مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: آموزش جامع نصب ، فعال سازی و تنظیمات پلاگین چت MyShoutbox
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
BATI نوشته است:
wolf144grz1 نوشته است:
BATI نوشته است:دوست عزیز من این چتی کهتو سایتت نصب کردی را ذاشتم ولی پایینه و دقیق نمیدونم چطور بایدبره بالا اگه میشه یه توضیح دقیق بده
و اینکه فارسیش هم جواب نداده برا من جدول هاشو utf عوض کردم بازم نشدHuh

در مورد بالا بردن صفحه قبل همونجا توضیح دادم.
در مورد نبودن جداول درسته نسخه جدیدش دو تا جدول داره.
در مورد این utf8 من همین کار که نویسنده اول پست این موضوع گفت انجام دادم درست شد نم یدونم مشکلی که برای شما چیست...

راستی به کاربرانی که پست کم دارن بهتره میل هم بزنی چون شاید ماه به ماه سر نزنن.

موفق باشی.

این مشکل حل شد فقط با کلید کردن روی شکلک ها شکلک اضافه نمیشه وباید کدشون را بزارم و اکی کنیم تا بیاد
راهی هست که بشه با کلیک روی شکلک ها مشکل حل بشه

من برنامشو ساختم کار هم کرد . ولی وقتی پلاگینو تغییر می دم دیده نمی شه رو فرم چت روم.
اگه راه تغییر دادن فرم html چت روم رو یافتی من می تونم کمک کنم.

البته من دیگه از این پلاگین به دلایلی استفاده نمی کنم .....

کسی بلده چطور میشه فرم html چت روم رو تغییر داد؟
فایل پلاگین رو تغییر می دم ، تغییری رو فرم دیده نمی شه.
(۱۳۹۰/۵/۶، ۱۸:۵۸:۳۳ عصر)BATI نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۵/۶، ۱۷:۱۵:۱۰ عصر)wolf144grz1 نوشته است: [ -> ]راستی اگه بازدیدتون بالاست فقط در صفحه اصلی(index) انجمن بزارید چون به نظر روی سرور فشار می اد...

چطور فقط بایذ بزاریم توی صفحه اول باشه؟؟؟چه تنظیمی داره؟؟؟
و اینکه با شکلک هاش نمیشه با کلیک روشون وارد صفحه کرد باید کدشون را بزاریم راهش چیه که اینم رفع بشه عالیه
اگر تنظیمات ادیتور مثل رنگ و .... هم بشه گذاشت کنارش خیلی خوب میشه

منم مشكل اين دوستمون رو دارم .. اميدوارم از مديران كسي اينجا جواب ما رو بده كه چيكار كنيم كه بشه روي شكلك ها كليك كرد و ضمنا آيا راهي واسه تغيير رنگ نوشته ها وجود داره و يك سئوال ديگه كه چجوري ميشه شكلك هاي بيشتري به شكلك هاي موجود اضافه كرد ..؟
بعید میدونم کسی بتونه راهنمایی کنه چون چیزی نیست که شما اشتباه انجام داده باشی و کسی راه درستش رو بهت بگه . اینی که شما میگی جزو قابلیت های پلاگین هست و باید نویسنده پلاگین درستش کنه یا یه نفر که به پلاگین نویسی آشنایی داره .
در مورد اضافه کردن شکلک ها هم سرچ کنید چندین جا توضیح داده شده .
انگار منظور رو متوجه نشدی نمی خوایم که شکلک اضافه بشه اونکه میری توی کنترل ادمین و اسم شگلک هارو میدی و شگلک هارم آپ میکنی توی هاست
من مشکل فارسی کردن و بالابردنش را حل کردم
فقط مونده اینکه برای فرستادن شکلک ها مثه چت باکس های ویبی که نمونه اش هست با کلیک روی شکلک وار ادیتور بشه نه اینکه مجبور بشیم کدش را قرار بدیم و یا تایپ کنیم در ادیتور!!!!!
اینکه اگه بشه گزینه ایی برای تغییر رنگ و فونت هم بده برای این چت همینا اگه ردیف بشه دیگه کاملهBig Grin
(۱۳۹۰/۵/۶، ۲۲:۳۶:۴۷ عصر)arianik نوشته است: [ -> ]بعید میدونم کسی بتونه راهنمایی کنه چون چیزی نیست که شما اشتباه انجام داده باشی و کسی راه درستش رو بهت بگه . اینی که شما میگی جزو قابلیت های پلاگین هست و باید نویسنده پلاگین درستش کنه یا یه نفر که به پلاگین نویسی آشنایی داره .
در مورد اضافه کردن شکلک ها هم سرچ کنید چندین جا توضیح داده شده .

دوست عزيز جناب آريا نيك من انجمن شما رو ديدم . ضمن تبريك به شما بابت اين انجمن زيبا خواستم بدونم شما نسخه كامل چت روم رو از كجا پيداكرديد ؟ چون پلاگيني كه در اينجا ارائه شده نسخه ساده چت روم هست ولي مال شما نسخه مستقل چت روم هست ...

ضمنا سئوال بعديم هم همونطور كه دوست عزيزمون بهش اشاره كردن اينه كه اگر كسي حين چت كردن بخواد شكلكي بفرسته وقتيكه شكلكها رو باز ميكنه در حالت عادي بايد بتونه با كليك روي شكلك اون رو انتخاب كنه ولي الان اين قابليت فعال نيست به عبارتي بايد كد شكلك رو دستي وارد كرد ولي در چت روم شما ديدم كه ميشه با كليك روي شكلك اون رو انتخاب كرد . ممنون ميشم روش كار رو به ما هم بگيد .. سپاس فراوان از شما ....

راستي اين دوستمون در چت رومش قابليت تعريف رنگ و فونت هم قرار داده .. اگه ميشه روشش رو به بقيه دوستان هم بگو ....
منم دیدم جعبه پیامم کاملتری بود و برای شکلک ها کافی بود کلیک روشون انجام بشه
اگه کاری میشه کرد بگین
اون ظاهرا نسخه 1 این پلاگین است.
نسخه یک رو نصب کنید اینارو داره.
(۱۳۹۰/۵/۷، ۱۰:۳۶:۰۷ صبح)wolf144grz1 نوشته است: [ -> ]اون ظاهرا نسخه 1 این پلاگین است.

نسخه 1 رو از كجا بياريم ؟ بعدش روي نسخه 1.6.3 ماي بي بي جواب ميده ؟

من كه فكر ميكنم يك راهي وجود داره كه اين دوستمون جناب آريا نيك بلدن كه اميدوارم به ما هم ياد بدن .. يا اينكه مديران جواب بدن .. متاسفانه مديران عزيز خيلي كم لطفي ميكنن و به سئوالات كم توجهي ميفرماين ....
(۱۳۹۰/۵/۷، ۱۱:۲۵:۵۶ صبح)riches2011 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۵/۷، ۱۰:۳۶:۰۷ صبح)wolf144grz1 نوشته است: [ -> ]اون ظاهرا نسخه 1 این پلاگین است.

نسخه 1 رو از كجا بياريم ؟ بعدش روي نسخه 1.6.3 ماي بي بي جواب ميده ؟

من كه فكر ميكنم يك راهي وجود داره كه اين دوستمون جناب آريا نيك بلدن كه اميدوارم به ما هم ياد بدن .. يا اينكه مديران جواب بدن .. متاسفانه مديران عزيز خيلي كم لطفي ميكنن و به سئوالات كم توجهي ميفرماين ....
ببین عزیز مشکل شما ها اینه که جستجو نمی کنید یا حوصلش رو ندارید به خاطر همین به شما جواب نمی دن و حتی تمام مطالب همین موضوع که توش هستید رو نمی خونید. (جای تعجب داره واقعا). بعد می این می گین دیگران به ما یاد نمی دن م یخوان همه چی مخفی باشه.Sleepy
جواب هر دو سوال شما در انجمن هست.

یه موضوع دیگه قبلا من دیدم در مورد همین نام که نسخه یک توش بود.

هماهنگ سازی هم موجود است.
پلاگین نصب میشود اما این ارور در بالای صفحه ظاهر میگردد

اخطار های زیر رخ داد:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/topkara/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 1604 - File: inc/functions.php PHP 5.3.4 (Linux)
File Line Function
[PHP] errorHandler->error
/inc/functions.php 1604 header
/inc/class_session.php 365 my_setcookie
/inc/class_session.php 98 session->load_guest
/global.php 55 session->init
/index.php 18 require_once

این هم در کنترل پنل

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/topkara/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.3.4 (Linux)

مشکل از کجاست؟ البته تایپ فارسی مشکلی ندارد فقط ظاهر انجمن به هم میریزد

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23