هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جشن مردادگان مبارک
(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۱:۰۹:۳۷ صبح)navidahanj نوشته است:
(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۰:۵۵:۳۷ صبح)Gh-Moradi نوشته است: عزیز شما که اینقدر دقیقی پس یخورده برگرد به عقب تا بفهمی اجدادت کیا بودن و الان داری از کیا دفاع میکنی Wink

یا أیُّهَا النّاسُ إِنَّا خَلَقناکُم مَن ذَکَرٍ وَ أُنثَی وَ جَعَنَاکُم شُعُوباً وقَبَائِلَ لِتَعارَفُوا إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَاللّهِ أَتقَاکُم إِنَّ اللهَ عَلیم خبیر(سوره حجرات،آیه 13)

ای مردم! بی تردید ما همه افراد نوع شما را از یک مرد وزن (آدم وحوا) آفریدیم و شما را قبیله ای بزرگ و کوچک قرار دادیم تا همدیگر بشناسید مسلماً گرامی ترین شما نزدخدا پرهیزکارترین شماست همانا خداوند بسیار دانا وآگاه است.

عه چه جالب..! پس با این حساب من و شما با آمریکاییها و انگلیسی ها هم برادریم Wink
(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۱:۳۹:۵۳ صبح)Gh-Moradi نوشته است:
(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۱:۰۹:۳۷ صبح)navidahanj نوشته است:
(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۰:۵۵:۳۷ صبح)Gh-Moradi نوشته است: عزیز شما که اینقدر دقیقی پس یخورده برگرد به عقب تا بفهمی اجدادت کیا بودن و الان داری از کیا دفاع میکنی Wink

یا أیُّهَا النّاسُ إِنَّا خَلَقناکُم مَن ذَکَرٍ وَ أُنثَی وَ جَعَنَاکُم شُعُوباً وقَبَائِلَ لِتَعارَفُوا إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَاللّهِ أَتقَاکُم إِنَّ اللهَ عَلیم خبیر(سوره حجرات،آیه 13)

ای مردم! بی تردید ما همه افراد نوع شما را از یک مرد وزن (آدم وحوا) آفریدیم و شما را قبیله ای بزرگ و کوچک قرار دادیم تا همدیگر بشناسید مسلماً گرامی ترین شما نزدخدا پرهیزکارترین شماست همانا خداوند بسیار دانا وآگاه است.

عه چه جالب..! پس با این حساب من و شما با آمریکاییها و انگلیسی ها هم برادریم Wink

عه چه جالب..! پس شما قبول نداری از نسل آدم و حوا هستی
ایرادی نداره،بعضی ها حرف های داروین رو خیلی قبول دارن اما من ترجیح میدم از نسل آدم و حوا باشم Smile
انجمن روزهای شادی = http://www.happydays.ir

[تصویر:  1407544361.jpg]

[تصویر:  mohammad_za_sig.png]
وقتی هرجا میرسید و دم از وطن پرستی و عشق به ایران و ایرانی میزنید! هر وقت هم صحبت از اسلام شد میگید اعراب احمق و کودن هستن! در حالی که استانهای جنوب ایران پر از مردم عرب هست و دارید به هموطنهاتون توهین میکنید!
اتفاقا نه تنها اعراب احمق و کودن نبودن بلکه از لحاظ علم، فرهنگ و ادبیات خیلی غنی بودن. فقط برخی رسم و رسومات اشتباهی بین مردم رایج بود که تو خود ایران و اروپا هم رسمهای غلط زیادی وجود داشتن و به مرور زمان از بین رفتن. بین اعراب هم رسومات زیادی بودن که از بین رفتن، شما کشورهایی مثل عراق و سوریه رو نمیتونید به عنوان فرهنگ عرب معرفی کنید. کشورهایی مثل امارات و کویت و عربستان رو ملاک قرار بدید. چقدر از ما انسان ترن!

البته فکر نکنید من عربم که این حرفها رو میزنم، من ترکم!

اتفاقا اینکه ما میگیم دین ما اسلام نیست اسلام برای عربهاس نشون دهنده اینه که ما هنوز پیشرفت نکردیم و ذهنیت ما تو همون هزار و سیصد سال پیش مونده چون همون موقع هم ایرانی ها اسلام رو قبول نکردن، الان هم قبول نمیکنن! مگر دین ربطی به چغرافیا داره که برای کدوم کشورها اومده باشه؟

یا مثلا دین مسیحیت برای آمریکا اومده؟ یا برای انگلیس و فرانسه اومده؟ پس چرا اونها که خیلی عاقل تر از ما هستن این دین رو پذیرفتن؟
 سپاس شده توسطnavidahanj (۱۳۹۳/۵/۸، ۱۱:۵۹:۳۸ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۸، ۱۵:۳۱:۳۲ عصر)
(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۱:۵۰:۲۷ صبح)navidahanj نوشته است: عه چه جالب..! پس شما قبول نداری از نسل آدم و هوا هستی
ایرادی نداره،بعضی ها حرف های داروین رو خیلی قبول دارن اما من ترجیح میدم از نسل آدم و هوا باشم Smile

میشه بگید من کی و کجا گفتم از نسل آدم و بقول خوتون هوا (حوا) نیستم؟
گوشتون که پره چشمتون چطور؟

متاسفم برای انسانهایی که جسمشان درحال و ذهنشان در 1400 سال پیش است Idea
(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۲:۲۱:۳۶ عصر)Gh-Moradi نوشته است:
(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۱:۵۰:۲۷ صبح)navidahanj نوشته است: عه چه جالب..! پس شما قبول نداری از نسل آدم و هوا هستی
ایرادی نداره،بعضی ها حرف های داروین رو خیلی قبول دارن اما من ترجیح میدم از نسل آدم و هوا باشم Smile

گوشتون که پره چشمتون چطور؟

متاسفم برای انسانهایی که جسمشان درحال و ذهنشان در 1400 سال پیش است Idea

اگر خودتون رو از نسل آدم و حوا میدونید پس نیازی نداره از آیه قرآنی که گذاشتم تعجب کنید.
خیلی خوبه که برای خودتون تاسف میخورید Smile

عامو معلوم هست چی میگی برای خودت، من چی میگم شما چی میفهمی، میخوایی دفاع کنی ولی... Wink
(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۲:۵۶:۱۷ عصر)Gh-Moradi نوشته است: عامو معلوم هست چی میگی برای خودت، من چی میگم شما چی میفهمی، میخوایی دفاع کنی ولی... Wink

شما وفتی تکلیفت با خودت معلوم نباشه مطمئنا نه میفهمی من چی میگم نه میدونی خودت چی میگی،پس اول تکلیفتو با خودت روشن کن

از یه طرف میگی "عه چه جالب ..! با آمریکایی ها و انگلیسی ها برادریم" و از آیه قرآن تعجب میکنی یا بهتر بگم به تمسخر میگیریش
از طرف دیگه میگی من کی گفتم از نسل آدم و حوا نیستم!

اگر قبول داری از نسل آدم و حوا هستی که بهتره آیه قرآن رو به تمسخر نگیری

(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۰:۵۵:۳۷ صبح)Gh-Moradi نوشته است: عه چه جالب..! پس با این حساب من و شما با آمریکاییها و انگلیسی ها هم برادریم Wink

وقتی خودت رو از نسل آدم و حوا بدونی پس عرب و غیر عرب،پارس و ترک و یونانی و ... هیچ معنی و مهفومی نداره چرا که همه انسان ها از نسل آدم و حوا هستند و هیچ کدوم بر هیچ کدوم دیگه برتری ندارند .

افکاری که فکر میکنند چون پارس هستند از عرب یا ترک یا ... برتر هستند متعلق به هزاران سال پیش هستند .

ببین عزیزم وقتی بلد نیستی بحث کنی بشین سرجات کسی بهت نمیگه...

شما اون کلام عربی رو نوشتی منم طبق همون باهات بحث کردم، غیر از اینه؟
مگر نمیگی ما همه از یک نسلیم؟ پدر و ماردمون آدم و بقول خودتون هوا هستند؟ خب پس در این صورت آمریکا که هیچ با اسرائیلی هم برادر هستیم..! (طبق اسناد خودتون)

من با شما طبق اسناد خود شما بحث کردم ولی میدونم حقیقت چیز دیگریست!

بازم میگم من با شما طبق اسناد خود شما بحث کردم ولی میدونم حقیقت چیز دیگریست!

خوب دقت کن به نوشته ها و دم به دقیقه ویرایش نکن، از روی تعصب حرف نزن و اگر حرفهاتون بوی تعصب داد من کوچیک شما هستم و بحث نمیکنم Wink
(۱۳۹۳/۵/۸، ۱۳:۲۱:۱۱ عصر)Gh-Moradi نوشته است: ببین عزیزم وقتی بلد نیستی بحث کنی بشین سرجات کسی بهت نمیگه...

شما اون کلام عربی رو نوشتی منم طبق همون باهات بحث کردم، غیر از اینه؟
مگر نمیگی ما همه از یک نسلیم؟ پدر و ماردمون آدم و بقول خودتون هوا هستند؟ خب پس در این صورت آمریکا که هیچ با اسرائیلی هم برادر هستیم..! (طبق اسناد خودتون)

من با شما طبق اسناد خود شما بحث کردم ولی میدونم حقیقت چیز دیگریست!

بازم میگم من با شما طبق اسناد خود شما بحث کردم ولی میدونم حقیقت چیز دیگریست!

خوب دقت کن به نوشته ها و دم به دقیقه ویرایش نکن، از روی تعصب حرف نزن و اگر حرفهاتون بوی تعصب داد من کوچیک شما هستم و بحث نمیکنم Wink

بله،چرا که نباشیم ؟
وقتی نسل انسان از آدم و حوا باشه یعنی همه نژادها و قوم ها با هم برادر و برابر هستند و هیچ کدوم برتری نسبت به بقیه ندارند.
حالا شما از خودت بپرس نسلت از آدم و حوا هست یا نه . اگر فکر کردی که بود پس بدون قبل از اینکه پارس باشی یا عرب از آدم و حوا بودی اگر فکر میکنی نیست من دیگه بحثی باهات ندارم .

نقل قول:

پس آخرش قبول کرده که با اسرائیلی ها برادری Wink

راستی ممنون که گزارش کردی Big Grin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان