مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انجمن های غیر پایبند به کپی رایت و محرومیت مدیر های آن ها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
سلام دوست عزيز ورودت رو به انجمن پشتيباني MyBB پارس - MyBBIran خوش آمد مي گم و اميدوارم كه استفاده خوبي از آموزش ها و پلاگين ها برده باشيد و با فعاليت خوب خودتون در اين انجمن اين انجمن ساز رو به زبان پارسي گسترش دهيد . Smile

نقل‌قول: 1- مگه این انجمن رایگان نیست ؟

بله

نقل‌قول: 2- در کپی رایت میشه هم کپی رایت مای بی بی و هم کپی رایت سایت خود را گذاشت ؟

مي توانيد يك كپي رايت اضافه كنيد و در كپي رايت خود ماي بي بي و قالب تغييري انجام ندهيد .

نقل‌قول: 3- از کجا و با چه سرچی انجمنهایی که با این محتوا هستند را پیدا می کنید .

سرچ در انجمن MyBBIran رو اگر منظورتون هست كه به سادگي محتوي پيدا مي شوند ، اگر نه پيدا كردن اين سايت ها هست كه كار سختي نيست ، دوستاني كه اينجا انجمن دارند يا فعاليت مي كنند خودشون يك وبمستر هستند و در خيلي از سايت ها شبانه روز در فعاليت و بازديد هستند .

نقل‌قول: 4- www. harfdooni.com بینید سایت من مشکلی تو کپی رایت نداره ؟

خير كپي رايت شما مشكلي نداشت (البته در اين ساعتي كه من ديدم Wink )

(۱۳۹۰/۶/۶، ۰۲:۰۷:۰۵ صبح)funset 2 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۶/۶، ۰۲:۰۱:۰۹ صبح)AR@KST@R نوشته است: [ -> ]کپی قالب سایت من زده !!
ایرانی جماعتن دیگه چه میشه کرد.Big Grin

شما یک ایرانی نیستین آقا مهدی ؟!

درسته اشتباه کــرده ، ولی درست نیست در باره ی همه ایرانی ها این طوری بگین ، بعضی از ایرانی ها واقعا بی شعور هستن ، یعنی واقعا شعور ندارن ، ولی شما با این لحن گفتنتون دارین به همه توهین می کنید Sleepy
خودت میدونی منظور من چه نوع ایرانی هست !!
آدم اول نگاه میکنه به خودش اگه اون خصوصیت رو داشت به خودش میگیره !!
با دید باز نگاه کن وبمستر.

ببین آقا مهدی این طوری که شما می گین نیست ، من اول بگم قصد هیچ بی احترامی به شما رو ندارم ، قبلا هم بهت گفتم ، خیلی آدم با مرامی هستم و خیلی خیلی خوشم میاد ازت ...

ولی ببین داری جوری میگی که به همه بر خورد می کنه ، پس می تونی به جوری هم بگی که فقط به اون اشخاص بی شعور بر خورد کنه

-------------------------------------------

انجمن غیر پایبند

http://funnet.ir/

نمی دونم چرا هر کی این پوسته رو استفاده می کنه .... Big Grin
تازه با من درگیر شدن سر این افشا گری مثلا انجمن هک ایرانی هستن ولی وی آی پی ون ها چیز دیگه رو میگه!! واقعا متاسفم برای خودمون که انجمن های هکمون سایت های خودمون رو هک می کنند.

http://up6.iranblog.com/files/39How-to-s...Forums.rar

انتشار یافته توسط دوستم ایمان
این هک نیست فقط بی توجهی آدمین هاست !!
ما خیلی رو بحث پریمیشن ها تاکید کردیم ولی کو گوش شنوا !!
(۱۳۹۰/۶/۶، ۱۴:۴۰:۴۹ عصر)M48D1 نوشته است: [ -> ]تازه با من درگیر شدن سر این افشا گری مثلا انجمن هک ایرانی هستن ولی وی آی پی ون ها چیز دیگه رو میگه!! واقعا متاسفم برای خودمون که انجمن های هکمون سایت های خودمون رو هک می کنند.

http://up6.iranblog.com/files/39How-to-s...Forums.rar

انتشار یافته توسط دوستم ایمان

من کپی رایت رو درست کردم ...
اما جواب این دوستمون رو باید بدم
مثل اینکه بد جوری نسبت به تیم ما عقده پیدا کردی ...
یه جوری می گی افشاگری انگار آدم کشتیم Big Grin در ثانی شما اصلا نه خودت نه اطرافیانت عددی نیستید که ما بخواهیم با شما درگیر بشیم Smile خوب شما سر یه اشتباه کوچیک تونستی موضوعات انجمن های خصوصی رو ببینی تاکید می کنم فقط موضوعات ... مثلا اکسسز از یه جای مهم هست بله هست ... اگه تو اون مخ کوچولوت کلمه pentest وجود ندارهBig Grin یه جستجو کن ببین چیه ... آره عزیزم تیم من طرف قرار داد جاهای کمی نیست ... دیروز می خواستم فروم مسخره اتو دیفیس کنم ( چون از دستت عصبانی شدم که اون همه بهت لطف کردم ) چون همونطور که ادمین های این سایت می دونن مای بی بی مشکل کم نداره یه نمونه کوچولوشو به پارس عزیز گفتم که زیاد چیز خاصی نبود ...
امسال تو زیاده که شبا خواب می بینه سایت مارو هک کرده باشه ... فرداش پا میشه می بینه شتر در خواب ... Big Grin
دوستان ببخشید اگه بد حرف زدم چون این دوستمون به تمامی خبرگزاری ها هم گفته که ما رو افشا کرده Big Grin
یا علی ...
Heart
عزیزم شما خواستی اما نتونستی بگو دیگه!! بعدم میتونی دیفیس کن پلیس سایبری ..........

بگو اسپمرت هر روز میومد یه اکانت جدید می ساخت بگو یهو ۶۰ نفر بازدید کننده میآوردی که سرور خراب شه اما نتونستی....

بقیه اشو فاکتور گرفتم ترجیح هم میدم این بحثو تو تاپیک ادامه ندم!

حذف كپي رايت و نام طراح قالب

نقل‌قول: epro.ir

Usser : Kianit

با مدير سايت صحبت شد فعلا كپي رايت رو قرار دادند ،
با سلام
من میخوام برای حذف حالت لینک کپی رایت از شما اجازه بگیرم. البته فقط لینک mybbiran رو می خوام بنا به دلایلی بر دارم و لینک mybb.com باقی می مونه. بدیهی نوشته های کپی رایت بدون کوچکترین تغییری در حالت تکست باقی میمونن.
یعنی به این صورت بشه:
Persian Translation by MyBBIran.com - Ver 3.5