مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رسیدگی به مشکلات کاربرهای تازه وارد در اینجا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(۱۳۹۲/۲/۱۲، ۱۹:۰۳:۵۰ عصر)istgah51 نوشته است: [ -> ]مرسی
اما به جون خودم گیج گیج شدم مشکلم اینه که نمیدونم این پوشه کش کجاست ؟؟
ترا خدا واسه یه بیسواد تازه کار نا وارد کلاس اولی توضیح بدید؟؟!!
ببینید دوست عزیز شما میرید به پنل هاستتون، یعنی همونجایی که فایلهای مای بی بی رو ریختید، در اونجا بگردید بین فولدرهای مربوطه به مای بی بی، چوشه ای به نام cache هست، از طریق یک ویژگی به اسم set permission، دسترسی رو روی 777 قرار بدید

(۱۳۹۲/۲/۱۲، ۱۹:۳۶:۰۸ عصر)gamenaz نوشته است: [ -> ]سلام
وقت شما بخیر
من تازه یک forum ساختم اما موقعی که میزنم نمایش انجمن ، ایت خطا رو میده
This is a placeholder for the subdomain forume.gamenaz.ir
لطفا بگید باید چیکار کنم

در محلی که انجمنتون رو نصب کردید یک فایل به اسم index.html هست، اون رو پاک کنید
دقت کنید که فایل index.php رو پاک نکنید
در واقع اونی که باید پاک بشه دارای پسوند html هست، نه پسوند php
دوست عزیزم(( پاسخگو جان )) سپاس فراوان خوب اینو فهمیدم که چطور میشه دسترسی رو تغغیر داد

تنها کش موجود تو این ادرس بود tmp/pear/cache که پوشه است و خالیه کردمش 777
یک ادرس دیگه هم هستtmp/analog/cache که پوشه نیست پسوندش تکسه اونو هم کردم 777 بازهم ارور دسترسی کشو که در عکسهای پست قبل گذاشتم دارم جای دیگه کش نداریم !! چه کنم

لطفا راهنمایی کنید جمعه ای از فرصت استفاده کنم و تالارمو راه بندازم سپاسگذارم
(شما پنل هاستتون cpanel هست یا directadmin ؟)

در کنار پوشه های اصلی مای بی بی مثل admin, archive, image, inc, jscripts, install, uploads یک پوشه ای هم بینشون دارین به اسم cache، منظور همون پوشه هست که باید دسترسی بهش داد

حالا این پوشه داخل قسمت public_html هاستتون در اون محلی که سایر فایلهای mybb رو ریختید باید کنار بقیه شون قرار داشته باشه
(۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۰:۴۷:۲۹ صبح)myavarahmadi نوشته است: [ -> ](شما پنل هاستتون cpanel هست یا directadmin ؟)

در کنار پوشه های اصلی مای بی بی مثل admin, archive, image, inc, jscripts, install, uploads یک پوشه ای هم بینشون دارین به اسم cache، منظور همون پوشه هست که باید دسترسی بهش داد

حالا این پوشه داخل قسمت public_html هاستتون در اون محلی که سایر فایلهای mybb رو ریختید باید کنار بقیه شون قرار داشته باشه

باسپاس فراوان متاسفانه همه پوشه هارا گشتم فقط اونجا هایی که گفتم چیزی به اسم کش وجود داشت و دیگه نبود

اعصابم بهم ریخت همه چیرو پاک کردم تا مجدد دانلود کنم بعدش نصب کنم

میخوام دانلود کنم از سایتتون عضو هم هستم نمیدونم لینکش کدومه همه جا نوشته نسحه فلان منتشر شد بعد توی توضیحات نوشته اگه فلان نسخه ای دارید این و اگه فلان نسخه دارید اینو دانلود کنید این لینک و میگم

برای کسی که تازه میخواد نصب کنه از کجا باید دانلود کنه

لینکشو بدهید لطفا
همون لینکی که دادید یه قسمت نوشته:
"اگر از MyBB 1.6.9 استفاده نمی کنید:
بسته‌ی کامل پارسی MyBB 1.6.10 را دریافت کنید (لینک دریافت)"

از همون لینک دریافت، میتونید دانلود کنید ...
درود
من فایل forum که در root هاستم بود را دانلود کردم به صورت فایل زیپ و از دیتابیس انجمنم با wizard backup cpanel بک اپ گرفتم الان که میخوام ریستورش کنم دیتابیس رو که ریستور کردم حجمش 0 مگابایت هست!
سایتم بالا نمیاد!
www.iranpartition.com
Heart
up
یکی جواب بده
چطور میتونم ایمیل تماس با ما انجمن را تغییر بدم؟
نقل‌قول: چطور میتونم ایمیل تماس با ما انجمن را تغییر بدم؟

از طريق كنترل پنل مدير كل >پيكربندي >General Configuration
وقت بخیر
آیا راهی وجود داره تعداد ستاره های رتبه بندی موضوعات از 5 بیشتر بشه؟
ارادتمند
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16