مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: وارد کردن کد و تغییر در پست بیت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان پلاگین مدال ها (my awards) رو که نصب کردم خودم نشان دهنده اش توی پست بیت اعضا رو یکم می خوام تغییر بدم و یه چیزا و کدهایی درست کردم و از جایی گیر اوردم و می خوام که این کدهای من مثل لینک تاپیک مخصوص مدالها و کادری که مدالها در اون قرار بگیرند و ... توی پست بیت اعضا قرار بگیره
از بخش قالب پوسته ام به قسمت postbit رفتم و کدها رو چندین جاش کپی کردم ولی توفیقی نشد و هیچ تغییری نکرد

برای اینکه کدها رو توی پست بیت اعضا نمایش بده باید کجا اونها رو قرار بدم ؟؟؟؟
با سپاس از شما
سلام

کنترل پنل مدیریت » قالب ها و پوسته ها » قالب ها » قالب مورد نظر » Post Bit Templates و بعد postbit_author_user
دوست عزیز خیلی ممنونم از پاسختون
ولی متاسفانه هیچ تغییری حاصل نشد
کدی رو که من می خوام در پست بیت اعضا نمایش داده بشه این هستش :

کد:
    <fieldset>
<legend><strong><a target="_blank" href="http://www.worldwar2.ir/forum/showthread.php?tid=937">
مدال‌ها</a></strong></legend>
<!-- AWARDS --><br>

کجا باید قرارش بدم تا توی پست بیت همه اعضا نمایش داده بشه ؟؟؟؟؟

***آقا درست شد
خیلی ممنون
فقط چیز دیگه اینکه نمیدونم چرا تو این قسمت postbit_author_user همه مشخصات پست بیت هست غیر از تشکرها

قسمت ویرایش postbit_author_user به این صورته :
کد:
{$lang->postbit_posts} {$post['postnum']}
<br />    {$lang->postbit_joined} {$post['userregdate']}
    {$post['replink']}{$post['warninglevel']}

<fieldset>
<legend><strong><a target="_blank" href="http://www.worldwar2.ir/forum/showthread.php?tid=937">
مدال‌ها</a></strong></legend>
<!-- AWARDS --><br>

و تصویر نشان داده شده پست بیتها به این صورت است :

[تصویر:  64655543652609021424.jpg]

متاسفانه همان طور که می بینید توی کادر مدالها ، تشکرهای پست بیت هم آمده در حالی که باید بیرون از آن باشد

دوستان به نظرتون چی کار باید کرد ؟؟؟؟
دوست عزیز باید کدها رو جابجا کنید - کد تشکر رو بیارید پایین و کد کادر رو فقط برای مدال بزارید

این دیگه با خودتونه و از دست کسی کمکی بر نمیاد - با تغییرات فقط شما به چیز دلخواهتون می رسید
مشکل اینجاست که من اصلا کد تشکری نمی بینم که بخوا جابه جاش بکنم !!!
نمی دونم از جای دیگری باید پیداش بکنم و جابه جاش کنم یا چیز دیگری ؟ اگر ممکنه کدش رو هم به من بدید تا من مطمئن تر دنبالش بگردم
با سپاس از شما
متغیر تشکر:

کد php:
<br><br><span class="smalltext">{$lang->thx_thank} {$post['thank_count']}<br />
{
$post['thanked_count']}<br /></span

کد نمایش ( 0 تشکر در 0 ارسال):

کد php:
{$post['thank_count']}
{
$post['thanked_count']} 
دوست عزیز من اون کد تشکر را اصلا توی postbit_author_user ندارم وقتی اون کدهای شما رو می ذارم تازه دو تا قسمت تشکر توی پست بیتها میاد !Confused

چطوری میشه اون تشکرها رو از توی کادر مدال که خودم کدشون رو دادم بیرون ببرم ؟
توی قسمت postbit برید
شما برای هر تغییر در نمایش اعضا در پست ها بایت از پست بیت استفاده کنید.کدها بقدری راحت هستن که یه کم طراحی بلد باشی می تونی ویرایش کنی