مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگینExtra File Chatbox
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
با سلام خدمت دوستان عزيز

من اين چت روم رو نصب كردم
فقط مشكلي كه دارم وقتي عدد ميزنم عدد رو نمايش نميده
يا مثلا وقتي ميزنم 1000 برام 000 ميزنه
فونت رو هم عوض كردم درست نشد.

در ضمن اين شكلكها هم كار نميكنه
اين فايلهائي كه دوستان گذاشتن لينك شكلكهاش توي يه سايته ديگست كه اونم لينكش خرابه؟
چه پيشنهادي دارين براي اين؟
مرسي
درود
به زودی ورژن doodoo درست میشه و دوستان دوباره دانلود و فایل chatbox
جایگزین کنید Wink
سلام آقای عمیدی نمیشه یه کاری کرد که لیست افراد آنلاینی که دارن صفحه ی اصلی انجمن و چت باکس رو میبین به گوشه چپ انجمن اضاف کرد مثل این ؟ [تصویر:  13612696461.png]
(۱۳۹۱/۱۲/۱، ۱۵:۰۰:۳۳ عصر)sajjad74 نوشته است: [ -> ]سلام آقای عمیدی نمیشه یه کاری کرد که لیست افراد آنلاینی که دارن صفحه ی اصلی انجمن و چت باکس رو میبین به گوشه چپ انجمن اضاف کرد مثل این ؟ [تصویر:  13612696461.png]
کاربران آنلاین کجا نشون میده ؟؟!!
درضمن ورژن doodoo درست شد دوستان دانلود کنید شکلک ها درست شدندWink
(۱۳۹۱/۱۲/۱، ۲۳:۰۵:۴۲ عصر)Doodoo نوشته است: [ -> ]کاربران آنلاین کجا نشون میده ؟؟!!
درضمن ورژن doodoo درست شد دوستان دانلود کنید شکلک ها درست شدندWink
منظورم این بود که راهی نداره که افراد آنلاین که تو صفحه اصلی انجمن هستن مثل شات که گذاشتم لیستشون تو چت باکس نمایش داده بشه ؟ به این شکل :
[تصویر:  13613030041.png]
من نصب کردم وچن تا سوال دارم!
1-چطوری میشه پیام های کاربران رو حذف کرد؟
2-notic رو تغییردادم ولی باز همونه
[تصویر:  6p28n4eq2dpauevh8v4u.png]
برای پاک کردن به هاست و محل پوشه chatbox برید و فایل ds_lastshout و فایل fcb_message رو ویرایش کنید و محتوایتشون رو پاک کنید
برای تغییر پیام هم 3 راه هست
به صفحه مدیریت چتباکس برید و از اونجا تغییر بدید
در همون مسیر فایل چتباکس در هاست پوشه ds_notice رو ویرایش کنید و یا در خود انجمن در محل تایپ چتباکس عبارت /notice متن مورد نظر رو تایپ کیند و اینتر رو بزنید Heart
اسم notice رو نمیشه ویرایش کرد؟
سلام . نمیشه کاری کرد که چت باکس کد img قبول کنه ؟ وقتی یه شکلک یا تصویر رو به صورت img قرار میدی قبول نمیکنه Huh
اااقا من اینو نصب کردم با هزار بدبختی ظاهرشم کردم ولی وقتی میخوام پیام ارسال کنم اینجوریه [تصویر:  t211_dag.png]
اصلا ارسال نمیشه!!لطفا کمک کنید و
ی سوال دیگه چطوری اینو پایین انجمن بذارم؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21