مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته زیبای photoshop bliss v3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(۱۳۹۰/۲/۲۴، ۲۰:۱۴:۵۴ عصر)lightmoon نوشته است: [ -> ]سلام ببخشيد من چندتا در خواست داشتم از قالب نويس عزيز مي دونم سرتون شلوغه ميفههم سخته اما 3تا خواهش داشتم اگه بتونيد واسم انجام بديد

مطرح کنید من یا دوستان پاسخ خواهیم دادHeart
ببينيد من يك وبلاگ دارم در vastblog كه تازه شروع به كار كردا به اين ادرس نورماه ميخوام در قسمت امار تعداد اعضاي فروم و نام اخرين عضو نماشي داده بشه امكانش هست؟HuhBlushHeart
من اطلاعی ندارم
دوستان اگه میدونن اعلام کنن
این هم گذاشتم که نگین کسی بررسی نمبکنهHuh
مشكلي كه من دارم اينه كسي مينونه حل كنه؟
[تصویر:  5tvnr45ncdiuemvlcmpd_thumb.jpg]
درود
دوست گلم این قالب رو دست کاری کردید دچار این مشکل شده . برگردونید به حالت اولیه تا درست بشه
موفق باشید
(۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۱:۲۲:۲۷ عصر)irsat2008 نوشته است: [ -> ]درود
دوست گلم این قالب رو دست کاری کردید دچار این مشکل شده . برگردونید به حالت اولیه تا درست بشه
موفق باشید
سلام.
من این قالب رو امروز نصب کردم
من این قالب رو دست کاری نکردم و این مشکلو دارم لطفا بررسی کنید
ممکنه اشتباهی پوشه ها رو جای دیگه آپلود کرده باشین

از اول انتحان کنید 10 دقیقه وقتتون رو نمیگیره
یعنی چی جای دیگه؟ پوسته از یه جا ایمپورت میشه و جز مسیر خودش چای دیگه آپلود نمیشه

دوست عزیز ممکنه با نسخه mybbتون همخونی ننداشته باشه. به قالبهای بروز رسانی شده یه سر بزنیبد ببینین اونجا از این قالب چیزی واسه بروزرسانی هست یا نه
یکی تکلیف این قالب رو روشن کنه!!!!
(۱۳۸۹/۸/۲۳، ۱۴:۳۲:۵۶ عصر)jafari52 نوشته است: [ -> ]
درود
برای اولین بار یه پوسته رو براتون آماده کردم که به نظر خودم زیبا بود و به دلم نشست گفتم واسه دوستان گلم هم بذارمش.
در همینجا باید از آقای حامدقهرمانی تشکر ویژه داشته باشم چون با راهنمایی و همکاری ایشون تونستم این پوسته رو آماده کنم.
تا آنجایی که خودم تست کردم مشکلی نداره فقط هیدرش در مرورگر اپرا و اونم فقط برای مهمانها درست نشون داده نمیشه که امیدوارم توسط دوستان و متخصصینش این مشکل هم برطرف بشه.
عزیزان تغییراتی در ادامه همین تایپک اعمال شده که حتما دنبال کنید.
اینم نمایی از پوسته:

عزیزان این لینک بروز شد واسه دریافت نسخه کاملتر به اینجا مراجعه کنید.
دانلود
اگه مدیران محترم زحمت انتقال اون یکی رو به اینجا بکشند ممنون میشم.

من اشکالی توی این قالب دارم
در قسمت ارسال پاسخ و ارسال موضوع و کلا ارسال هر نوشته ای این خطا رو نشون میده:
Not Found

The requested URL /hoteditor/index.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

تا اونجایی من فهمیدم که این قالبش یک فایلی کم داره می خوام بدونم الان چکار کنم.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16