هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] افزونه فروشگاه 1.6 برای سیستم امتیازات Shop 1.6
سلام

نکته:
برای استفاده از این افزونه باید افزونه امتیازات (New Points) نسخه 1.5 یا جدیدتر رو نصب داشته باشید و نسخه MyBB شما هم باید 1.6 به بالا باشه
بعد از نصب به phpMyAdmin برین و جدولهای "mybb_newpoints_shop_categories" و "mybb_newpoints_shop_items" رو UTF-8 کنید

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: فروشگاه

[تصویر:  info.png] عملکرد: ادغام یک سیستم فروشگاهی با امتیازات

[تصویر:  version.png] نسخه: 1.6

[تصویر:  user.png] نویسنده: Pirata Nervo

[تصویر:  d.png] معرفی: 22-12-2009

[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 22-1-2012

[تصویر:  user.png] ترجمه: Cancer9003

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعالسازی از پنل مدیریت>>تب امتیازت

[تصویر:  photos.png] نمونه: پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Shop 1.6.zip (اندازه: 29.05 KB / تعداد دفعات دریافت: 627)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://forums.mybb-plugins.com/Thread-Release-Shop-1-6

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۱:۳۵:۰۸ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۱:۳۷:۰۸ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۱:۳۸:۲۴ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۱:۴۷:۲۷ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۱:۴۸:۱۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۱:۴۸:۵۳ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۱:۵۲:۲۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۲:۴۴:۰۳ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۵:۰۴:۳۱ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۸:۲۴:۵۷ صبح) ، shadanak (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۱۱:۳۴ صبح) ، MSTF (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۱:۲۶:۵۲ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۱۴:۱۲ عصر) ، yasan100 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۲۲:۴۲:۳۱ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۱/۱/۱۷، ۱۳:۴۶:۴۹ عصر) ، saljooghi (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۸:۵۳:۱۳ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۴/۱۳، ۰۶:۲۸:۲۰ صبح) ، the wolf (۱۳۹۱/۴/۱۳، ۱۳:۰۰:۳۵ عصر) ، majid01 (۱۳۹۱/۵/۱۱، ۰۳:۱۶:۱۵ صبح) ، arsham (۱۳۹۱/۵/۱۱، ۰۳:۲۸:۱۷ صبح) ، emir.yanliz (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۰۱:۲۶:۵۵ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۲۶:۳۳ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۹:۱۱:۱۹ صبح) ، Mohsen.M (۱۳۹۲/۴/۵، ۱۷:۳۰:۲۰ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۲/۱۲/۱، ۱۱:۱۰:۵۴ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۳:۳۴ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۳/۱۷، ۱۵:۳۰:۰۰ عصر) ، ofpersia (۱۳۹۳/۴/۱۱، ۱۱:۰۰:۳۱ صبح) ، quester (۱۳۹۳/۵/۱۴، ۱۲:۲۲:۰۸ عصر)
دادا دو روز زحمت کشیدم کل newpoints و مخلفاتش رو ترجمه کردم ولی شما زودتر از من اتشار دادینش. براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هر روز قدمهای بزرگتری رو در زندگیتون بردارین. منم اونا رو برا استفاده شخصی نگه می دارم.
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۰۷:۲۳ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۲:۱۴:۱۱ عصر) ، yasan100 (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۲۲:۴۲:۲۹ عصر) ، saljooghi (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۸:۵۳:۱۸ صبح) ، alimasumi (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۰۶:۳۰:۵۶ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۳:۴۰ عصر)
سلام !

ببخشید در قسمت ادمین گزینه ی فروشگاه برای من نمیاد تا بتونم مدالی(آیتم) ایجاد کنم !

میشه کمک کنید ؟ Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۳:۵۰ عصر)
(۱۳۹۱/۵/۱۳، ۱۱:۲۱:۴۸ صبح)Mylis نوشته است: سلام !

ببخشید در قسمت ادمین گزینه ی فروشگاه برای من نمیاد تا بتونم مدالی(آیتم) ایجاد کنم !

میشه کمک کنید ؟ Heart

باید فایلو داخل پوشه newpoints اپلود کنی!
و از داخل قسمت newpoints پلاگینو فعال کنی!
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۳:۵۹ عصر)
سلام خدمت دوستان

من این پاگین رو نصب کردم
ولی قسمت قیمت و ایتم برا فروشگاه رو ندارمHuhHuh
[تصویر:  1344085222.png]

دسته بندی ایجاد می کنم
ادرس ایکون میدم نشون نمیده

----------------------------------------------------
دوستان مشکلم حل شد
می بخشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۹:۱۸:۱۳ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۴:۱۶ عصر)
ببخشید ، من آپلود کردم ، نصب هم کردم . همه چیز درست به نظر میاد ولی گزینه ی فروشگاه زیر upgrade اضافه نمیشه !!!

میشه حداقل لینک اون قسمت رو در ادمین بدید که من دستی لینکش رو وارد کنم و بتونم مدال اضافه کنم ؟

HeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۴:۲۶ عصر)
خود پلاگین امتیازات رو هم قرار بدین
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۴:۳۳ عصر)
http://community.mybbiran.com/thread-8039.html
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
کاربر ها هم میتونن چیزی رو بفروشن ؟

مثلا یه کاربر یه لینک رو بفروشه یا یه عکس رو
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۴:۴۴ عصر)
بله. هروقت کاربری آیتمی رو نخواد میتونه اونو بفروشه ولی یه درصدی از قیمتش کم میشه. اون درصد رو مدیر کل میتونه از تنظیمات افزونه مشخص کنه (پیش فرض 0.75 هست یعنی 75% از قیمت واقعی آیتم به حسابتون میاد)
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۱۶، ۱۳:۳۵:۰۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6.6] افزونه قرعه کشی 1.4 برای سیستم امتیازات Lottery 1.4 Cancer9003 29 22,087 ۱۳۹۴/۸/۳، ۲۰:۲۹:۱۳ عصر
آخرین ارسال: *mahdi*
  [برای 1.6.6] افزونه امتیازات بخش بازی Game Section Points Cancer9003 6 7,629 ۱۳۹۱/۵/۱۳، ۰۲:۵۶:۴۳ صبح
آخرین ارسال: Cancer9003

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان