مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.6 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
سلام مدیران محترم. این مطلب امروز در سایت مرجع منتشر شد.

Problems with the 1.6.6 release package

A few days ago we released version 1.6.6, unfortunately we have since realized that the version released was a newer SVN revision than intended, and as a result contains some development code that may compromise the stability of your board.

Please note that this is not a security issue, and we are not aware of any security implications arising from the release.

The issue was rectified shortly after the release and only the main release was effected, not the changed files package.

We advise anyone who used the full release package within the first 24 hours of its release to run the file verification tool in their admin control panel (Tools & Maintenance > File Verification). If any files show differences which are not manual file modifications they should be replaced with files from the current version of the release package.

Thank you,
MyBB Team
چیزی که من متوجه شدم اینه که کسانی که سریع آپدیت کردن (یعنی 24 ساعت بعد از انتشار) باید از قسمت زیر چک کنن که تمام فایل ها سالم هستند یا نه؟
ابزار تعمیر و نگه داری > تایید فایل
من میخوام از 1.6.5 به 1.6.6 اپدیت کنم.بازم باید کارایی رو که قدیما انجام میدادم رو انجام بدم؟اموزش ارتقا از 1.6.5 به 1.6.6 و از نسخه های قدیمی تر به 1.6.6 جفتش یکی هست که؟HuhHuhHuhHuh.غمم میگیره ورژن جدید مای بی بی میاد.فکر نمیکردم اگه از 1.6.5 به 1.6.6 هم بخوام تبدیل کنم باید اون راه ها رو برم.
(۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۵:۴۵:۲۵ صبح)سجاد صبری نوشته است: [ -> ]سلام مدیران محترم. این مطلب امروز در سایت مرجع منتشر شد.

Problems with the 1.6.6 release package

A few days ago we released version 1.6.6, unfortunately we have since realized that the version released was a newer SVN revision than intended, and as a result contains some development code that may compromise the stability of your board.

Please note that this is not a security issue, and we are not aware of any security implications arising from the release.

The issue was rectified shortly after the release and only the main release was effected, not the changed files package.

We advise anyone who used the full release package within the first 24 hours of its release to run the file verification tool in their admin control panel (Tools & Maintenance > File Verification). If any files show differences which are not manual file modifications they should be replaced with files from the current version of the release package.

Thank you,
MyBB Team
چیزی که من متوجه شدم اینه که کسانی که سریع آپدیت کردن (یعنی 24 ساعت بعد از انتشار) باید از قسمت زیر چک کنن که تمام فایل ها سالم هستند یا نه؟
ابزار تعمیر و نگه داری > تایید فایل
درست متوجه شدید اما فقط برای اونایی که در 24 ساعت اول بسته کامل را دریافت کردند. (البته فکر کنم ما هم باید بسته کامل صفحه اصلی رو عوض کنیم)
بسته فایل های تغییر یافته ویژه ارتقا از 1.6.5 به 1.6.6 مشکلی نداشته.

(۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۷:۳۷:۲۰ صبح)what? نوشته است: [ -> ]من میخوام از 1.6.5 به 1.6.6 اپدیت کنم.بازم باید کارایی رو که قدیما انجام میدادم رو انجام بدم؟اموزش ارتقا از 1.6.5 به 1.6.6 و از نسخه های قدیمی تر به 1.6.6 جفتش یکی هست که؟HuhHuhHuhHuh.غمم میگیره ورژن جدید مای بی بی میاد.فکر نمیکردم اگه از 1.6.5 به 1.6.6 هم بخوام تبدیل کنم باید اون راه ها رو برم.

بله باید از روش‌ به‌روز‌رسانی استفاده کنید.

نقل‌قول: درست متوجه شدید اما فقط برای اونایی که در 24 ساعت اول بسته کامل را دریافت کردند. (البته فکر کنم ما هم باید بسته کامل صفحه اصلی رو عوض کنیم)
بسته فایل های تغییر یافته ویژه ارتقا از 1.6.5 به 1.6.6 مشکلی نداشته.

بسته‌ی کامل موجود بر روی سرور به‌روز‌رسانی شد.
http://mybbiran.com/download/last/MyBB%2...nguage.zip
نسخه 1.6.7 هم به نظرتون تا آخر سال خودمون مياد يا نه ؟

اگه از پیکربندی General Configuration/Disable All Plugins استفاده کنم مشکلی نداره؟.خیلی ستمه از پلاگین ها همه رو غیر فعال کرد دونه به دونه از طرفی تنظیمات تمام پلاگین ها میپره اونجوری.

راستی این مثل قبلی با چیزی مشکل نداره؟تشکر و غیره منظورمه.
(۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۴:۳۴:۳۷ صبح)what? نوشته است: [ -> ]اگه از پیکربندی General Configuration/Disable All Plugins استفاده کنم مشکلی نداره؟.خیلی ستمه از پلاگین ها همه رو غیر فعال کرد دونه به دونه از طرفی تنظیمات تمام پلاگین ها میپره اونجوری.

راستی این مثل قبلی با چیزی مشکل نداره؟سپاس و غیره منظورمه.

خیر، اشکالی ندارد از گزینه‌ی یاد شده همه‌ی پلاگین‌ها را غیر فعال کنید.
این نسخه با پلاگینی ناسازگاری ندارد.
بچه ها من 1.6 دارم کی میتونه برام به 1.66 ارتقا بده بدون خراب شدن پلاگین ها و تنظیمات
خودم نمیتونم سرعت نت پایینه به علاوه وقت ندارم
نقل‌قول: بچه ها من 1.6 دارم کی میتونه برام به 1.66 ارتقا بده بدون خراب شدن پلاگین ها و تنظیمات
خودم نمیتونم سرعت نت پایینه به علاوه وقت ندارم

دوست عزیز خودتون ارتقاءبدین خیلی بهتره صبر کنید تا وضع نت بهتر شه شروع کنید اینطوری با مشکلات آشنا میشین برای دفعه های بعد مشکلی داشته باشین سریع رفعش میکنین

یادتون نره اول بک آپ بگیریدWink
من وقتم محدوده عزیز +نسخم 1.6 هست واموزش ارتقاش به 6 اپدیت بعد رو ندیدم اموزش ها اکثرن مال 1.65 هست برا 1.6
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14