مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رسیدگی به مشکلات کاربرهای تازه وارد در اینجا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
درود
بستگی داره کدوم قسمت باشه قسمتی که فایلش از طریق کنترل پنل میدیرها و کاربران قابل تعویض ( به قولی قابیلت تغییرات رو داره) یا قسمتی که فایلها ثابتهستند و تغییراتی ندارند
بهترین راه بکاپ و بازگردانیWink
سلام به دوستان عزیز و اساتید محترم من تازه واردم , دارم مای بی بی نصب میکنم تو اینستال نمیدونم این سطح دسترسی کجاست که به 777 تغیر بدم در اصل کل انجمن و هم گشتم نفهمیدم میشه یه جوری بگید که بفهمم؟؟

الان من تو این مرحله ام [/color][/b]

[تصویر:  qzdcfnhl2llbl07zpqq9.jpg]
باید وارد هاست بشی بعد از اونجا دسترسی رو روی 777 بزاری
دسترسی پوشه از طریق پنل سرور یا هاست شما قابل تغییر می باشد. ( پنل هاست مثل : Directadmin,Cpanel,Plesk)
مرسی از بابت توضیح سریعتون اما لطف میکنید بگید که تو هاست کجاشه؟

مثلا اینجور بگید ( البته این مثال بود )
هاست / کنترل پنل/public_html/؟؟/؟؟....
متشکرم
دوست عزیز در پوشه public_html سپس پوشه مورد نظر را انتخاب و اگر پنل مدیریت شما دایرکت ادمین در پایین صفحه دسترسی را وارد و دکمه set Permissions می زنید و در Cpanel بر روی پوشه کلیک راست و Change Permissions را می زنید.
(۱۳۹۲/۲/۱۲، ۱۷:۳۷:۵۸ عصر)Programmer نوشته است: [ -> ]دوست عزیز در پوشه public_html سپس پوشه مورد نظر را انتخاب و اگر پنل مدیریت شما دایرکت ادمین در پایین صفحه دسترسی را وارد و دکمه set Permissions می زنید و در Cpanel بر روی پوشه کلیک راست و Change Permissions را می زنید.

مرسی اما شما میفرماید پوشه مورد نظر این پوشه کدام است؟؟ میفرمایید پنل مدیریت من هنوز در حال نصبم و گیر کردم و الان اینجای کارم به این عکس توجه کنید من حتیpublic_html/cache را هم زدم گفتم شاید منظور شما این پوشه باشه اما نشد این گزینه دسترسی را که در این عکس را هم میبینید زدم ولی نفهمیدم !!!؟؟!!

[تصویر:  20mqdkjr5mo9rpl3gi9r.jpg]
این که واضح پنل مدیریت هاست نه مای بی بی ، پنل که شما فایل ها را آنجا آپلود کردید ، پوشه های وضح تر از این که در خطا گفته دسترسی پوشه cache را تغییر دهید.
مرسی

اما به جون خودم گیج گیج شدم مشکلم اینه که نمیدونم این پوشه کش کجاست ؟؟

ترا خدا واسه یه بیسواد تازه کار نا وارد کلاس اولی توضیح بدید؟؟!!
سلام
وقت شما بخیر
من تازه یک forum ساختم اما موقعی که میزنم نمایش انجمن ، ایت خطا رو میده
This is a placeholder for the subdomain forume.gamenaz.ir
لطفا بگید باید چیکار کنم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16