مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: عدم کارایی جستجوی سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان .
جستجویی در مورد این تاپیک داشتم که پیدا نکردم چیزی و یا شاید عبارت صحیح نبوده . بهر حال:

قسمت جستجوی انجمن من اصلا کار نمی کنه و هر چی جستجو میزنیم میگه عبارت یافت نشد . این مشکل باعث شده که کاربرا مدام تاپیک های تکرای میزنن و البته حق هم دارن نمی تونن جستجو بزنن .

اگه راه حلی داشته و مطرح شده لطفا من رو راهنمایی کنین ممنون میشم . نمیدونم آیا مشکل از انکودینگ دیتابیس هست یا چیز دیگه .

با تشکر
فعلاً با كد جستجو در سايت از طريق گوگل كه mahtab khanom گذاشتن كارتو راه بنداز تا مشكل حل بشه
دوستم این باعث ضعف سایت میشه و کاربرا رو دلسرد می کنه . اگه مشکل کلی بود باید همین انجمن مای بی بی هم جستجوش کار نمی کرد اما خوب حتما راهی داره که مدیران باهاش آشنا باشن.
میدونم ولی بهتر از اینه که کلا نتونن سرچ کنن. شما اینو قرار بده تا وقتی که جواب گرفتی و مشکلت حل شد.
بهرحال کاچی به از هیچیهSmile
من جستجو زدم پیداش نکردم . دوستم اگه لینک تاپیک رو داری ممنون میشم برام بذاری
خیلی ممنونم ازت دوستم . اگه ممکنه مدیران گرامی راه حل فنی رو اگه در اختیار دارن کمک کنن

ممنون
کلا جستجوی مای بی بی چندان قوی نیست. بهتره از راهکار های گوگل برای وبمستر ها استفاده کنید.
پارس جان اين كد مهتاب خانوم رو تو قالب قرار بده كه اينقد تاپيك تكراري ايجاد نشه
آخه پارس عزیز حرف شما درست ، اما تو همین انجمن شما جستجو کار می کنه آخه . من خواستم بدونم شما ترفندی روش سوار کردین مثلا تو کدها و یا دیتابس ؟