مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگینExtra File Chatbox
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
مشکل من با این چت باکس اینه:
[تصویر:  x631_sdddddddddddddd.jpg]

هرکسی متن بنویسه به جای نام کاربریش false میاد
خواهشا کمک کنیدHuh
درود به دوستان من هنوز مشکلم با شکلک ها حل نشده.به تازگی نصب کردم اما شکلکی دیده نشد.اگه میشه بگید چجوری آدرس شکلک قرار بدم تا شکلک لود بشه.ممنون
سلام من چت باکس رو نصب کردم اولین پیام رو که میدم در چت باکس این ارور رو میده:
Warning: strtr() [function.strtr]: The second argument is not an array in /home3/shobadeh/public_html/forum/chatbox/functions.php on line
بلافاصله وقتی پیام دومم رو میدم مینویسه:
Flood ?
چاره چیه؟
دوستان برای تنظیم چت باکس لطفا به تاپیکم مراجعه کنید خیلی آپشن هست که توضیح دادم!
http://community.mybbiran.com/thread-13989.html
درود
شما چکیده این تاپیک گذاشتید ممنونم
ولی...
ورژن doodoo هم مشکل دارید
بله کلا همه چیرو در یک تاپیک گذاشتم که کاربرا راحت باشن من خودم هم با این چت باکس خیلی مشکل داشتم که خداروشکر حل شدن فقط یه مشکل مونده اونم چرا وقتی رو شکلک کلیک میکنم کد شکلک در پیام میاد و خود شکلک نمیاد؟!!!!
منم با شکلکهاش مشکل داره درواقع واسه این دوست عزیز کدش میاد ولی واسه من کد هم نمیاره.
پنجره شکلک باز میشه ولی توی باکس نوشتاری هیچی گزینش نمیشه.
دوستان یه درخواست داشتم.
چجوری میشه که واسه این پلاگین صدا گذاشت؟یعنی هر پیغامی که گذاشته میشه صدا بده و به انتخاب کاربر صدا بسته بشه یا باز بمونه یا کم و زیاد بشه یا اینکه صدا واسه کاربرای خاص ایگنور بشه؟

ضمن اینکه مشکلی که با این پلاگین دارم شکلکها به هیچ عنوان نشون داده نمیشه نه به صورت کد نه به صورت شکلک
سلام چجوري نسخه موبايل رو اضافه كنيم براي اين چت باكس ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21