مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش جامع نصب ، فعال سازی و تنظیمات پلاگین چت MyShoutbox
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
(۱۳۹۰/۵/۷، ۱۳:۴۵:۴۲ عصر)sheikhlar13 نوشته است: [ -> ]پلاگین نصب میشود اما این ارور در بالای صفحه ظاهر میگردد

اخطار های زیر رخ داد:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/topkara/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 1604 - File: inc/functions.php PHP 5.3.4 (Linux)
File Line Function
[PHP] errorHandler->error
/inc/functions.php 1604 header
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 55 session->init
/index.php 18 require_once

این هم در کنترل پنل

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/topkara/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.3.4 (Linux)

مشکل از کجاست؟ البته تایپ فارسی مشکلی ندارد فقط ظاهر انجمن به هم میریزد
اقا شما پست های این موضوع رو خوندید؟ Confused
(۱۳۹۰/۵/۷، ۱۳:۵۵:۱۹ عصر)riches2011 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۵/۷، ۱۲:۰۷:۲۰ عصر)wolf144grz1 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۵/۷، ۱۱:۲۵:۵۶ صبح)riches2011 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۵/۷، ۱۰:۳۶:۰۷ صبح)wolf144grz1 نوشته است: [ -> ]اون ظاهرا نسخه 1 این پلاگین است.
نسخه یک رو نصب کنید اینارو داره.

نسخه 1 رو از كجا بياريم ؟ بعدش روي نسخه 1.6.3 ماي بي بي جواب ميده ؟

من كه فكر ميكنم يك راهي وجود داره كه اين دوستمون جناب آريا نيك بلدن كه اميدوارم به ما هم ياد بدن .. يا اينكه مديران جواب بدن .. متاسفانه مديران عزيز خيلي كم لطفي ميكنن و به سئوالات كم توجهي ميفرماين ....
ببین عزیز مشکل شما ها اینه که جستجو نمی کنید یا حوصلش رو ندارید به خاطر همین به شما جواب نمی دن و حتی تمام مطالب همین موضوع که توش هستید رو نمی خونید. (جای تعجب داره واقعا). بعد می این می گین دیگران به ما یاد نمی دن م یخوان همه چی مخفی باشه.Sleepy
جواب هر دو سوال شما در انجمن هست.

یه موضوع دیگه قبلا من دیدم در مورد همین نام که نسخه یک توش بود.

هماهنگ سازی هم موجود است.

دوست عزيزتر از جانم من تمام اين پست مربوط به چت روم اگه دروغ نگم كم كم 5 بار از صفحه اول تا آخر خوندم ... نه درباره نسخه 1 در اينجا چيزي اومده و نه در ارتباط با سئوال دوم در ارتباط با شكلك ها ... ضمنا اين تنها تاپيكي هست كه در اين انجمن در ارتباط با پلاگين چت روم صحبت كرده ... حالا شما بزرگواري كن اگر در اين 2 مورد ميتوني راهنمايي كن .. با سپاس فراوان .

تایید میشه like
اگر چنین چیزی هست لینک داده بشه ببینیم مثلا برای مشکل شکلک ها کجا راه حل داده شده
واقعا !
شما ای ول دارید.

اول: این که می خواین بیارینش بالا : در همین موضوع گفته شده.
دوم: می خواین بزارین تو ایندکس تو همین موضوع گفته شده
سوم: هماهنگ می خواین بکنین تو همین موضوع گفته شده.
چهارم: می خواهید شکلک بزارید در یک موضوع دیگر توضیح اده شده که نسخه یک این را دارد.
پنج : می خواهید نسخه یک را بیابید د ر یک موضوع دیگر نسخه یک موجود است.
(اینم همه جواب های شما)
همه جواب سوالات شما در این انجمن موجود است جالب این است که هنوز بر حرف خود تاکید هم دارید !

از جستجو استفاده کنید (البته نکنین هم هیچ ضرری به من نمی رسه فرقی نمی کنه هر جور راحتید اصلا نوشته های موضوعی که درونش هستید رو هم نخونید اصلا به من چه.)

شما به جاي اين همه سرچ كنيد سرچ كنيد بهتر بود همون اول راهنمايي ميكردي ... اگه نميخواي راهنمايي كني ديگه بحث نكن .. مديراي اين سايت هم اينقده ادم رو اذيت نميكنن واسه يك جواب دادن ...

اين همه پست بي جا دادن لازم نبود . پس لطف كن ديگه هيچ صحبتي نكن تا يك مرد واقعي پيدا بشه جواب ما رو بده ... شك ندارم كه اگه جواب رو ميدونستي تا حالا گفته بودي ...

اين بحث رو با جنابعالي ديگه ادامه نميدم . جناب آريا نيك اگر امكان داره شما جواب ما رو بديد چون شما اين مشكل رو تونستيد حل كنيد ...
من شروع به بحث نکردم عزیز من راهنمایی کردم که جواب در جستجو کردن است ولی شما به جای عمل کردن به این شروع به کل کل کردن و شروع بحث کردید.

حالا به من می گید بحث نکن ! Confused
نقل‌قول: اخطار های زیر رخ داد:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/topkara/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 1604 - File: inc/functions.php PHP 5.3.4 (Linux)
File Line Function
[PHP] errorHandler->error
/inc/functions.php 1604 header
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 55 session->init
/index.php 18 require_once

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/topkara/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.3.4 (Linux)

نقل‌قول: اقا شما پست های این موضوع رو خوندید؟ Confused

با تشکر از شما دوست عزیز ، البته کد ارور بنده با مشکلی که شما داشتید متفاوت بود اما با همان راهنمایی مشکل حل شد.
عذر خواهی میکنم.

خودم جواب سئوال رو پيدا كردم . جواب در اين تاپيك اومده :

http://community.mybbiran.com/thread-2446.html

ظاهرا اون امكانات مد نظر ما در نسخه قبلي چت روم بوده و در نسخه جديد برداشته شده ...

نسخه 1.3 اين امكانات رو داشته و در نسخه 1.4 و 1.5 اين چيزها برداشته شده .

فكر ميكنم دليل برداشتنش افزايش سرعت تالار بوده و بهتره از همين نسخه جديدش استفاده كنيم .

با تشكر از خودم ... Tongue
(۱۳۹۰/۵/۷، ۱۸:۵۳:۴۳ عصر)riches2011 نوشته است: [ -> ]خودم جواب سئوال رو پيدا كردم . جواب در اين تاپيك اومده :

http://community.mybbiran.com/thread-2446.html

ظاهرا اون امكانات مد نظر ما در نسخه قبلي چت روم بوده و در نسخه جديد برداشته شده ...

نسخه 1.3 اين امكانات رو داشته و در نسخه 1.4 و 1.5 اين چيزها برداشته شده .

فكر ميكنم دليل برداشتنش افزايش سرعت تالار بوده و بهتره از همين نسخه جديدش استفاده كنيم .

با تشكر از خودم ... Tongue

منظور منم اذیت شما نبود...
مرد واقعی شدن شما رو هم تبریک می گم Big Grin
دوستان خوشبختانه خودتون موضوع رو حل کردید .
این پلاگین هم مثل وسایل برقی ، قدیمیش بهتره . همه امکانات رو هم داره . نمیدونم چرا جدیدش نداره .
بهرحال با سرعت لود ایندکس هم موردی نداره . بنظرم همون قدیمیه رو نصب کنید .
[تصویر:  70585469268185397039.png]

آقا این ارور میده Confused
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23