مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: درخواست متخصص جهت ایجاد تغییرات در انجمن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید

کمی بیش از 2 سال از گشایش انجمن خانوم گل میگذره و با توجه به پیشرفت خوبی که به یاری پروردگار داشتیم برای ایجاد تنوع و بروزآوری انجمن نیاز به یک متخصص مورد اطمینان جهت اعمال زیر داریم :

- پیشنهاد یک قالب جدید با طراحی نوین و سئوی بالا و نسبتا سبک برای انجمن
- رفع مشکل برخی پلاگین ها مانند سپاس/لایک که صفحه رفرش میشه بعد کلیک و عدم کارکرد صحیح جی کوئری در برخی بخش ها
- ارائه طرحی برای پورتال همانند وب سایت های مشابه : mamisite.com , ninisite.com , ashpazonline.com

لطفا پیشنهادات خودتون رو پیام خصوصی بفرمایید تا مذاکره کنیم بابت طرح و هزینه ها و ... و البته من فقط شب ها فرصت دارم برای چک کردن

*** با توجه با ماهیت انجمن ضمانت معتبر و اعتبار و فراهم نمودن اعتماد شرط اصلی برای من هست وگرنه ترجیح میدم همینطور بمونه

با سپاس فراوان از تمام بزرگواران
پیغام خصوصی ارسال شد..Blush
درود
به نظر بنده خودتون دست به کار بشید بهتر حتی اگر انجمنتون گاهی هم به مشکل بخوره و ...
خودتون فرا بگیرید خیلی بهتر WinkHeart
(۱۳۹۲/۲/۲، ۲۰:۳۵:۰۸ عصر)Doodoo نوشته است: [ -> ]درود
به نظر بنده خودتون دست به کار بشید بهتر حتی اگر انجمنتون گاهی هم به مشکل بخوره و ...
خودتون فرا بگیرید خیلی بهتر WinkHeart

سلام و خسته نباشید مدیر گرامی

خودم آشنایی کامل به html و css و حدودی php و ... دارم . همین انجمن رو هم تا اینجا یا راهنمایی های سایت و تغییراتی که دادم بالا آوردم . اما در حال حاضر با توجه به پست مدیریتی که در محل کارم دارم و زندگی شخصی حتی وقت ندارم ساپورت سایت رو درست و حسابی برسم . خودم نزدیک به 6 ماه هست می خوام خودم انجام بدم و مطمئنم هیچ مشکلی هم بوجود نخواهد آمد اما کمبود وقت داره عقب میندازه .

پیام های دوستان رو دارم بررسی می کنم و پاسخ میدم . لطفا اگر کسی توانایی داره پیشنهاد ارائه بده

سپاس از همگی