مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکلات پس از ارتقا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.من انجمن رو چند وقت پیش ارتقا دادم و به راحتی انجام شد.

حالا چند مشکل هست که دارم میبینمشون.

یکی اینکه لودینگ ایجکس از بین رفته در قسمت ارسال ها و صفحه حتما" رفرش میشه بعد از هر ارسال.

یکی دیگه اینکه وقتی تشکر میزنی تشکر ثبت میشه ولی لودینگ که مینویسه در حال بارگزاری روی صفحه میمونه و گیر میکنه.

دیگه اینکه قسمت ویرایش سریع که ایجکس بود از بین رفته و روی دکمه ویرایش که کلیک میکنی دیگه منوی انتخاب باز نمیشه و یه راست میره به ویرایش.

کلا" ایجکس نیست اما در قسمت مدیریت به راحتی کار میکنه.

دیگه اینکه در این قسمت که توی شکل با کادر نشون دادم ، من که مدیر هستم قبلا" یه گزینه بود که حذف میکردم تاپیک یا پست رو اما حالا نیست؟!
[تصویر:  nsxjbyvk77oo11jbsylt.jpg]

دیگه یه مشکل عجیب! در جواب پیغام خصوصی ها باید به صورت خودکار توی موضوع مثلا" این نوشته شوده باشه reConfusedalam اما بعد از ارتقا دیگه این اتفاق نمیافته و قسمت موضوع خالی میمونه! و باید یه چیزی بنویسی تا ارسال بشه.

دوستان فکری نظری طرحی لایحه ای به نظرشون میرسه؟

کسی این مشکلات رو برنخورده بعد از ارتقا؟
فک کنم یه دور فایلای jscript رو آپ کنید حل بشه مشکلاتون
قالبت به روز نیست.
خوب دوستان اون مشکل تصویر با عوض کردن قالب خود به خود حل شد و اما مشکل خیلی خیلی باحال در مورد ایجکس که مشکل پیدا کرده بود!!

اون تولبار پایین سایت رو میبینید؟شاید بعضی نصب کرده باشن و دارن استفاده میکنن ولی این یه نکته دیگه داره. اگر آدرسی یا فریمی توی سیات دارید که ( چیز تر ) شده خوب میدونید که اون صفحه ی معروف چیز ترینگ یه کد جاوا داره که شروع میکنه به شمارش و بعد میره توی یکی از لینک ها به صورت رندوم. خوب من توی تولبارم یه گالری داشتم که به لطف اونا... گالری گوگل فیلتر شده و اون صفحه لود می شد و موجب میشد ایجکس عمل نکنه.حذفش کردم گالری رو درست شد. ممنون از دوستان که پاسخ دادید.

ادیتور جدید هم نصب کردم و کاملا" درسته.ممنون از نویسندگان و سازندگانش.