هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: نظر شما در مورد عملکرد مای بی بی ایران
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
فعالیت 3 ماهه مای بی بی ایران فوق العاده بوده است
74.36%
29 74.36%
از عملکرد 3 ماهه مای بی بی ایران راضی هستم.
23.08%
9 23.08%
از عملکرد 3 ماه مای بی بی ایران راضی نیستم
2.56%
1 2.56%
نظری ندارم
0%
0 0%
در کل 39 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات شما درباره مای بی بی ایران
متوجه منظور من نشدید .

میدونم چه کسانی در اینجا ثبت نام کردن اما بحث بر سر ثبت نام نیست.پارس عزیز متن پست من رو قسمت زیر رو توجه کنید :

نقل‌قول: من تا اونجا که یاد دارم زمان افتتاح این سایت هیچ گونه حرفی از MKGUL نبود

بنده گفتم هیچ گونه صحبتی از ایشون نبود و هیچ وقت گفته نشد که ایشون ثبت نام کردن یا نه چون اصلا این مهم نیست بلکه اینکه مطرح بودنه ایشون در انجمن بوده.
لطفا نام کاربری من رو حذف کنید.چون خود بنده دارم میگم و فکر میکنم اگر خود کاربر بخواد نام کاربریش دیگه نباشه مشکلی نداشته باشه چون خود کاربر خواسته.

ممنون
پاسخ
نقل‌قول: لطفا نام کاربری من رو حذف کنید.چون خود بنده دارم میگم و فکر میکنم اگر خود کاربر بخواد نام کاربریش دیگه نباشه مشکلی نداشته باشه چون خود کاربر خواسته.
متاسفانه باید عرض کنم که امکان حذف نام کاربری شما وجود نداشت

در هر صورت :
فکر کنم شما به آرزو و خواسته خود رسیدید ...

با توجه به ارسال های نامربوط و درخواست خودتان نام کاربری شما بسته می شود

محرومیت توسط MKGUL

موفق پیروز باشید .
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۷، ۰۳:۵۱:۴۱ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۷، ۰۴:۱۹:۴۴ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۴:۱۶:۲۹ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۲:۳۳ صبح)
درود
همش از مدیرا تقدیر میشه
حسود نیستیم ها ولی این زیر میرا هم نگاه کنید [تصویر:  58.gif]
پاسخ
بله درسته... فارسی ساز انجمن من متعلق به مای بی بی هلپ است زیرا قبل از آشنایی با شما بعد از مای بی بی ساپورت فقط آنجا را میشناختم و به طور اتفاقی که دنبال یک پلاگین بودم با این انجمن روبرو شدم. در کل من 98 درصد تمام پلاگین هایی که نصب کردم از اینجا دانود کردم همچنین برخی ایراداتم در خصوص تغییرات در بخشی از قالب که خودم به تناقض میرسیدم در اینجا رفع شد!!
در ضمن به MKGUL هم بابت انجمنشون تبریک میگم که واقعا فوق العادست. ( فقط یک سوال این همان انجمن mahsunkirmizigul.ir است که تغییر نام داده اید ؟ )

در کل باز هم سپاس
انجمن های آشیانه فارسی - آشیانه ای آزاد برای هر پارسی زبان
پاسخ
(۱۳۸۹/۱/۷، ۱۲:۳۱:۰۰ عصر)Jimmy نوشته است: بله درسته... فارسی ساز انجمن من متعلق به مای بی بی هلپ است زیرا قبل از آشنایی با شما بعد از مای بی بی ساپورت فقط آنجا را میشناختم و به طور اتفاقی که دنبال یک پلاگین بودم با این انجمن روبرو شدم. در کل من 98 درصد تمام پلاگین هایی که نصب کردم از اینجا دانود کردم همچنین برخی ایراداتم در خصوص تغییرات در بخشی از قالب که خودم به تناقض میرسیدم در اینجا رفع شد!!
در ضمن به MKGUL هم بابت انجمنشون تبریک میگم که واقعا فوق العادست. ( فقط یک سوال این همان انجمن mahsunkirmizigul.ir است که تغییر نام داده اید ؟ )

در کل باز هم سپاس
در جهت این اطلاعیه ، شما برای استفاده از پلاگین ها و قالب های ما باید از فارسی سازی استفاده کنید که نام پوشه آن هماهنگ با ترجمه های ما یعنی persian باشد.
تغییر فارسی ساز کمتر از 3 دقیقه طول می کشد. آموزش های مربوطه

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۱/۷، ۱۷:۰۸:۴۰ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۲:۳۸ صبح)
Big Grin 
منم لازم دونستم به عنوان یک کاربر مای بی بی ایران ، به همه ی مدیران و دوستان این موفقیت رو تبریک بگم .
و کاملا روشن هست که با این سرعت پیشرفت ، در آینده ی نزدیک تنها www.mybbirabn.com به عنوان مرجع اصلی معرفی و ساپورت mybb فارسی شناخته خواهد شد .
من در ابتدا از mybb هلپ استفاده می کردم ولی با اشنا شدن با این سایت و جو خوب و کمک دوستان بدون هیچ چشم داشتی ، قالب و فارسی ساز خودم رو عوض کردم و الان با اجازتون خودم رو جزئی از اینجا می دونم !Big Grin
..........
و در آخر تشکر ویژه از جناب علیرضا خان و آقا زئوس و آقا جلال و Miguel و .. که کمک زیادی به من کردند ، دارم .
موفق باشید .
فرومم شیلتر شد ! ولی مث مرد جلوشون واسادم !
چند روز دیگه با ظاهر جدید افتتاح می شه ، لینک می زارم .Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۷، ۲۰:۰۹:۳۶ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۷، ۲۰:۰۹:۴۸ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۷، ۲۰:۵۱:۵۰ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۸، ۱۵:۵۶:۵۰ عصر)
Heart 
(۱۳۸۹/۱/۷، ۰۳:۱۷:۱۷ صبح)pl_ugin نوشته است: متوجه منظور من نشدید .

میدونم چه کسانی در اینجا ثبت نام کردن اما بحث بر سر ثبت نام نیست.پارس عزیز متن پست من رو قسمت زیر رو توجه کنید :

نقل‌قول: من تا اونجا که یاد دارم زمان افتتاح این سایت هیچ گونه حرفی از MKGUL نبود

بنده گفتم هیچ گونه صحبتی از ایشون نبود و هیچ وقت گفته نشد که ایشون ثبت نام کردن یا نه چون اصلا این مهم نیست بلکه اینکه مطرح بودنه ایشون در انجمن بوده.
لطفا نام کاربری من رو حذف کنید.چون خود بنده دارم میگم و فکر میکنم اگر خود کاربر بخواد نام کاربریش دیگه نباشه مشکلی نداشته باشه چون خود کاربر خواسته.

ممنون

یادمه وقتی قضیه اهانت به مردم آذربایجان توسط مدیر محترم مای بی بی هلپ صورت گرفت
اولین کسی که به علنی شدن این موضوع اعتراض کرد این کاربر بودند
فکر می کنم این یک اتفاق عادیه کاربران از مای بی بی هلپ محروم بشن و بیان اینجا و بالعکس
و عادی تر از همه محروم شدن مدیران ارشد ساپورتهای مای بی بی در انجمن های یکدیگر

به هر حال جدا از این موضوع ایشان از کاربران فعال مای بی بی ایران بودند
من یک کار بر عادی در اینجا هستم و محرومیت های اینجا به من ربطی نداره
ولی چرا باید این کاربر محترم انقدر باید در بن شدن اصرار داشته باشند
ایشون اگر از مای بی بی ایران ناراضی هستند می تونن از اینجا برن . چه اصراریه که حتما نام کاربری ایشون بن بشه
به نظر من انقدر اینجا از برخوردهای زشت مدیر مای بی بی هلپ حرف زده شده و مدارک مختلفی از رفتارهای ایشان رو شده که می خواهند با چنین توطئه هایی سعی بر مظلوم نمایی و داشتن مدرک برای جو سازی علیه مای بی بی ایران کنند
اینکه در زمان آغاز به کار مای بی بی ایران حرف از کی بوده یا نبوده چه مشکلی رو حل می کنه من سر در نمیارم
مگه چیزی از ایشون گرفته میشه که این جو سازی رو ایجاد می کنن و مدیران مای بی بی ایران رو به دروغ متهم می کنند
خیلی خوب بود که ماهسون قیرمیزی گول عزیز ایشون رو بن نمی کردند تا همچنان بولار یانا یانا گالیدیلر
به هر حال من به عنوان یک کاربر کوچک در مجموعه بزرگ مای بی بی ایران از زحمات علیرضای عزیز و ماهسون عزیز تشکر می کنم
و مطمئن هستم صلاح این یگانه مرجع بزرگ فارسی زبان مای بی بی را بهتر و بیشتر از من می دونن Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۸، ۱۱:۵۳:۰۲ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۸، ۱۲:۰۰:۰۹ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۸، ۱۵:۵۶:۲۷ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۳:۴۶:۱۰ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۳:۵۵:۲۳ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۲:۴۴ صبح)
نگو ماحسون الان میاد شاکی میشه Big Grin بگو ماهسون

وای خدا یادش بخیر
پاسخ
 سپاس شده توسطsahiyan (۱۳۸۹/۱/۸، ۱۳:۰۲:۲۷ عصر)
در کل چه از مدیران کل. مای بی بی ایران . گرفته
چه مدیران ارشد
چه مدیران و غیره .................
همه در مای بی بی ایران زحمت می کشند وهر کسی در این انجمن بی احترامی توهین و بی نظمی کنه سریعا بن میشه به طور کل محروم میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۳:۵۵:۰۶ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۴:۰۴:۲۹ عصر) ، sahiyan (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۷:۰۱:۰۸ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۲:۵۶ صبح)
نقل‌قول: در ضمن به MKGUL هم بابت انجمنشون تبریک میگم که واقعا فوق العادست.
خیلی ممنونم بابت لطف شما

نقل‌قول: ( فقط یک سوال این همان انجمن mahsunkirmizigul.ir است که تغییر نام داده اید ؟ )
بله همون انجمن بود
البته تغییر نام ندادم و یک دامین جدید گرفتم و دیتابیس سایت ماهسون رو در ایران - فروم ایمپورت کردم

نقل‌قول: خیلی خوب بود که ماهسون قیرمیزی گول عزیز ایشون رو بن نمی کردند تا همچنان بولار یانا یانا گالیدیلر
Big Grin
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۴:۰۷:۵۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۴:۱۹:۱۷ عصر) ، sahiyan (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۶:۵۸:۱۸ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۲:۵۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان