مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: افزونه فروشگاه 1.6 برای سیستم امتیازات Shop 1.6
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام

نکته:
برای استفاده از این افزونه باید افزونه امتیازات (New Points) نسخه 1.5 یا جدیدتر رو نصب داشته باشید و نسخه MyBB شما هم باید 1.6 به بالا باشه
بعد از نصب به phpMyAdmin برین و جدولهای "mybb_newpoints_shop_categories" و "mybb_newpoints_shop_items" رو UTF-8 کنید

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: فروشگاه

[تصویر:  info.png] عملکرد: ادغام یک سیستم فروشگاهی با امتیازات

[تصویر:  version.png] نسخه: 1.6

[تصویر:  user.png] نویسنده: Pirata Nervo

[تصویر:  d.png] معرفی: 22-12-2009

[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 22-1-2012

[تصویر:  user.png] ترجمه: Cancer9003

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعالسازی از پنل مدیریت>>تب امتیازت

[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

[attachment=6156]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://forums.mybb-plugins.com/Thread-Release-Shop-1-6
دادا دو روز زحمت کشیدم کل newpoints و مخلفاتش رو ترجمه کردم ولی شما زودتر از من اتشار دادینش. براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هر روز قدمهای بزرگتری رو در زندگیتون بردارین. منم اونا رو برا استفاده شخصی نگه می دارم.
با تشکر
سلام !

ببخشید در قسمت ادمین گزینه ی فروشگاه برای من نمیاد تا بتونم مدالی(آیتم) ایجاد کنم !

میشه کمک کنید ؟ Heart
(۱۳۹۱/۵/۱۳، ۱۱:۲۱:۴۸ صبح)Mylis نوشته است: [ -> ]سلام !

ببخشید در قسمت ادمین گزینه ی فروشگاه برای من نمیاد تا بتونم مدالی(آیتم) ایجاد کنم !

میشه کمک کنید ؟ Heart

باید فایلو داخل پوشه newpoints اپلود کنی!
و از داخل قسمت newpoints پلاگینو فعال کنی!
سلام خدمت دوستان

من این پاگین رو نصب کردم
ولی قسمت قیمت و ایتم برا فروشگاه رو ندارمHuhHuh
[تصویر:  1344085222.png]

دسته بندی ایجاد می کنم
ادرس ایکون میدم نشون نمیده

----------------------------------------------------
دوستان مشکلم حل شد
می بخشید.
ببخشید ، من آپلود کردم ، نصب هم کردم . همه چیز درست به نظر میاد ولی گزینه ی فروشگاه زیر upgrade اضافه نمیشه !!!

میشه حداقل لینک اون قسمت رو در ادمین بدید که من دستی لینکش رو وارد کنم و بتونم مدال اضافه کنم ؟

HeartHeartHeart
خود پلاگین امتیازات رو هم قرار بدین
کاربر ها هم میتونن چیزی رو بفروشن ؟

مثلا یه کاربر یه لینک رو بفروشه یا یه عکس رو
بله. هروقت کاربری آیتمی رو نخواد میتونه اونو بفروشه ولی یه درصدی از قیمتش کم میشه. اون درصد رو مدیر کل میتونه از تنظیمات افزونه مشخص کنه (پیش فرض 0.75 هست یعنی 75% از قیمت واقعی آیتم به حسابتون میاد)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7