مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آیاجلوگیری از مشاهده موضوعات یا انجمن برای مهمانان مانع ایندکس کردن توسط گوگل می شود؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام
میخواستم ببینم اگه دسترسی به انجمن را برای مهمانان محدود کنیم یعنی مهمانان نتوانند انجمن را ببیند یا نتوانند موضوعات را ببینند آیا این مانع از ایندکس کردن صفحات توسط گوگل و بقیه موتورهای جستجو می شود یا نه؟
ممنون
بله برای ربوت ها یه گروه دیگه بسازید و پیش فرض اون گروه رو قرار بدید تا این مشکل حل شه
(۱۳۸۹/۱۰/۶، ۲۰:۱۳:۵۸ عصر)plus نوشته است: [ -> ]بله برای ربوت ها یه گروه دیگه بسازید و پیش فرض اون گروه رو قرار بدید تا این مشکل حل شه

سلام و ممنون از جوابتون.
چطور باید روبات ها یا مثلا گوگل رو به عنوان عضو اون گروه قرار بدیم؟
پیکر بندی »»عنکبوت ها / ربات ها »»» روبات مورد نظر
نقل‌قول: گروه کاربری
یک مجوز گروه کاربری برای ربات انتخاب کنید. (توجه: پیشنهاد نمی شود که این مقدار را از پیش فرض Guests - گروه مهمان ها تغییر دهید)
سلام. می بخشین من دو سه روز هست با مای بی بی کار می کنم.
من دقیق متوجه نشدم یه مطلب رو :
یه انجمن خصوص دارم برای اعضای خاص . حالا اگه بخوام با گوگل سایت مپ ایندکس کنم اما اون انجمن خاص توش ایندکس نشه چیکار کنم ؟
خیلی ساده است
امیر و حامد عزیز هم توضیح دادند در اینباره
یک گروه کاربری ایجاد کند و به ربات های جستجو اختصاصش بدب اون انجمن خاص رو هم برای اون گروه کاربری ممنوع کنید
اینطوری توی ربات های جستجو ایندکس نمی شه
(۱۳۸۹/۱۰/۷، ۰۱:۲۳:۴۷ صبح)plus نوشته است: [ -> ]پیکر بندی »»عنکبوت ها / ربات ها »»» روبات مورد نظر
نقل‌قول: گروه کاربری
یک مجوز گروه کاربری برای ربات انتخاب کنید. (توجه: پیشنهاد نمی شود که این مقدار را از پیش فرض Guests - گروه مهمان ها تغییر دهید)

ولی توی قسمت ربات ها خودت این تغییر رو پیشنهاد نمیکنه