مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با ادیتور پیشرفته - پاسخ سریع ! - (حل شد)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان پلاگین ادیتور پیشرفته رو دانلود کردم و نصب کردم خیلی راهت باهاش کار کردم و مشکلی هم نداشتم این مشکلاتیم که دوستان گفتن هیچ کدوم نداشتم به جز یه مشکل که جوابشو درست نفهمیدم تو تاپیک خودش مدیر Pars گفته بود دیگه پشتیبانی نمیشه ولی خواستم بگم فقط با پاسخ سریع مشکل دارم هیمن

همین طور که میبینید وقتی یه کاربر میخوات جوابی بده این ارور رو میبینه حتی وقتی روی دکمه باسخ به موضوع کلیک میکنه و منتقل میشه به صفحه ارسال پاسخ اونجا مشکلی نیست فقط همین پاسخ سریع مشکل داره که توش موندم دسترسیم مشکلی نداره دسترسیشم درسته میتونه ارسال کنه ممنون میشم کمکم کنید.

با تشکر. یا مهدی (عح)
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۲۱:۱۳:۲۴ عصر)A.H.K نوشته است: [ -> ]سلام دوستان پلاگین ادیتور پیشرفته رو دانلود کردم و نصب کردم خیلی راهت باهاش کار کردم و مشکلی هم نداشتم این مشکلاتیم که دوستان گفتن هیچ کدوم نداشتم به جز یه مشکل که جوابشو درست نفهمیدم تو تاپیک خودش مدیر Pars گفته بود دیگه پشتیبانی نمیشه ولی خواستم بگم فقط با پاسخ سریع مشکل دارم هیمن

همین طور که میبینید وقتی یه کاربر میخوات جوابی بده این ارور رو میبینه حتی وقتی روی دکمه باسخ به موضوع کلیک میکنه و منتقل میشه به صفحه ارسال پاسخ اونجا مشکلی نیست فقط همین پاسخ سریع مشکل داره که توش موندم دسترسیم مشکلی نداره دسترسیشم درسته میتونه ارسال کنه ممنون میشم کمکم کنید.

با تشکر. یا مهدی (عح)

نیازی به استفاده از این ادیتور دیگه نیست
صبر کنید برادر
در بخش Show Thread Templates به قسمت showthread_quickreply رفته و بعد از

کد php:
id="quick_reply_submit" 

کد زیر رو قرار بدید :
کد php:
onclick="clickableEditor.posting();" 

یعنی کد باید بصورت زیر باشه :

کد php:
id="quick_reply_submit" onclick="clickableEditor.posting();" 
سلام ممنون دوست خوبم

مشکلم با کدی که دادی حل شد

با تشکر، یا حسین (علیه السلام)
سلام.دوستان منم این مشکل رو دارم.قبلا استفاده میکردم مشکلی نداشت چند هفته هست که اینجوری شده.این کد رو هم خواستم قرار بدم دیدم خودش قبلا ست شده

لطفا راه حل دیگه ای بفرمایین
سلام منم همین مشکل رو دارم میشه راهنمایی کنید