هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب ، فعال سازی و تنظیمات پلاگین چت MyShoutbox
فرموده بودین مشکل از utf فایل پلاگین هست فایل رو پیوست کردم شما لطفا" بررسی کنید
فایل myshotbox.php
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۷:۵۵:۱۵ عصر)HOssE!N-B نوشته است: مشکل از utf فایل پلاگین است یا خودتان برطرفش کنید |||باتوجه به آموزش ها |||یا فایل را اینجا پیوست کنید مشکل را بررسی کنیم.
ممکنه به مشکل من رسیدگی کنیدHuhHuh
پاسخ
بابا اینهمه شب زنده داری می کنید یکی بگه این چت روم من چه درده شه؟؟TongueTongue
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۱۰، ۱۲:۲۴:۲۵ عصر)dj-hatef نوشته است: پلاگین را در بخش پلاگین ها در پیکربندی فعال کنید
حالا به صفحه اصلی فروم بروید چت باکس فعلا در پایین انجمن قرار داره اون رو تست پارسی کنید و مطمئن بشید حروف درست هستند
99 % حروف پارسی به شکل ؟؟؟؟؟ در میاد لازمه جدولهای پلاگین رو به utf-8 تبدیل کنند

نکته بسیار مهم : قبل از تبدیل هر چیزی که داخل چت باکس برای تست نوشتید رو کامل حذف کنید

برای تبدیل به UTF-8 تبدیل کننده Mybb جواب نمیده پس باید از طریق Phpmyadmin دست به کار بشید

به کنترل پنل هاست برید و گزینه phpmyadmin رو انتخاب کنید
دیتا بیس مورد نظر رو که Mybb رو در اون نصب کردید از سمت چپ صفحه انتخاب کنید
[تصویر:  d05d6ef56967447da8b8.JPG]

حالا لیست جداول مربوط به دیتابیس رو مشاهده میکنید

پلاگین 4 جدول به نامهای زیر داره ( ابتدای هر یک از جداول زیر نام دیتابیس قرار داده که من اینجا ذکر نکردم برای مثال mybb_mysb_shouts نام کامل جدول هست اما چون شاید نام هنگام نصب نام دیگری رو برای جداول (به جای mybb) انتخاب کردید اون رو ذکر نکردم)
کد:
mysb_bot
mysb_messages
mysb_reports
mysb_shouts

[تصویر:  f7c82265adb9490e8660.JPG]

حالا جدول اول یعنی mysb_bot رو انتخاب کنید سپس گزینه Structure بالای صفحه رو کلیک کنید تعدادی جدول میبینید هر کدام که در ستون Collation آن چیزی به جز utf8_general_ci بود گزینه Change که به شکل [تصویر:  b_edit.png]رو انتخاب کنید حالا Collation اون رو به utf8_general_ci تغییر بدید و Save کنید

[تصویر:  da1f79a322934b44a1e7.JPG]

به همین ترتیب جداول دیگه رو هم تبدیل کنید

کار تبدیل تمام است میتونید به صفحه الی انجمن برید و اون رو تست کنید
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
اقای عمیدی عزیز
همه رو انجام دادم ولی اون پیغام بالای صفحه همیشه ظاهر میشه اونم درست بعد از فعال کردن پلاگین Huh
پاسخ
لطفا متن ارور بگید چون در جریان نیستمWink
درود
.....

پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۲۱، ۰۷:۲۰:۲۶ صبح)reptal نوشته است: بعد از فعال سازی پلاگین چت باکس پنجره مدیریت این شکلی میشه پیغام خطای بالای صفحه از چیه؟از مطالبی که در بالا گفته شد من هیچی متوجه نشدم

[تصویر:  emfna8h468wzb2p9osya.jpg]
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۵، ۰۶:۳۵:۱۳ صبح)reptal نوشته است:
(۱۳۹۱/۶/۲۱، ۰۷:۲۰:۲۶ صبح)reptal نوشته است: بعد از فعال سازی پلاگین چت باکس پنجره مدیریت این شکلی میشه پیغام خطای بالای صفحه از چیه؟از مطالبی که در بالا گفته شد من هیچی متوجه نشدم

[تصویر:  emfna8h468wzb2p9osya.jpg]
درود فایل زیر را جایگزین کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.php   myshoutbox.php (اندازه: 58.85 KB / تعداد دفعات دریافت: 11)
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطreptal (۱۳۹۱/۷/۵، ۱۳:۱۹:۱۵ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۸، ۰۸:۰۱:۰۶ صبح) ، کویر (۱۳۹۱/۱۱/۵، ۱۵:۵۵:۲۹ عصر)
سلام:من پلاگین رو نصب کردم ولی وقتی میخوام تستش کنم مینوسته در حال بارگزاری...
خیلی هم زمان دادم تا بارگزاری کنه ولی متاسفانه هنوز گیره..مشکل از کجاست؟
پاسخ
-برای فعال کردن رنگ و فونت در پلاگین لازمه در بخش تنظیمات گزینه "اجازه استفاده از HTML" رو فعال کنید
چجوری فونت و رنگ بدیم بهش و در کجا؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش جامع نصب پلاگین MyBB (افزونه) Pars 139 161,255 ۱۳۹۸/۱۰/۲۵، ۰۵:۰۷:۵۷ صبح
آخرین ارسال: shapor zangena

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان