مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کمک ! بالا رفتن وحشتناک حجم سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

چند روز بود متوجه شده بودم حجم سایتم خیلی داره میره بالا در صورتی که فایل زیادی هم نداشتم رو هاست حالا خودتون نگاه کنید »

[تصویر:  add.jpg]

خیلی غیر منطقیه ! هنوز هم ادامه داره تقریبا ساعتی 2-3 مگ اضافه میشه . چیکار کنم ؟ مشکل از چیه به نظرتون ؟
بک آپ را روی روزانه گذاشتید ؟
متوجه منظورت نمیشم . بک آپ از مای بی بی یا بک آپ از تو سی پنل ؟ متاسفانه هسات مال خودم نیست و نمی دونم همچین کاری کرده صاحبش رو سی پنل یا نه . چطوری می تونم چک کنم ؟
بک آپ از طریق پنل ادمین !

از اینجا چک کنید : پنل ادمین >> ابزار تعمیر و نگهداری >> مدیریت وظایف >> Weekly Backup رو چک کنید

ببینید روی روزانه قرار داره یا نه !
نه اصلا فعال نیست . اون پایین

task enabled ? رو no قرار داره
من دیگه اطلاعی ندارم ! منتظر اساتید باید بمونید !

(۱۳۹۰/۵/۸، ۱۹:۰۸:۵۰ عصر)Creeping Death نوشته است: [ -> ]سلام

چند روز بود متوجه شده بودم حجم سایتم خیلی داره میره بالا در صورتی که فایل زیادی هم نداشتم رو هاست حالا خودتون نگاه کنید »

[تصویر:  add.jpg]

خیلی غیر منطقیه ! هنوز هم ادامه داره تقریبا ساعتی 2-3 مگ اضافه میشه . چیکار کنم ؟ مشکل از چیه به نظرتون ؟

چند تا نکته این جا مطرح هست:
1- یکای این عدد ها ؟
2- وجود آپلود سنتر؟
3- (من زیاد در این مورد نمی توانم توضیح دهم) حمله به سایت شما
اون ردیف آخری به بایت نوشته ردیف وسطی مگابایت . آپلود سنتر هم ندارم . یه ایمیل الان زدم به هاست بلکه اونا بفهمن قضیه چیه
بچه ها تا حدودی مشکل رو پیدا کردم یعنی فکر می کنم ! تو پوشه ی فروم یه فایل بود به نام error_log که حجمش 470 مگ بود !!!!! البته اونو پاک کردم ولی مسئله ی ناجور اینه که اون فایل دوباره ساخته شده و هی داره حجمش میره بالا . کل محتویاتش هم مثل همه یعنی همچین کدی هی تکرار شده :

کد:
[02-Aug-2011 09:52:08] PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_exif.dll' - /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_exif.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0
[02-Aug-2011 09:52:08] PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_gd2.dll' - /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_gd2.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0
[02-Aug-2011 09:52:08] PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_exif.dll' - /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_exif.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0
[02-Aug-2011 09:52:08] PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_gd2.dll' - /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_gd2.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0
[02-Aug-2011 09:52:20] PHP Warning:  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_exif.dll' - /usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613/php_exif.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0

چیکار کنم ؟ می دونین این فایل قضیه اش چیه ؟
فقط توروخدا سریع بدجور نگرانم
سلام

من هم همین مشکل روداشتم . این فایل بصورت خودکار در روت هاست ساخته میشه و اگه دقت کنی چیز بدی نیست. داره خطاهای موجود در لود سایت و سورس رو گزارش می کنه .

من پلاگین های مشکوکم رو حذف کردم و درست شد . مال من تا 3 گیگ رسیده بود