هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار MyBB 1.6.7(بروزرسانی امنیتی، نگهداری و ویژگی ها)
(۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۴:۴۴:۵۲ صبح)geo نوشته است: سلام

من هم 1.6.4 دارم.

دوست عزیز Night ، شما پلاگین ها را هم غیرفعال کردید ؟

بعد از ارتقا، برای پلاگین خاصی مشکل پیش نیومد ؟

نقل‌قول: البته قبلش تغییراتی كه اعمال كردید رو ذخیره كنید تا بعد از آپگرید بتونید درستشون كنید

این قسمت را میشه بیشتر توضیح بدید.

Heart

خير احتياجي به غير فعال كردن نيست.
مشكلي پيش نمياد فقط پلاگين سپاستون اگه قديميه بايد به روزرساني بشه.

----

اين دوستمون گفتن تغييراتي در بعضي فايل هاي اصلي php وارد كردن براي همين گفتم كه تغييرات رو ذخيره كنن تا بعد دوباره اجرا كنن.

محض احتياط بكاپ از پوسته هم فراموش نكنيد.Heart

(۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۴:۰۱:۳۳ صبح)armin3000 نوشته است: پست اول نوشته بسته کامل رو باید آپدیت کنم. ضمنا درست یادم نیست کدوم فایلها رو تغییر دادم چون حدود ۲ سال هست فروم آپ هست و تغییرات به مرور ایجاد شده.
به نظرتون اگر فایلهای تغییر داده شده از ۱.۶.۴ به ۱.۶.۷ رو پیدا کنم و مثلا هر سه تا بسته فایلهای تغییر داده شده مربوط به 1.6.5 و 1.6.6 و 1.6.7 رو بیارم و با هم ترکیب کنم و بعد همه رو آپلود کنم و جایگزین فایلهای 1.6.4 کنم و بعد Installer رو اجرا کنم و توی نسخه ها هم 1.6.4 رو بزنم آپگرید میشه؟ یا اینکه باید 1.6.6 بزنم و یا اصلا این کار درسته یا نه؟
خود شما چه جوری از 1.6.4 به 1.6.7 ارتقا دادین؟
راجب قسمت اول چون نميدونم كدوم فايل ها رو تغيير داديد نميتونم نظري بدم.

من خودم 1 ساعت انجمن رو بستم فايل ها رو توي اين مدت جايگزين كردم فايل آپگريد رو اجرا كردم و توي كمتر از دو دقيقه آپگريد انجام شد و چند تنا پلاگين كه ورژنش قديمي بود و مشكل به وجود اومده بود مثل سپاس رو هم بروزرساني كردم.

اگر تغييراتو بگيد ميتونم بهتر راهنماييتون كنم.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۱۲:۳۹:۳۱ عصر) ، armin3000 (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۲:۱۴:۴۰ صبح)

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انتشار MyBB 1.6.7(بروزرسانی امنیتی، نگهداری و ویژگی ها) - توسط Night - ۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۵:۴۶:۴۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان