هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست متخصص جهت ایجاد تغییرات در انجمن
با سلام و خسته نباشید

کمی بیش از 2 سال از گشایش انجمن خانوم گل میگذره و با توجه به پیشرفت خوبی که به یاری پروردگار داشتیم برای ایجاد تنوع و بروزآوری انجمن نیاز به یک متخصص مورد اطمینان جهت اعمال زیر داریم :

- پیشنهاد یک قالب جدید با طراحی نوین و سئوی بالا و نسبتا سبک برای انجمن
- رفع مشکل برخی پلاگین ها مانند سپاس/لایک که صفحه رفرش میشه بعد کلیک و عدم کارکرد صحیح جی کوئری در برخی بخش ها
- ارائه طرحی برای پورتال همانند وب سایت های مشابه : mamisite.com , ninisite.com , ashpazonline.com

لطفا پیشنهادات خودتون رو پیام خصوصی بفرمایید تا مذاکره کنیم بابت طرح و هزینه ها و ... و البته من فقط شب ها فرصت دارم برای چک کردن

*** با توجه با ماهیت انجمن ضمانت معتبر و اعتبار و فراهم نمودن اعتماد شرط اصلی برای من هست وگرنه ترجیح میدم همینطور بمونه

با سپاس فراوان از تمام بزرگواران
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۲/۲، ۰۰:۴۱:۴۸ صبح)
پیغام خصوصی ارسال شد..Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطkabus (۱۳۹۲/۲/۲، ۲۳:۲۷:۳۱ عصر)
درود
به نظر بنده خودتون دست به کار بشید بهتر حتی اگر انجمنتون گاهی هم به مشکل بخوره و ...
خودتون فرا بگیرید خیلی بهتر WinkHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
(۱۳۹۲/۲/۲، ۲۰:۳۵:۰۸ عصر)Doodoo نوشته است: درود
به نظر بنده خودتون دست به کار بشید بهتر حتی اگر انجمنتون گاهی هم به مشکل بخوره و ...
خودتون فرا بگیرید خیلی بهتر WinkHeart

سلام و خسته نباشید مدیر گرامی

خودم آشنایی کامل به html و css و حدودی php و ... دارم . همین انجمن رو هم تا اینجا یا راهنمایی های سایت و تغییراتی که دادم بالا آوردم . اما در حال حاضر با توجه به پست مدیریتی که در محل کارم دارم و زندگی شخصی حتی وقت ندارم ساپورت سایت رو درست و حسابی برسم . خودم نزدیک به 6 ماه هست می خوام خودم انجام بدم و مطمئنم هیچ مشکلی هم بوجود نخواهد آمد اما کمبود وقت داره عقب میندازه .

پیام های دوستان رو دارم بررسی می کنم و پاسخ میدم . لطفا اگر کسی توانایی داره پیشنهاد ارائه بده

سپاس از همگی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست تغییرات در انجمن amir1 15 4,845 ۱۳۹۳/۲/۲۸، ۱۸:۵۵:۵۳ عصر
آخرین ارسال: صالح غلامیان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان