مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبای photoshop bliss v3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
این قالب درست ترجمه نشده.
مثلا ستاره های امتیاز دهی به موضوع(اونایی که بالای هر تاپیک نمایش داده میشن)سمت چپ عبارت "امتیاز دهی به موضوع" قرار گرفته است.
(۱۳۹۰/۳/۲۸، ۲۳:۴۲:۴۶ عصر)jafari52 نوشته است: [ -> ]در global.css قسمت navigation هم باید عرضش تنظیم بشه البته دستکاری کن تا به اندازه مطلوب در بیاد فکر کنم نسبت به عرض قالب و هدر حدود 25 پیکسل بیشتر باشه!!!
خب مشکل شما ربطی به پلاگین تشکر نداره، شما پلاگین آواتور پیشفرض و آمار کامل تایپک و ... هم نصب کردی منظورم اینها بود که درست نشون نمیده!
من اونهارو از کجا باید دانلودشون کنم؟تو این فروم سرچ کردم چیزی پیدا نکرد.
---------------------------------------------
ویرایش:
اواتار پیشفرض رو گرفتم.اون یکی رو پیدا نکردم.
---------------------------------------------
ویرایش2:
اون یکی هم پیدا شد.نمیگید مجبور میشم خودم بگردمBig Grin.باتشکر
دوستان یک مشکل جدید پیدا کردم.اون بالا(navigation)از چپ به راست مینویسه و اون صفحه ای که در اون هستیم سمت چپ قرار میگیره و درست طبقه بندی نمیشه:
[تصویر:  09sci8cxuf6zck0zlo6v.jpg]
چجوری باید درستش کنم تا از راست به چپ طبقه بندی کنه و اون صفحه ای که در اون قرار داریم چپ قرار بگیره؟
در ضمن امتیاز به موضوع رو چجوری میتونم بیارم سمت چپ؟باتشکر
به خاطر اینه که از انگلیسی و فارسی باهم استفاده کردی اگه همه مسیر اون بالا لاتین باشه یا فارسی درست نشون میده!
(۱۳۹۰/۳/۲۹، ۱۵:۵۳:۵۱ عصر)jafari52 نوشته است: [ -> ]به خاطر اینه که از انگلیسی و فارسی باهم استفاده کردی اگه همه مسیر اون بالا لاتین باشه یا فارسی درست نشون میده!
امتیاز به موضوع رو چی کار کنم؟باتشکر
به این قسمت Forum Display قالبت برو و در بخش forumdisplay_threadlist به صورت زیر تغییر بده یعنی هرجاش نوشته right تبدیل به left کن و برعکس!!
کد:
<div class="float_right">
    {$multipage}
</div>
<div class="float_left" style="margin-top: 4px;">
    {$newthread}
</div>
همینطور در قسمت Show Thread قالبت، بخش showthread کدها رو به صورت زیر تغییر بده مثل دفعه قبلی:
کد:
        {$multipage}

</div>
    <div class="float_left">
        {$newreply}
    </div>

البته دقت کن در این قسمت کد بالا دوبار به کار رفته هردوجا رو تغییر بده!!

(۱۳۹۰/۳/۲۹، ۱۷:۱۳:۵۰ عصر)jafari52 نوشته است: [ -> ]به این قسمت Forum Display قالبت برو و در بخش forumdisplay_threadlist به صورت زیر تغییر بده یعنی هرجاش نوشته right تبدیل به left کن و برعکس!!
کد:
    {$multipage}
</div>
<div class="float_left" style="margin-top: 4px;">
    {$newthread}
</div>
همینطور در قسمت Show Thread قالبت، بخش showthread کدها رو به صورت زیر تغییر بده مثل دفعه قبلی:
کد:
        {$multipage}

</div>
    <div class="float_left">
        {$newreply}
    </div>

البته دقت کن در این قسمت کد بالا دوبار به کار رفته هردوجا رو تغییر بده!!
این چیزی که شما میگید هیچ تاثیری در امتیاز موضوع نداره فقط ارسال پاسخ و موضوع رو چپ و راست میبره.
آموزشهای ترجمه پوسته رو بخونید مشکلتون حل میشه
(۱۳۹۰/۳/۲۹، ۱۸:۰۳:۳۲ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]آموزشهای ترجمه پوسته رو بخونید مشکلتون حل میشه
من به جواب هر چه سریعتر نیاز دارم.به آموزش نیاز ندارم.بعدا میخونمش.الان جواب میخوام.باتشکر
جوابتون توی آموزشها هست. کلش 5 دقیقه طول نمیکشه. آموزش آماده شده زحمت خوندنش با شماست لقمه آماده هم حاضر نیستین بخورین؟ حتماً باید براتون بجون؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16