مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کمک فوری ضروری (در مورد پیوست)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و خسته نباشین.
من امروز از یه سایت خارجی پلاگین تغییر اندازه عکس گرفتم و نصب کردم و کار نکرد.
بعد پاک کردم و فایل class_parse ارور داد و دیدم نمی تونم درست کنم تغییرات کدها رو و فایل رو از سیستم دوباره آپلود کردم.
حالا سایت بالا میاد اما یه مشکل ددارم اینکه نمی تونم فایل پیوست کنم و همش میگه پیوست نامعتبر هست پسوندش در صورتی که نیست.

چاره فوری چیه ؟
دسترسی فولدر آپلود و فولدرهای داخلش رو 777 بذار.
الهی من قربون قد و بالات برم جیگرHeartHeartHeart

نمیدونی چقد اعصابم روبهم ریخته بود.اما خوب جای سوال داره که چرا دسترسی این فولدر خودبخود تغییر کرده .بازم ممنون
(۱۳۸۹/۱۱/۲۴، ۱۹:۵۹:۵۲ عصر)kabus نوشته است: [ -> ]الهی من قربون قد و بالات برم جیگرHeartHeartHeart

نمیدونی چقد اعصابم روبهم ریخته بود.اما خوب جای سوال داره که چرا دسترسی این فولدر خودبخود تغییر کرده .بازم ممنون

کنترل پنل direct admin و Cpanel که برای مدیریت هاست از آنها استفاده می شود وقتی فایلی رو آپلود می کنی خودش هوشمنده و سطح دسترسی پوشه رو فایل ها رو روی مقدار معین شده می زاره که دسترسی رو طبق فرمول خودش و برای امنیت هاست بالا ببره

فکر کن یه پوشه ای مثل پوشه دانلود فایل های یک سایت که پایان نامه هستند برای عموم آزاد باشه و یکی هم مثل من و شما بیاد و با یک اسکنر سایت رو اسکن کنه و بزنه اون پوشه دانلود رو برای خودش دانلود کنه

سلام دوستان
شاید این پستی که می زنم کاملا بی ربط به اینجا باشه اما...
مشکلم خیلی حاده !!!!
توی قسمت پاسخ دهی به تاپیک ها در انجمن بنده هیچ گزینه ای از اینکه بشه تغییر رنگ و فونت و .. درج عکس و لینک و ... نیست
بدبختی اینه که فقط و فقط هم کد قبول میکنه اونم html
چیکارش کنم مثه بچه آدم بشه و مثه بقیه سایتا بشه
کد هم نخواد ؟
دوستان راستی یه چیزی در همین ارتباط : من برای آپلود سنتر از یه سیستم آپلود عکس استفاده می کنم که برای هر کاربر یه پوشه اختصاص میده. حالا دسترسی پوشه ادمین و یکی دو تا کاربر دیگه عوض شده به 755 و من از سی پنل هر چی می خوام تغییر بدم به 777 نمیشه و همش داره ارور میده.

بنظرتون مشکل از کجاست ؟
از طریق نرم افزار FTP اینکار رو انجام بدبد
(۱۳۸۹/۱۱/۲۸، ۱۷:۰۷:۴۲ عصر)hadisystem نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
شاید این پستی که می زنم کاملا بی ربط به اینجا باشه اما...
مشکلم خیلی حاده !!!!
توی قسمت پاسخ دهی به تاپیک ها در انجمن بنده هیچ گزینه ای از اینکه بشه تغییر رنگ و فونت و .. درج عکس و لینک و ... نیست
بدبختی اینه که فقط و فقط هم کد قبول میکنه اونم html
چیکارش کنم مثه بچه آدم بشه و مثه بقیه سایتا بشه
کد هم نخواد ؟

دوست عزیز پاسخ پیشرفته نصب کنین درست میشه Big Grin

موفق باشید Heart
حامد جان دستت درد نکنه . پس اون لینک انجمن خانوم گل که تو پروفایلم هست برای چیه عزیز؟

اما در مورد عکس بعد از این رعایت میشه . شما بذار به حساب تازه کار بودن من