8660.JPG]

حالا جدول اول یعنی mysb_bot رو انتخاب کنید سپس گزینه Structure بالای صفحه رو کلیک کنید تعدادی جدول میبینید هر کدام که در ستون Collation آن چیزی به جز utf8_general_ci بود گزینه Change که به شکل [تصویر:  b_edit.png]رو انتخاب کنید حالا Collation اون رو به utf8_general_ci تغییر بدید و Save کنید

[تصویر:  da1f79a322934b44a1e7.JPG]

به همین ترتیب جداول دیگه رو هم تبدیل کنید

کار تبدیل تمام است میتونید به صفحه الی انجمن برید و اون رو تست کنید

پلاگین همچنین دارای تنظیماتی است خوشبختانه پلاگین کاملا پارسی است فقط چند نکته از سر تجربه با این پلاگین رو میگم:
1-برای فعال کردن رنگ و فونت در پلاگین لازمه در بخش تنظیمات گزینه "اجازه استفاده از HTML" رو فعال کنید
2- فاصله تازه سازی رو تقریبا هر 5 تا 8 ثانیه تنظیم کنید
3-انداره فونت رو 2 بگذارید
4-"می خواهید چت روم کجا نمایش داده شود؟" بهتر است در تمام صفحات نمایش داده شود و بالای صفحه پس " global_header " رو (بدون "") بگذارید اگر میخواهید فقط صفحه اصلی و بالا باشد " 'index_top " بگذارید

تمام
نکته نسبتا مهم : بهتر است هر 4-5 روز یکبار دیتابیس این پلاگین رو از پیامها خالی کنید تا هم زودتر پلاگین لود بشه و هم بیخودی دیتابیس سنگین نشه
برای این کار دوباره به phpmyadmin برید دیتابیس انجمن رو انتخاب کنید و جدول mysb_shouts رو پیدا و کلیک کنید
خب اینجا تمام پیامها رو مشاهده میکنید کافیه گزینه Epmty بالای صفحه رو کلیک و Ok کنید همین

[تصویر:  b477fb4f9af14426a47c.JPG]

مشکلی بود در خدمتم
شاد و موفق باشید

یه سوال فنی و البته خیلی ابتدایی که بهم میخندین:

این هاست کجاست؟من اصلا هیچی از این سردرنیاوردم Sad Sad Sad

کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک Sad Sad Sad

همونجا که فایل های MyBB ریختین.
فضای مجازی وبسایت شما (جایی که سایت شما میزبانی میشه)
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
یه سوال چطور این چت باکس رو از مهمان مخفی کنیم که نبینه.
من تست کردم میبینه ولی پیام نمیتونه بده.جالبش اینجاست که میتونه گزارش بده پیام رو. لطفا اینو بگید.ممنون.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
سلام
من چت باکسو نصب ردم و نمایش داده میشه
طبق آموزش فارسی کردن جلو رفتم ولی
من در قسمت phpmyadmin رفتم و اون 4 جدول رو پیدا نمیکنم
پاسخ
سلام
من دانلود کردم طبق آموزش هم نصب کردم و فارسی کردم و آوردم بالای همه صفحات
بدون هیچ مشکلی
دست همگی درد نکنه
www.Persian-Lady.com
انجمن بانوی ایرانی
پاسخ
ببشخید من تو table :mybb_mysb_shouts میرم ولی اینا رو هیچ کدومشو نداره
mysb_bot
mysb_messages
mysb_reports
mysb_shouts
باید چی کار کنم میشه یادم بدید؟
پاسخ
این ارور چیه؟
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/iranbax1/public_html/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.3.26 (Linux)
پاسخ
انکودینگ فایل
inc/plugins/myshoutbox.php
رو ویرایش نمایید.
لینک آموزش:
http://community.mybbiran.com/thread-14654.html
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
 سپاس شده توسطGoD_KiLLeR (۱۳۹۲/۶/۱۷، ۱۳:۱۵:۳۵ عصر)
سلام من اين پلاگين رو نصب كردم
ولي بعد از نصب يه مشكل پيدا كردم اونم اينه كه وقتي تو پلاگين روي تنظيمات هر چيزي كليك مي كنم مي رم به سايت تهيه كنندش
يعني وقتي روي چت روم كليك مي كنم به اين سايت مي ريم

بقيه تنظيمات هم همين طور شده؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش جامع نصب پلاگین MyBB (افزونه) Pars 139 161,255 ۱۳۹۸/۱۰/۲۵، ۰۵:۰۷:۵۷ صبح
آخرین ارسال: shapor zangena

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان