مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل من!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام خدمت همه ی مای بی بی هــــا !!
تازه به مای بی بی پیوستم پس به کمک های شما نیاز دارم! ممنون میشم منو راهنمایی کنین!
1. اینکه توی پست ها 2 تا عکس وجود داره! یعنی توی هر پست به جای اینکه یک عکس آواتار باشه 2 تا وجود داره
من باید چیکار کنم ؟؟
2. پلاگین ادیتور پیشرفاه رو که نصب کردم ادیتور به هم ریخته شده و فقط میشه از فابر فاکس درست دید چی کجاست!!
من باید چی کار کنم ؟؟
3. توی اکسپلوره موضوعات و توضیحات مربوط به اون فشرده شده به هم! چی کار کنم که درست بشه ؟؟
4.توی اکسپلوره بعضی از عکس ها رو نمایش نمیده و با Show هم نشون داده نمیشه! مثلا عکس های مربوط به آیکن موضوع جدید
5. چت روم فروم من باز نمیشه و همیشه میزنه در حال بارگذاری! من چی کار کنم ؟؟؟

خواهشا جواب بدید و نگید لطفا بگردید و سرچ کنید!! گشتم نبود! اگه هست لینک کنید منم استفاده کنم! ممنون!
فعلا تا مشکل بعدی!Exclamation

hamidtbt

اول طبق قوانین

لینک سایتت را تو امضا قرار بده

1- از همون تاپیکی که پلاگین گادر آواتور را دانلود کردی آموزشش داده شده که چطوری متغییرش را حذف کنی تا آواتور یک باشه.
2- اگه همینی که تو اعلانات هست را نصب کردی مطئمن باش فایل ها را درست آپلود کردی یا نه . یه بار دیگه چی کن

3 و4 احتمالا از مرورگت هست .

5 - نزدیک ده تا چت روم هستی کدوم را نصب کردی تو تاپیکه مربوط سوال کن
1: متغر آواتار تکراری رو پیدا و حذف کنید اگه از پلاگین مادر آواتار استفاده میکنید گفته شده کدوم متغیر رو حذف کنید !!
2: احتمالا با قالبتون سازگار نیس ( قالب با اکسپلورر سازگار نیس )
و بقیه به این مربوط میشه

5: با اکسپلورر سازگاری نداره تقریبا و احتمالا سرعتتون پایینه !

موفق باشید ...Smile...Smile
خوش اومدید
اول از همه آدرس فرومتون رو در امضاتون قرار بدید
دوم قبل از مطرح کردن هر سوال قبلش سرچ کنید چون به سوالات شما بارها و بارها قبلا پاسخ داده شده

1- به خاطر پلاگین کادر آواتار هست ... باید متغیرش رو در پست بیت و پست بیت کلاسیک پاک کنید (برای اطلاعات بیشتر سرچ کنید)

2- ابتدا یا پلاگین فیکس کردن ادیتور رو نصب کنید یا اندازه طول و عرض مخصوص به ادیتور هم بخش رو تغییر بدید ، البته این رو هم بگم بیشتر قالب های مای بی بی با مرورگرهای اینترنت اکسپلورر سازگاری ندارند (برای اطلاعات بیشتر سرچ کنید)

در مورد سوالات بعدی قالبتون مشکل داره
اول سلام - دوم از مدیرای اینجا نپرس بری خصوصی از کاربرا بپرسی بهتر چون مدیرای اینجا فقط میگن سرچ همین- یا توضحاشون کامل نیست حرفیم میزنی محروم میکنن ظاهرا ذوق محروم کردن دارن

جواب سوال اول حتما پلاگین کادر اواتار دارین؟ اگه دارین غیر فعالش کنین اواتار میشه یکی سایز اواتارم میتونین تغییر بدین

بقیه هم که دیگه مشکله شما نیست از مای بی بی که با اکسپلور نمیخونه فقط موزیلا

لینک دانلود موزیلا رو تو سایتتون بذارین که کاربرانی که ندارن دانلود کنن

موزیلا بهترینه اکسپلور بدترین

hamidtbt

(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۹:۱۱:۰۸ عصر)Sasha نوشته است: [ -> ]اول سلام - دوم از مدیرای اینجا نپرس بری خصوصی از کاربرا بپرسی بهتر چون مدیرای اینجا فقط میگن سرچ همین- یا توضحاشون کامل نیست حرفیم میزنی محروم میکنن ظاهرا ذوق محروم کردن دارن

جواب سوال اول حتما پلاگین کادر اواتار دارین؟ اگه دارین غیر فعالش کنین اواتار میشه یکی سایز اواتارم میتونین تغییر بدین

بقیه هم که دیگه مشکله شما نیست از مای بی بی که با اکسپلور نمیخونه فقط موزیلا

لینک دانلود موزیلا رو تو سایتتون بذارین که کاربرانی که ندارن دانلود کنن

موزیلا بهترینه اکسپلور بدترین

البته بیکار نیستم که پست اسپم بزنیم وقتی بار سرچ میشه مشکل را حل کرد برای چی دوباره باید جواب بدیم و در ضمن تو این تاپیک فقط فانست مدیر بوده که اونم کامل جوب داده حتی از خودت که میگی از مدیران نپرس
(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۱۹:۱۱:۰۸ عصر)Sasha نوشته است: [ -> ]اول سلام - دوم از مدیرای اینجا نپرس بری خصوصی از کاربرا بپرسی بهتر چون مدیرای اینجا فقط میگن سرچ همین- یا توضحاشون کامل نیست حرفیم میزنی محروم میکنن ظاهرا ذوق محروم کردن دارن

تمامی کاربرای اینجا یک وبمستر و دارای یه فروم اختصاصی برای خودشون هستن
اینجا هیچکی هم بابت هیچ کاری حقوقی نمیگیره
پس یعنی هیچکی وظیفش نیست که حتما پاسخگو باشه ... این از اینجا

تمامی سوالات و مشکلاتی که کاربرها مطرح میکنن حداقله حداقل شاید 10 بار پرسیده شده و قبلا پاسخ داده شده
اینقدر پاسخ داده شده که من بعضی وقتا تاپیک هایی رو میبینم که باره هزارم هست مطرح میشه دیگه حتی نمیگم سرچ کنید و پاسخی نمیدم
پس خواهشا قوانین فروم پشتیبانی رو رعایت کنید ... 2 قانون مهم این فروم هم اینه که اولا آدرس فرومتون رو در امضاتون قرار بدید و دوما قبل از مطرح کردن هرگونه سوال یا مشکلی قبلش سرچ کنید ... اینم از این

بعضیا میگن ما سرچ میکنیم هیچی پیدا نمیکنیم ، فرض بر اینکه همه راست میگن و هیچی خالی نمیبنده درست سرچ نمیکنید - مثلا در مورد کادر آواتار ... مشکلتون کادر آواتار هست ، اگر این کلمه رو سرچ کردید چیزی پیدا کردید میگید ما سرچ کردیم نبود ، اما میشه همین کادر آواتار رو در چند نوع مختلف سرچ کرد ... آواتار / مشکل آواتار / مشکل کادر آواتار / 2تایی شدن آواتار و ...

و از همه مهمتر که واقعا تاسف میخورم سره همین محروم کردن هست - همون اول که گفتم اینجا همه یه سایت برای خودشون دارن و اینقدر به قول شما که من واقعا تاسف میخورم از یه وبمستر که چینن حرفی میزنه عقده ایی نیستن که چنین کاری کنن

با این هم همشغله که کاربرا دارند اما بازم بچه ها پاسخگوی مشکلات دیگرا هستن اما به جای تشکر این هست جواب محبتاشون - بنده تا حالا کسی رو محروم نکردم اما اگه هر کی نقض قوانین کنه حالا چه اینجا باشه چه فروم خودم محرومش میکنم

وبمستر باید یه سرو گردن از سایر کاربرهای معمولی دنیای مجازی بالاتر باشه - دیگه اینجا اخطار معنی نداره - امیدوارم دیگه شاهد چنین بحثایی نباشیم - از سایر بچه ها هم بابت پاسخگویی ممنونم
اوه !! قرار بود به من جواب بدید نه باز بشینید همدیگر رو خراب کنید!!
یعنی چی اولا . دوما . سوما !!!
زشته به خدا !!
حرف همتون رو هم قبول دارم هم قبول ندارم!
اگه بحث قانون هست ما دوریم از همه چی! اگه بحث کمک هست ما دورتر !!!
این ما رو یکیش منم که میخوام عوض بشم!
خدمت مدیر عرض کنم که من به شخصه معترض به اینم که همه توی امضا فروم قرار بدن!!
دلیل هم شما فرض کن آب حوضی هست! (خودمم انگار به نگارش نیاز دارم Big Grin )
ممنون از کسایی که کمک میکنن اما کمک داریم تا کمک!
طرف میگه من درمانده هستم. یه کمکی کن من برسم به شهرمون! اگه پولش دادی یه چیزه! اگه بردیش سواره اتوبوس کردیش یه چیزه دیگه!
منم سرچ کردم نبود! اقا به شخصه میگم تمام فروم های عالم بسیار سرچر بدی دارن! خودم فروم دارم اما میگم بده اقا ، بد !!
هیچوقت مثل یه سرچر گوگل نمیشه !! حالا باید دقیقا عین کلمه رو بزنی تا کلمه بیاد بالا
من زدم مشکل آواتار. اما دریغ از یکی! مورد شما پیدا نشد! حالا من باید تا صبح بشینم تایپ کنم که بگید من اسپم کار نیستم؟؟
خیلی خیلی توقع بی جایی هست! منم یه موقع اسپم میدادم به شکلی که فروم پیچیده میشد به طرزی زشت!
حالا میتونم ببینم به جای اینکه به من نامه بدن چیکار کن و بعد از یک ماه موضوع من پاک بشه میبینم میان میگن ســـــرچ ســـــــرچ !! در حالی که من خواهش کردم منو یا لینک بدید یا پاسخ! البته دادید اما با تلخی که از ندادن کمی شیرین تر بود !!
بازم شکر! الهی شکر که یک شبه اینقدر به من جواب دادید!
عرضم به حضور آقای funset که میگین کسی پولی نمیگره !! اشتباه اقا
من یه سری بد جور توی وب گیر کرده بودم! زنگ زدیم یکی گفتم اینه مشکل !! گفت ما پشتیبانی 24 ساعته داریم! هاستت مورد داره؟؟ گفتم نه من اینو میخوام! گفت از من خریدی؟؟ گفتم نه ! منو فلانی معرفی کرده! گفت چون هاست از من نخریدی من کمکی نمیکنم! خیلی ساده هم قطع کرد!! HuhExclamation

در ضمن من لینک فروم ندارم چون از نظر من این یه ادعا و بزرگ نمایی برای منی هست که تازه پا به عرصه ی فروم گذاشتم! بابت لینک همه جوره معذرت! من تا توی چیزی تسلط پیدا نکنم نمیگم فلان فلان! اخلاق من اینه! اگه جریمه و حذف اکانت حق منه میپذیرم اما نمیتونم رو اخلاقیاتم پا بذارم! من ادعایی ندارم و مدعی نیستم! از کل مای بی بی و مدیران پیشاپیش معذرت هم میخوام!
معذرت منو سرچ کنید Big Grin
فعلا!!!
راستی یادم رفت بگم من ADSL دارم خجالتن !!! احتمالا باید برم ونیز ایتالیا تا چت روم بیاد بالا !! اخه همه میدونن که ونیز بالاترین سرعت اینترنت جهان رو داره !!DodgyDodgy
راستی سوال 6 : میشه پلاگین تشکر رو حذف کرد ؟؟
ببخشید من نگفتم مدیرا بدن

گفتم فقط میگن سرچ همین دروغ که نمیگم چون تایپیکاش هستن حقم با شماست همش میگین سرچ درسته

ولی سوال این بند خداها اونقدر پیچیده نیست که نتونین جواب ندیدن

حداقل شما که میدونین لینک همون پلاگین یا جواب سوالو واسشون بذارین این کار سخیته؟
لینکشو بذارین کجای انجمن برن همین

در ضمن شما وظیفه دارین جواب بدین و باعث برقرار نظم بشین

اولین مدیری هستی که میگی هیچ وظیفه ایی نداری

اوکی ولش خوش باشی بای

hamidtbt

دوست عزیز شما هم فرض کن روزی 100 نفر بیان یه مطالب که گفته شده را براش تاپیک بزنند و بگن کمک کنید انوقت انجمن فقط میشه انجمن اسپم چون مطالب تکراری داره.

1 برای مشکل اولت اگه پلایگنش را نصب کردی باید این کار را انجام بدی
به مسیر قالب ها > postbit و postbit_classic بروید و متغییر زیر را حذف کنید:
کد php:
{$post['onlinestatus']} 

2- پلاگینش را را حذف کن دو باره نصب کن
http://community.mybbiran.com/thread-3524.html
3و 4 که پاسخ داده شده

برای سوال 5 هم باید ببینی کدوم چت روم را نب کردی تو تاپیشک سوال کنی

موفق باشی
صفحه‌ها: 1 2