مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش تصویری انتقال هاست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(۱۳۹۰/۳/۱۶، ۱۸:۲۳:۳۶ عصر)turboo نوشته است: [ -> ]يك روش ديگري هست كه اصلا كار خاصي نداره ، از اين طريق چند تا انجمن رو انتقال دادم ، آموزشش رو آماده مي كنم و قرار مي دم .

ما منتظریم Rolleyes
دوست من تا اونجايي كه گشتم و ديدم اين آموزش به اين سادگي رو نديدم ، اما همين حالا شروع مي كنم به گرفتن تصاوير و شروع كار .
سلام.من عكسو نميتونم ببينم.ميشه يكي توضيح بده كه در فايل inc / config.php بايد چه تغييراتي اعمال بشه
شما باید نام موارد زیر را تغییر دهید:

کد php:
$config['database']['database'] = 'نام دیتابیس ساخته شده';

$config['database']['hostname'] = 'localhost';

$config['database']['username'] = 'یوزنیم دیتابیس شما';

$config['database']['password'] = 'رمز دیتابیستون'
من يه بكاپ از ديتابيسم از انجمن قديميم دارم.نسخه انجمن قبليم 1.6.1 بود.ميخوام بدونم براي اينكه ديتا بيسم رو رويه انجمن جديدم بريزم بايد هون نسخه 1.6.1 باشه يا نه فرقي نداره.

يه سوال ديگه اينكه وقتي انجمن جديد رو نصب كردم بايد فايل كانفيگ انجمن قديميمو بزارم يا نه همون مال خودش باشه
(۱۳۹۰/۳/۲۵، ۱۵:۵۰:۵۵ عصر)majid2011 نوشته است: [ -> ]من يه بكاپ از ديتابيسم از انجمن قديميم دارم.نسخه انجمن قبليم 1.6.1 بود.ميخوام بدونم براي اينكه ديتا بيسم رو رويه انجمن جديدم بريزم بايد هون نسخه 1.6.1 باشه يا نه فرقي نداره.

يه سوال ديگه اينكه وقتي انجمن جديد رو نصب كردم بايد فايل كانفيگ انجمن قديميمو بزارم يا نه همون مال خودش باشه

شما اول همه با 1.6.1 راه بنداز انجمنو بعد اگه خواستی میتونی به 1.6.3 ارتقا بدی(البته فک نکنم در حالت معمولی هم مشکلی پیش بیاد)

شما باید فایل کانفیگ قبل رو آپلود کنی بعد اونو با توجه به هاست و مشخصات جدید تغییر بدی
از راهنماييتون بسيار سپاسگذارم ولي من نسخه1.6.1 رو ندارم و در سايت هم موجود نيست.بايد چيكار بكنم
خب پس تنها کار همینه که 1.6.3 رو بریزید البته گفتم فکر نکنم مشکل خاصی پیش بیاد.
سلام

یه سوال . اگه من بخوام از رو یه هاست ( دیتابیسش ) فقط یه سری جدول های خاص رو منتقل کنم مثلا فقط users یا posts باید چیکار کنم ؟ از جدول هایی که می خوام بک آپ گرفتم ولی وقتی می خوام ایمپورت کنم رو دیتابیس مای بی بی جدید بهم ارور میده که نمیشه . باید چیکار کنم ؟

(۱۳۹۰/۳/۲۵، ۱۹:۱۹:۴۳ عصر)Creeping Death نوشته است: [ -> ]سلام

یه سوال . اگه من بخوام از رو یه هاست ( دیتابیسش ) فقط یه سری جدول های خاص رو منتقل کنم مثلا فقط users یا posts باید چیکار کنم ؟ از جدول هایی که می خوام بک آپ گرفتم ولی وقتی می خوام ایمپورت کنم رو دیتابیس مای بی بی جدید بهم ارور میده که نمیشه . باید چیکار کنم ؟

شما قبل از Import کردن باید اون جدول هایی که ازش بکاپ دارید رو Drop(حذف) کنید تا اروری نده!!

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11