مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اعلانات انجمن - Header Announcements
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
پستمو نتونستم پاک کنم!!!
سلام
من نصب کردم اما وقتی می خوام در پلاگینها تنظیمش کنم، وارد Mybb میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Huh

[تصویر:  7042ac7d03d3.png]
دوست عزيز تنظيماتش تو "پيكربندي--> تنظيمات" قرار داره
(۱۳۹۰/۲/۱۵، ۲۲:۴۶:۵۱ عصر)84510980 نوشته است: [ -> ]سلام
من نصب کردم اما وقتی می خوام در پلاگینها تنظیمش کنم، وارد Mybb میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Huh

[تصویر:  7042ac7d03d3.png]

عضو VIP ؟
دوستان من این پلاگین را نصب کرده ام و از کد هایی که برای نوشتار قرار داده شده استفاده میکنم. و حتی از این کدها برای نوشتار در نام کاربری و دیگر نوشته ها استفاده میکنم ،
حالا یک سوال، آیا میشود سایز را هم در کد مشخص کرد که کجا نوشته شود که بتوانیم سایز نوشتار را نیز تغییر بدهیم.
به عنوان مثال میخواهم نوشته ( اطلاعیه) با سایز درشت باشد ، در این کد ها چه چیزی را باید اضافه نمایم.
</ul>
<b><font color="#ffcc00">اطلاعيه</font>
</b>
[/size][/align]
شما توي بلاگفا متن مورد نظر خودتون رو بنويسيد و از روي اديتور حالت html رو انتخاب كنيد بعد كدها رو توي فيلد مورد نظر كپي كنيد
با تشکر از شما ، منظورتان از بلاگفا کجاست؟
البته اگر در همین کدی که قرار دادم ، جای size مشخص بشود مشکل حل میشود چون سایز را نیز تغییر میدهد.
دوست من اين كد ها كد هاي HTML ، حالا تو بلاگفا يا هر جاي ديگه مثل نرم افزار Expression Web كه خروجي HTMl بهت مي ده استفاده كني و كد ها رو در داخل اون قرار بدي .

لینک این بلاگفا که باید داخل آن بنویسم را لطف میفرمایید؟Smile
ساختن HTML كه كاري نداره عزيز ،

شما مطلبي كه مي خواي قرار بدي رو بده من برات درست مي كنم .

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18