مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: اعلانات انجمن - Header Announcements
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام
این نسخه از پلاگین ایا روی قالب outline عمل نمیکنه؟؟؟

[تصویر:  d758e8f59dfd.jpg]
(۱۳۸۹/۶/۱۰، ۱۹:۵۹:۵۰ عصر)Kevin نوشته است: [ -> ][تصویر:  wrench.png] [تصویر:  wrench.png] [b] نصب:[/b] آپلود فایل ها و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت
سپس: پیکربندی --> تنظیمات پلاگین اعلانات انجمن

[تصویر:  photos.png] [تصویر:  photos.png][b] نمونه:[/b]

دانلود (ویژه مای بی بی 1.6):
حق تولید برای سازنده محفوظ می باشد.

[تصویر:  house_link.png] [تصویر:  house_link.png][b] لینک اصلی:[/b]
http://mods.mybb.com/view/header-announcements

سلام
دوست عزیز من فایل رو دانلود کردم و رو هاست چیزی به نام پلاگین ندیدم که آپ کنم ،، یه توضیح کوچیکی بدید ممنون می شم .
عزیز جای دیگه پرسیدی جواب دادم Wink inc<<plugins در روت اصلی هستش !Exclamation
آقا این پلاگین برای قالب های خاصی هست؟؟؟ توی همه قالب ها دیده نمیشه؟؟؟؟؟؟؟
عزیز واسه همه قالب ها کار میکنه !! همه کاراشو انجام دادی ؟ نصب و اینا ؟ و از تنظیمات پیکربندی روشن کردیش ؟ Blush
نقل‌قول: آقا این پلاگین برای قالب های خاصی هست؟؟؟ توی همه قالب ها دیده نمیشه؟؟؟؟؟؟؟
تایید میکنم
منم روی قالب outline تست کردم هیچی نشون نداد البته روی لوکال و اینکه هنوز رو قالب دیگه ای امتحان نکردم!Dodgy
میشه کاری کرد واسه ثبت نام نکرده ها یه چیزی نشون بده واسه ثبت نام کرده ها چیز دیگه ؟؟؟
پلاگین اعلانات خیر اما میشه شما کدهایی رو در هدر برای مهمان ها جدا و برای اعضا جدا بزارید
(۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۲۳:۳۸:۱۳ عصر)funset نوشته است: [ -> ]پلاگین اعلانات خیر اما میشه شما کدهایی رو در هدر برای مهمان ها جدا و برای اعضا جدا بزارید

نمیخوام خیلی این تاپیک از مسیر اصلی منحرف شه اما میشه لینک آموزشی راهنمائی چیزی برای من قرار بدید
سرچ کنید در انجمن چندین بار گفته شده
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18