مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: کشیده شدن صفحه در صورت اضافه کردن عکس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام و خسته نباشید.

فروم من وقتی عکس اضافه می شه به تاپیک سایت کش میاد صفحات داخلیش . یعنی حتی صفحاتی که عکس ندارن هم کش اومدن . جستجو هم کردم تو سایت نتیجه نداشت که تاپیک زدم.

در ضمن پلاگین تغییر اندازه تصویر رو هم نصب کردم و درست هم کار می کنه یعن عکس از صفحه نمیزنه بیرون فق سمت چپ سایت کش میاد.

مثل عکس ضمیمه . لطفا مرا دریابید دوستان .
دورد
آیا شما از پلاگین پاسخ سریع پیشرفته استفاده میکنید؟!

در این صورت:
این پلاگین مشکلاتی با برخی قالب ها دارد که میتونید از این موضوع پیگیری کنید.

پلاگین پاسخ سریـــع پیشرفته
چقد هم این تاپیک جامع و کامل هستConfused

هیچ جوابی نداره
من هم همین مشکل رو دارم کسی نیست جواب بده؟ بالاخره باید یه راهی باشه.
مشکل من فقط تو صفحه نمایش موضوعات و تو صفحه های دیگه اینطوری نیست. جالب اینکه حتی اگه داخل موضوع عکسی وجود نداشته باشه بازم این مشکل رو دارم
من یه مشکل دیگه هم دارم.با سعی و تاش فراوان تونستم با دستکاری سورس کشیده شدن رو درست کنم حالا تو پست های عکس دار کل قسمت نوشته عرضش بیشتر میشه . مثل عکس زیر :

[تصویر:  untitled-1296454425.jpg]

هر چی هم جستجو کردم چیزی پیدا نکردم.اگه تاپیک قدیمی در این مورد هست لطفا آدرسش رو بذارین اگه هم نیست راهنمایی لازم رو بکنین .

ممنون
سرچ کنید یا "اسلاید" یا "هم اندازه کردن تصویر"
درود

من در ارسال 2 راه حل این مشکل رو گفتم براتون.....فقط کافیه یه کم با دقت تاپیک رو مطالعه کنید.Dodgy

(۱۳۸۹/۹/۲۹، ۲۳:۲۵:۴۸ عصر)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]اینم راه حل مشکلتون:
در تمپلیت showthread_quickreply دنبال خط زیر بگردین:
کد:
<textarea  style="width: 95%; padding: 4px; margin: 0;" rows="18" cols="80" name="message" id="message" tabindex="1"></textarea>
و با کد زیر جایگزین کنید:
کد:
<textarea rows="13" cols="100" name="message" id="message" style="width:690px;" tabindex="1"></textarea>
بازم مشکلی بود بگین.
کیوان جان اینو 1 هفته پیش انجام دادم نشد عزیز.ممنون از لطفت
کلاً به نظرم عرض قالبتون استاندارد نیست...البته این نظر من هست...

میتونید عرض رو یه کم بیشتر کنید تا فیت بشه.Heart
اتفاقا تصمیم منم همین هست اما قالبش انقد دنگ و فنگ داره که تا عرضش رو زیاد می کنی همه چی میریزه به هم . هدر و فوتر رو هم بزرگ کردک با فتوشاپ اما باز یه سری جاها می لنگه