مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

qashqaie

مرسی از راهنماییتون.
اندازه بنر تو قالبها چقدر هستش و اینکه منظورتون از پوشه قالب در هاست کدوم پوشه هستش؟
یاعلیSmile
images/MIBlue
بستگی داره اسم بوشه قالب در پوشه ایمیج چی گذاشته باشی
سایزشو‎ هم بستگی به قالب داره
فک کنم920*156

qashqaie

سلام تو پوشه ایمیج هرچی پوشه بود ما گشتیم اما متاسفانه نتونستم پوشه قالبو پیدا کنم،راستی من قالب رو از کنترل پنل مدیریت نصب کردم.امکان داره از این قضیه باشه؟Huh
خوب شما وقتي كه يك قالب رو دريافت مي كنيد حاوي يك فولدر هست كه عكس هاي توش هست تعدادي عكس هست كه بايد داخل هاست پوشه اميج اپلود كني اين كار رو كرديد ؟ يا فقط فايل xml رو از كنترل پنل نصب كردي ؟

qashqaie

(۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۰:۵۵:۵۲ عصر)plus نوشته است: [ -> ]خوب شما وقتي كه يك قالب رو دريافت مي كنيد حاوي يك فولدر هست كه عكس هاي توش هست تعدادي عكس هست كه بايد داخل هاست پوشه اميج اپلود كني اين كار رو كرديد ؟ يا فقط فايل xml رو از كنترل پنل نصب كردي ؟

نه فقط فایل xml رو در کنترل پنل آپلود کردم،اگه ممکنه بگید دقیقا چیکار کنم.
ممنون...
شما اموزش نصب پوسته را درقسمت اموزش بخوانید
اموزش نصب پوسته را در قسمت اموزش بخوانید
(۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۱:۰۳:۲۵ عصر)qashqaie نوشته است: [ -> ]
(۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۰:۵۵:۵۲ عصر)plus نوشته است: [ -> ]خوب شما وقتي كه يك قالب رو دريافت مي كنيد حاوي يك فولدر هست كه عكس هاي توش هست تعدادي عكس هست كه بايد داخل هاست پوشه اميج اپلود كني اين كار رو كرديد ؟ يا فقط فايل xml رو از كنترل پنل نصب كردي ؟

نه فقط فایل xml رو در کنترل پنل آپلود کردم،اگه ممکنه بگید دقیقا چیکار کنم.
ممنون...
یک پوشه به اسم قالیب وجود داره که شما اون را تو مسیر ایمیج تو هاستتون اپلود می کنیدSleepy
سلام
احتمالا شما منظور من را نگرفتید شما به عکس نگاه کنید منظورم وقتی نشانگر موس روی عکس میره نوشته زیر موس رامیگم اون نوشته را چطوری مانند این سایت درست کنم همون نوشته که داخلش سبزه با حاشیه آبی
[تصویر:  attachment.php?aid=1575]
سلام آقای نجفی خسته نباشی برادر
دوست گرامی چرا من این قالب و نصب کردم پلاگین آمار حرفه ای و و خیلی های دیگه رو توی قالب جدید نمایش نمیده
ممنون میشم زود جواب بدید
چون متغیرش وجود نداره!!
پلاگین رو غیرفعال و دوباره فعال کن و این که بار ها گفته شده یه سرچ میکردی دستت می اومد.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16