مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.6 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
اره تغییر دادم
البته از قبل تغییر داده بودم یعنی قبل از بروزرسانی
بدون هیچ مشکلی ارتقا یافت Heart

فقط دو سوال داشتم:

1- متن برخی از قسمت های فا رسی ساز مثل member lang و message lang را من شخصی سازی کرده بودم در نسخه قبلی. چون مثل قبل وقت ندارم این نسخه را همانگونه شخصی سازی کنم , فایل های قبلی که تغییر داده بودم را در پوشه فار سی ساز جدید گذاشتم و اپلود کردم . آیا این مشکل خاصی ایجاد نمیکند؟

2- در پنل مدیریت قسمت آمار اینگونه نشان داده میشود:

[attachment=5650]

این از چی میتونه باشه؟ البته از نسخه 1.6.5 اینطور شده و در این نسخه هم رفع نشد...

(۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۱۴:۲۵ صبح)abtin نوشته است: [ -> ]اره درست شد
یه مشکل دیگه هم هستش

توی قسمت تعمیر و نگهداری این وارنینگ ها رو نوشته مشکل از چیه ؟

arning [2] filetype() [function.filetype]: Lstat failed for /home/server/public_html/managa/backups/. - Line: 675 - File: managa/modules/tools/system_health.php PHP 5.2.17 (Linux)
File Line Function
[PHP] errorHandler->error
/managa/modules/tools/system_health.php 675 filetype
/managa/index.php 520 require
Warning [2] filetype() [function.filetype]: Lstat failed for /home/server/public_html/managa/backups/.. - Line: 675 - File: managa/modules/tools/system_health.php PHP 5.2.17 (Linux)
File Line Function
/managa/index.php 520 require
Warning [2] filetype() [function.filetype]: Lstat failed for /home/server/public_html/managa/backups/index.html - Line: 675 - File: managa/modules/tools/system_health.php PHP 5.2.17 (Linux)
File Line Function

دسترسی مسیر admin/backups/ را بررسی کنید.
(۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۷:۲۴:۴۲ صبح)Farhoodi نوشته است: [ -> ]بدون هیچ مشکلی ارتقا یافت Heart

فقط دو سوال داشتم:

1- متن برخی از قسمت های فا رسی ساز مثل member lang و message lang را من شخصی سازی کرده بودم در نسخه قبلی. چون مثل قبل وقت ندارم این نسخه را همانگونه شخصی سازی کنم , فایل های قبلی که تغییر داده بودم را در پوشه فار سی ساز جدید گذاشتم و اپلود کردم . آیا این مشکل خاصی ایجاد نمیکند؟

2- در پنل مدیریت قسمت آمار اینگونه نشان داده میشود:

این از چی میتونه باشه؟ البته از نسخه 1.6.5 اینطور شده و در این نسخه هم رفع نشد...

خیر مشکلی ایجاد نمی‌کند.
در مورد تصویر هم ممکن است مشکل از تنظیمات GD سرور یا ناهماهنگی یک پلاگین یا فایل مربوط به بخش آمار باشد.
دسترسی رو از 666 به 755 تغییر دادم مشکل رفع شد
آیا خطری نداره این دسترسی ؟
سلام بچه ها یک سوال این نخسه فارسی سازش که مشکلی نداره؟.ممنونHeartHeartHeart

!Omid StaR!

تیم ترجمه مای بی بی ایران ( علیرضا و محمد رضا و.....) و مشکل؟؟؟

نه عزیز هیچ مشکلی ندارد!!!
مرسی
با موفقیت آپدیت شد Heart
سلام بچه ها یکی از پلاگین ها ی من برای آپدیت می خواهم غیر فعالش کنم نمی شه چی کار کنم بچه ها؟HeartHeartHeartHeartHeart
من فقط خواستم یه تشکر ویژه از mybbiran کنم که توی کمترین زمان ممکن هم ورژن جدید رو قرار دادند هم پارسی ساز جدید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14