هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با ادیتور پیشرفته - پاسخ سریع ! - (حل شد)
سلام دوستان پلاگین ادیتور پیشرفته رو دانلود کردم و نصب کردم خیلی راهت باهاش کار کردم و مشکلی هم نداشتم این مشکلاتیم که دوستان گفتن هیچ کدوم نداشتم به جز یه مشکل که جوابشو درست نفهمیدم تو تاپیک خودش مدیر Pars گفته بود دیگه پشتیبانی نمیشه ولی خواستم بگم فقط با پاسخ سریع مشکل دارم هیمن

همین طور که میبینید وقتی یه کاربر میخوات جوابی بده این ارور رو میبینه حتی وقتی روی دکمه باسخ به موضوع کلیک میکنه و منتقل میشه به صفحه ارسال پاسخ اونجا مشکلی نیست فقط همین پاسخ سریع مشکل داره که توش موندم دسترسیم مشکلی نداره دسترسیشم درسته میتونه ارسال کنه ممنون میشم کمکم کنید.

با تشکر. یا مهدی (عح)
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۱۳:۱۲:۳۴ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۸، ۰۶:۱۰:۵۵ صبح)
(۱۳۸۹/۱۰/۱، ۲۱:۱۳:۲۴ عصر)A.H.K نوشته است: سلام دوستان پلاگین ادیتور پیشرفته رو دانلود کردم و نصب کردم خیلی راهت باهاش کار کردم و مشکلی هم نداشتم این مشکلاتیم که دوستان گفتن هیچ کدوم نداشتم به جز یه مشکل که جوابشو درست نفهمیدم تو تاپیک خودش مدیر Pars گفته بود دیگه پشتیبانی نمیشه ولی خواستم بگم فقط با پاسخ سریع مشکل دارم هیمن

همین طور که میبینید وقتی یه کاربر میخوات جوابی بده این ارور رو میبینه حتی وقتی روی دکمه باسخ به موضوع کلیک میکنه و منتقل میشه به صفحه ارسال پاسخ اونجا مشکلی نیست فقط همین پاسخ سریع مشکل داره که توش موندم دسترسیم مشکلی نداره دسترسیشم درسته میتونه ارسال کنه ممنون میشم کمکم کنید.

با تشکر. یا مهدی (عح)

نیازی به استفاده از این ادیتور دیگه نیست
صبر کنید برادر
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۲۱:۴۴:۴۷ عصر)
در بخش Show Thread Templates به قسمت showthread_quickreply رفته و بعد از

کد php:
id="quick_reply_submit" 

کد زیر رو قرار بدید :
کد php:
onclick="clickableEditor.posting();" 

یعنی کد باید بصورت زیر باشه :

کد php:
id="quick_reply_submit" onclick="clickableEditor.posting();" 
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطDJMOKHTAR (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۲۱:۴۴:۳۳ عصر) ، A.H.K (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۲۲:۲۵:۳۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۲۳:۲۲:۳۷ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۱۰/۲، ۰۰:۱۵:۵۱ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۷:۵۱:۵۵ عصر) ، moohiol (۱۳۹۰/۵/۲۴، ۰۷:۰۳:۵۲ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۵/۲۶، ۰۲:۲۲:۱۱ صبح) ، cloobpc (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۰۷:۱۴:۰۶ صبح) ، deadbydawn (۱۳۹۱/۴/۳۰، ۰۴:۴۲:۵۴ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۸، ۰۶:۱۱:۳۵ صبح) ، istgah51 (۱۳۹۲/۴/۱۵، ۱۵:۵۹:۰۲ عصر)
سلام ممنون دوست خوبم

مشکلم با کدی که دادی حل شد

با تشکر، یا حسین (علیه السلام)
پاسخ
سلام.دوستان منم این مشکل رو دارم.قبلا استفاده میکردم مشکلی نداشت چند هفته هست که اینجوری شده.این کد رو هم خواستم قرار بدم دیدم خودش قبلا ست شده

لطفا راه حل دیگه ای بفرمایین
پاسخ
سلام منم همین مشکل رو دارم میشه راهنمایی کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در ارسال پاسخ سریع برای کاربران عادی MISTER 10 4,623 ۱۳۹۴/۴/۲۷، ۱۹:۲۱:۲۲ عصر
آخرین ارسال: MISTER
  مشکل در ارسال پاسخ سریع در انجمن miladgraph 4 2,139 ۱۳۹۳/۵/۶، ۰۴:۳۷:۴۸ صبح
آخرین ارسال: Gh-Moradi
Exclamation مشکل جدی در ادیتور پیشرفته محمد تی ام 4 2,630 ۱۳۹۳/۲/۵، ۱۴:۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  مشکل پاسخ سریع پیشرفته محمد تی ام 1 1,498 ۱۳۹۲/۸/۳۰، ۱۳:۴۰:۴۰ عصر
  مشکل ارسال پاسخ سریع در گذاشتن پست محمد تی ام 1 1,626 ۱۳۹۲/۷/۲۷، ۲۲:۲۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: محمد تی ام
  ادیتور در پاسخ سریع Gh-Moradi 1 1,224 ۱۳۹۲/۷/۲۷، ۱۹:۱۲:۴۰ عصر
  مشکل ادیتور پیشرفته محمد تی ام 2 1,295 ۱۳۹۲/۶/۲۸، ۲۰:۳۴:۴۹ عصر
آخرین ارسال: CSS
Exclamation یه مشکل کوچولو در رابطه با پاسخ سریع hamidkag 0 1,300 ۱۳۹۱/۱۱/۲۸، ۲۰:۳۷:۰۵ عصر
آخرین ارسال: hamidkag
Star مشکل با ادیتور پیشرفته mohamad m 0 1,234 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۳:۲۷:۵۸ عصر
آخرین ارسال: mohamad m
  مشکل خیلی عجیب در ارسال پست و پاسخ سریع به عنوان کاربر عضو شده ms490 1 1,940 ۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۱۵:۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان