هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران
مرسی از راهنماییتون.
اندازه بنر تو قالبها چقدر هستش و اینکه منظورتون از پوشه قالب در هاست کدوم پوشه هستش؟
یاعلیSmile
پاسخ
images/MIBlue
بستگی داره اسم بوشه قالب در پوشه ایمیج چی گذاشته باشی
سایزشو‎ هم بستگی به قالب داره
فک کنم920*156
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۸:۴۲:۳۶ عصر)
سلام تو پوشه ایمیج هرچی پوشه بود ما گشتیم اما متاسفانه نتونستم پوشه قالبو پیدا کنم،راستی من قالب رو از کنترل پنل مدیریت نصب کردم.امکان داره از این قضیه باشه؟Huh
پاسخ
خوب شما وقتي كه يك قالب رو دريافت مي كنيد حاوي يك فولدر هست كه عكس هاي توش هست تعدادي عكس هست كه بايد داخل هاست پوشه اميج اپلود كني اين كار رو كرديد ؟ يا فقط فايل xml رو از كنترل پنل نصب كردي ؟
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
(۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۰:۵۵:۵۲ عصر)plus نوشته است: خوب شما وقتي كه يك قالب رو دريافت مي كنيد حاوي يك فولدر هست كه عكس هاي توش هست تعدادي عكس هست كه بايد داخل هاست پوشه اميج اپلود كني اين كار رو كرديد ؟ يا فقط فايل xml رو از كنترل پنل نصب كردي ؟

نه فقط فایل xml رو در کنترل پنل آپلود کردم،اگه ممکنه بگید دقیقا چیکار کنم.
ممنون...
پاسخ
شما اموزش نصب پوسته را درقسمت اموزش بخوانید
اموزش نصب پوسته را در قسمت اموزش بخوانید
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۵، ۱۶:۲۸:۴۵ عصر)
(۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۱:۰۳:۲۵ عصر)qashqaie نوشته است:
(۱۳۸۹/۶/۱۴، ۲۰:۵۵:۵۲ عصر)plus نوشته است: خوب شما وقتي كه يك قالب رو دريافت مي كنيد حاوي يك فولدر هست كه عكس هاي توش هست تعدادي عكس هست كه بايد داخل هاست پوشه اميج اپلود كني اين كار رو كرديد ؟ يا فقط فايل xml رو از كنترل پنل نصب كردي ؟

نه فقط فایل xml رو در کنترل پنل آپلود کردم،اگه ممکنه بگید دقیقا چیکار کنم.
ممنون...
یک پوشه به اسم قالیب وجود داره که شما اون را تو مسیر ایمیج تو هاستتون اپلود می کنیدSleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۵، ۱۶:۲۸:۴۹ عصر)
Star 
سلام
احتمالا شما منظور من را نگرفتید شما به عکس نگاه کنید منظورم وقتی نشانگر موس روی عکس میره نوشته زیر موس رامیگم اون نوشته را چطوری مانند این سایت درست کنم همون نوشته که داخلش سبزه با حاشیه آبی
[تصویر:  attachment.php?aid=1575]
khadem از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
سلام آقای نجفی خسته نباشی برادر
دوست گرامی چرا من این قالب و نصب کردم پلاگین آمار حرفه ای و و خیلی های دیگه رو توی قالب جدید نمایش نمیده
ممنون میشم زود جواب بدید
پاسخ
چون متغیرش وجود نداره!!
پلاگین رو غیرفعال و دوباره فعال کن و این که بار ها گفته شده یه سرچ میکردی دستت می اومد.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۷/۱۰، ۰۰:۰۱:۱۶ صبح) ، sattarforum (۱۳۸۹/۷/۱۰، ۱۱:۰۵:۵۹ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6]  پوسته MI CB-L محصول مای بی بی ایران Pars 81 86,700 ۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۳:۴۰:۵۴ عصر
آخرین ارسال: Rezakashefi
  [برای 1.6] پوسته MI Blue 2 محصول مای بی بی ایران Pars 101 74,452 ۱۳۹۲/۵/۱۳، ۰۳:۲۹:۳۶ صبح
آخرین ارسال: Shafi
  پوسته بسیار زیبای mi-red محصول مای بی بی ایران Mt edition 74 59,112 ۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۹:۳۸:۵۲ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پوسته MI Gray محصول مای بی بی ایران Pars 53 48,549 ۱۳۹۰/۱۱/۵، ۱۱:۲۱:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان