مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ساختن و فارسی سازی پوسته برای شما به صورت اختصاصی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود.
در این تاپیک می توانید پوسته های مورد نظر خود و یا پوسته ای مانند پوسته های Vbulletin را درخواست دهید تا برای شما ساخته شوند .

در مورد قیمت چون پوسته ها رو به شکل vb در میاوریم هر قالب اختصاصی قیمت ساختنش 6000 تومان است که هر کاربری توانایی شبیه سازی این پوسته ها مانند پوسته های vb (مورد نظر شما) رو داشته باشه میتونه در این تاپیک اعلام آمادگی کنه البته قیمت اصلی همون 6000 تومان هست و کاربری نمیتوانید قیمتی از ان بیشتر از شما بگیرد.(می تواند کمتر بگیرد)

در مورد فارسی سازی قالب به صورت اختصاصی قیمت هر قالب برای فارسی سازی به صورت اختصاصی طبق نظر فارسی کننده انجام میگیرد و قیمت آن کمتر از 4000 تومان است.
--------------------------------------------------------------------------------------------
اما در مورد قوانین درخواست:
هر کاربر که درخواست میدهد باید نمونه قالبی را که میخواهد به صورت لینک برای ما بزارد به طور مثال:http://www.tarfandestan.com/forum/

و اگر درخواست فارسی سازی دارد لینک قالب انگلیسی را برای ما ارسال کند.

هرکاربری که درخواست فارسی سازی به کاربری دیگر میدهد پس از درخواست از طریق پیام خصوصی در تاپیک اعلام کند که به چه کسی درخواست داده و یا به من یا MKGUL ویا Pars پ.خ دهد و قیمت قرارداد را هم اعلام کندTongue
--------------------------------------------------------------------------------------------

من اعلام آمادگی میکنم و هرکس که میتواند فارسی سازی و یا شبیه سازی انجام دهد می تواند در این تاپیک اعلام همکاری کنند.
کاربرانیکه تا به حال اعلام آمادگی کرده اند :
Kevin
MKGUL
jalal.m
SMSBAZ
سلام

ممنون Kevin ...

من هم اعلام آمادگی میکنم و انشالله اگر وقت یاری کرد برای همکاری روی من میتونید حساب کنید ....

پیروز باشید Heart
سلام
Kevin عزیز منم اعلام امادگی می کنم Big Grin
ميتونيد يه جورايي روي من هم حساب كنيد .
خيلي كار خوبي رو شروع كرديد Smile

اميدوارم موفق باشيد در اين ضمينه و همه ضمينه ها Heart