هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساختن و فارسی سازی پوسته برای شما به صورت اختصاصی
Video 
درود.
در این تاپیک می توانید پوسته های مورد نظر خود و یا پوسته ای مانند پوسته های Vbulletin را درخواست دهید تا برای شما ساخته شوند .

در مورد قیمت چون پوسته ها رو به شکل vb در میاوریم هر قالب اختصاصی قیمت ساختنش 6000 تومان است که هر کاربری توانایی شبیه سازی این پوسته ها مانند پوسته های vb (مورد نظر شما) رو داشته باشه میتونه در این تاپیک اعلام آمادگی کنه البته قیمت اصلی همون 6000 تومان هست و کاربری نمیتوانید قیمتی از ان بیشتر از شما بگیرد.(می تواند کمتر بگیرد)

در مورد فارسی سازی قالب به صورت اختصاصی قیمت هر قالب برای فارسی سازی به صورت اختصاصی طبق نظر فارسی کننده انجام میگیرد و قیمت آن کمتر از 4000 تومان است.
--------------------------------------------------------------------------------------------
اما در مورد قوانین درخواست:
هر کاربر که درخواست میدهد باید نمونه قالبی را که میخواهد به صورت لینک برای ما بزارد به طور مثال:http://www.tarfandestan.com/forum/

و اگر درخواست فارسی سازی دارد لینک قالب انگلیسی را برای ما ارسال کند.

هرکاربری که درخواست فارسی سازی به کاربری دیگر میدهد پس از درخواست از طریق پیام خصوصی در تاپیک اعلام کند که به چه کسی درخواست داده و یا به من یا MKGUL ویا Pars پ.خ دهد و قیمت قرارداد را هم اعلام کندTongue
--------------------------------------------------------------------------------------------

من اعلام آمادگی میکنم و هرکس که میتواند فارسی سازی و یا شبیه سازی انجام دهد می تواند در این تاپیک اعلام همکاری کنند.
کاربرانیکه تا به حال اعلام آمادگی کرده اند :
Kevin
MKGUL
jalal.m
SMSBAZ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۰:۵۷:۵۳ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۱:۵۲:۰۳ صبح) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۲:۵۹:۲۳ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۳:۰۵:۱۹ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۹:۱۱:۳۶ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۹:۱۳:۵۶ عصر) ، Andy (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۹:۲۶:۳۶ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۸، ۰۴:۴۴:۳۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۵/۱۱، ۰۹:۴۶:۰۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۸، ۲۱:۴۸:۳۳ عصر)
سلام

ممنون Kevin ...

من هم اعلام آمادگی میکنم و انشالله اگر وقت یاری کرد برای همکاری روی من میتونید حساب کنید ....

پیروز باشید Heart
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۳:۰۵:۱۶ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۳:۰۷:۵۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۳:۴۱:۳۸ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۴:۱۳:۲۸ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۹:۱۰:۲۲ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۹:۱۳:۵۸ عصر)
سلام
Kevin عزیز منم اعلام امادگی می کنم Big Grin
 سپاس شده توسطSUPPORT (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۹:۱۴:۴۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۷، ۲۰:۲۴:۳۶ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۷، ۲۰:۲۶:۰۸ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۸، ۰۴:۴۶:۰۱ صبح)
ميتونيد يه جورايي روي من هم حساب كنيد .
مردي که کوه را از ميان برداشت کسي بود که شروع به برداشتن سنگ ريزه ها کرد

[تصویر:  download.php?img=74]
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۹:۱۵:۴۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۷، ۲۰:۲۴:۳۶ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۷، ۲۰:۲۵:۳۳ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۷، ۱۹:۰۸:۱۵ عصر)
خيلي كار خوبي رو شروع كرديد Smile

اميدوارم موفق باشيد در اين ضمينه و همه ضمينه ها Heart
ای مردم!
شما تمام كودكی خود را در آرزوی بزرگ شدن به سر میبريد و دوران پس از آن را در حسرت بازگشت به كودكی میگذرانيد!
سلامتی خود را فدای مال‌اندوزی میكنيد و سپس تمام دارايی خود را صرف بازيابی سلامتی مینماييد!
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۹/۷، ۱۹:۵۶:۰۹ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۷، ۲۰:۲۶:۰۰ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۸، ۰۴:۴۵:۵۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۱۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اموزش فارسی سازی پوسته Mt edition 6 6,625 ۱۳۸۹/۱۰/۲۰، ۲۰:۵۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: AR@KST@R

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان