مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
نتیجه خدمات کیلویی و رایگان.Sleepy
البته در این بین هستند کسانی که قدر مای بی بی ایران رو به خوبی میدونند. . . Heart
و هستند کسانی که جای تشکر به ما فوحش میدن !!
هر کسی کلاه خودش رو قاضی کنه و از دیدگاه عدالت بخواد به موضوع نگاه کنه کسانی که در قبال دریافت کاملاً رایگان این همه امکانات و بهره مندی 24 ساعته از این پشتیبانی قوی ( چه مدیران و چه کاربران زُبده ) اگه بخواد به کسی توهین بکنه ! به اندازه یک دانۀ اَرزن بویی از انسانیت نبرده هیچ، بلکه وجدان هم نداره!

چرا؟ چون پشتیبانی 24 ساعته رایگان + امکان دانلود رایگان انجمن ساز وظیفۀ شما نیست بلکه لطف شما ( همه اعضای مای بی بی ایران) هستش که شامل حال ما شده.

نمیخوام الکی چرب زبونی بکنم یا هندونه بدم زیر بغلتون چون از این کارها سودی عاید من نمیشه.
ولی همینقدر بدونید که قدردان زحمات همه شما اعم از مدیران و کاربران و خلاصه کسانی که چیزهای زیادی به اموخته های قبلی من اضافه کردن که الان من اینجا هستم و کاملاً هم راضی هستم از اینکه مای بی بی ایران رو انتخاب کردم، حداقل خوشحالم که وقتم رو بیهوده هدر که ندادم هیچ، بلکه با رضایت کامل دارم در کنار این سایت به فعالیت خودم با توجه به مشغله های زیادی که هست ادامه میدم.

این هم یه بهانه ای بود تا یه تقدیر و تشکری کرده باشم از همه زحمتشانی که به این حقیر در این مدت کمک کردند.، خیلی دوست دارم اسم ببرم ولی میترسم نامی از قلم بیوفته و در حق دیگران اجحاف بشه، من قدردان تک تک مدیران و کاربران هستم.

!Omid StaR!

اقا مهدی شاید خیلی ها توهین کنند

ولی ماهم هستیم که میگیم اگر به جایی رسیدیم شما استاد ما بودی

و باز هم در به جا اوردن رسم ادب ناتوانیم
همه دوستانی که اینجا هستند و اسم انجمن هاییکه رعایت کپی رایت رو آگاهانه نقض کردند رو میزارند به نوعی دارن تشکر میکنن از زحمات زحمتکشان مای بی بی ایران .

!Omid StaR!

(۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۰:۴۳:۴۸ صبح)!ArTiN! نوشته است: [ -> ]اقا مهدی شاید خیلی ها توهین کنند

ولی ماهم هستیم که میگیم اگر به جایی رسیدیم شما استاد ما بودی

و باز هم در به جا اوردن رسم ادب ناتوانیم

ما هرکاری بتونیم میکنیم

تا روزی که شاید مردم قدرخدمات رایگان رو بفهمند
ما از روز اول که شروع کردیم هدفمون گسترش رایگان این سیستم تو ایران بود.
خودم اول کاربر بودم ولی خدا شاهده علی هم هست چیزی بلد بودم قرار دادم و انتظاری جز احترام متقابل و رعایت حقوقم نداشتم ولی نشد دیگه, بگذریم جای درد و دل نیست.
موفق باشین و سپاس از همه دوستان Heart
ما باز هم تشکر و تقدیر ویژه داریم از مدیران سایت، و دست تک تکشون رو برای این حمایت صمیمانه میفشاریم. . .

موفق و موئد باشید جَوونا Big Grin
عدم رعایت کپی رایت، به هر حال یه کاریه که دیگه شکّی در اشتباه بودنش نیست، و منم به شخصه همیشه این مساله رو رعایت میکنم.

Exclamationاما نکته ای که در اینجا مطرح هست اینه که وقتی شخصی رو دیدید که این مساله رو رعایت نمیکنه، بهتره که اول با تذکر و فرستادن ایمیل و ... از این مساله آگاهش کنید و بعد شماره موبایل و اسم و مشخصاتش رو در اینجا بذارید.

این حرف رو به این دلیل میزنم که مثلاً خود من هر خریدی رو از شخصی میخوام انجام بدم، میام تو نت و یه سرچ از اسم و شماره موبایل طرفم میزنم و وقتی اسم اون شخص رو تو تالارها یا نت بعنوان شخص کلاه بردار و دزد و ... میبینم، دیگه طرفش نمیرم و با توجه به اینکه عدم رعایت کپی رایت و خرید محصولات نرم افزاری با مبلغ ناچیز تو خون ما ایرانیا رفته، بهتره که برچسب دزد رو یه مقدار با احتیاط تر به افراد بزنیم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55