مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: دلیل حذف - Delete Reason
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(۱۳۹۱/۳/۱۵، ۰۴:۲۹:۰۱ صبح)max نوشته است: [ -> ]سلام
الان این پلاگینایی که میزارین از کجا باید اپلود بشه و در پنل مدیریت کجاش نصب بشه.
اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
درود
دوست من خوش امدین
برای نصب پلاگین لینک زیر را به دقت بخونید ممنونم
http://community.mybbiran.com/thread-122...B%8C%D9%86
من نمی توانم این پلاگین رو دانلود کنم .
فکر می کنم لینک یه مشکلاتی داره
توی پست اول پیوسته که !

[attachment=6493]
این پلاگین واقعا چیز سودمندی هست فقط چند تا اشکال کوچیک داره که اگر بر طرف بشه خیلی عالی میشه:

1. امکان حذف بدون ارسال پیام خصوصی هم باقی بمونه
2. امکان نوشتن یک دلیل دلخواه اضافه بشه
(۱۳۹۱/۴/۲۴، ۰۵:۵۵:۳۸ صبح)heavaz60 نوشته است: [ -> ]این پلاگین واقعا چیز سودمندی هست فقط چند تا اشکال کوچیک داره که اگر بر طرف بشه خیلی عالی میشه:

1. امکان حذف بدون ارسال پیام خصوصی هم باقی بمونه
2. امکان نوشتن یک دلیل دلخواه اضافه بشه

امکان حذف بدون پیام خصوصی وجود داره ، کافیه که بدون دلیل حذفش کنید (همون دلیلی که به صورت پیش فرض با نصب پلاگین وجود داره)
دلیل دلخواه هم چشم ؛ فقط در مورد زمانش قولی نمیتونم بدم ... Blush
آقای بادکوبه ای من خیلی سعی کردم از این پلاگین استفاده کنم اما نشد که نشد . تو فایرفاکس دکمه حذف از زیر پست ها محو میشه و تو سایر مرورگرها هم دکمه حذف رو می زنم هیچ اتفاقی نمیفته و معمولی حذف میشه . نسخه من 1.6.6 هست . میشه کمکم کنین ؟
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعال سازی از طریق پنل مدیریت . سپس تبدیل جدول deletereason به UTF-8 ، سپس انجام تنظیمات

این دو مورد رو درست انجام دادی ؟ :
تبدیل جدول deletereason به UTF-8 ، سپس انجام تنظیمات
با سلام پاسخگوی گرامی

دوست ارجمند عرض کردم دکمه در فایرفاکس پنهان و در سایر مرورگرها کار نمی کنه . ربطی به دیتابیس و ... نداره بزرگوار
درود
دسترسی رو برام پ.خ کنید تا چک بکنم
ورژن جدید کی میرسه که حاج احمد گل؟که هنگام حذف پست یک کاربر بخوایم دلیل حذف بهش خصوصی شه... شدیدا نیاز دارم.
صفحه‌ها: 1 2 3