مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
(۱۳۹۳/۶/۱۶، ۱۱:۱۰:۰۴ صبح)bivafadl نوشته است: [ -> ]Big Grin این مشکل رو درستش کردم ببخشید چطوری میشه مثل سایت مادر که دو تا نسخه از این قالب داره یکی تمام عرض یکی هم با فاصله از گوشه های کتار قالب رو ساخت
شما پشتیبانی خواهید شد.منتظر بمانید. Sleepy

(۱۳۹۳/۶/۱۶، ۲۰:۵۲:۱۲ عصر)s2f نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۵، ۱۴:۵۶:۱۱ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۲:۲۱:۵۶ عصر)s2f نوشته است: [ -> ]مشکل داره عضویت  با این که از تنضیمات Stop Forum Spam (10 تنظیم) خیر قرار میدم !!!!!!! چی کار کنم  ؟؟؟؟

سیستم شما را به عنوان یک عضو اسپمر شناسایی کرده است. بنابراین امکان عضویت شما در این انجمن وجود ندارد. اگر تصور می‌کنید که این یک 

اصلاح میکنم.شرمنده.تازه این تنظیماتو توی پنل دیدم.
به صورت پیشفرض بذاریدش: تمام گزینه ها خیر و فقط بررسی آدرس ایمیل و بررسی آدرس آی پی رو روی بله بذارید. و عدد پیشفرض حداقل میزان... 50.00 است.چک کنید و اطلاع بدید.

متاسفانه مشکل باقیست

پلاگین هاتون رو همه غیر فعال کنید.روی قالب دیفالت هم تست کنید ببینید همچنان مشکل باقیه یا نه.
مرحله‌ی بعدی چیست؟
  • لطفاً از ابزار 'یافتن قالب‌های به‌روز‌رسانی شده' در کنترل پنل مدیر‌کل برای یافتن قالب‌هایی که در این نسخه‌ باید به‌روز‌رسانی شوند استفاده کنید تا تغییرات مورد نیاز را در آن‌ها اعمال کنید و یا آن‌ها را به نسخه‌ی اصلی بازگردانی کنید.
من اینو پیدا نکردم ادرس دقیقش چیه

قالبم ادیتورش کار نمی کنه
ادیتور برام نمیاد چکار

کنم
[تصویر:  01197576069515400268.jpg]
(۱۳۹۳/۶/۱۶، ۲۲:۱۶:۲۹ عصر)wle1036 نوشته است: [ -> ]مرحله‌ی بعدی چیست؟
  • لطفاً از ابزار 'یافتن قالب‌های به‌روز‌رسانی شده' در کنترل پنل مدیر‌کل برای یافتن قالب‌هایی که در این نسخه‌ باید به‌روز‌رسانی شوند استفاده کنید تا تغییرات مورد نیاز را در آن‌ها اعمال کنید و یا آن‌ها را به نسخه‌ی اصلی بازگردانی کنید.
من اینو پیدا نکردم ادرس دقیقش چیه

قالبم ادیتورش کار نمی کنه

به قسمت قالب ها بروید
قالب مورد نظر را انتخاب کنید
هر کدام از زیر مجموعه ها که تفاوت داشته باشند به رنگ سبز می شود که در جلوی آن از گزینه ها، گزینه گزارش تفاوت را انتخاب کنید.
ما بک کردیم به فبلی تا مشکلاتش بر طرف شه
(۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۲:۲۱:۵۶ عصر)s2f نوشته است: [ -> ]مشکل داره عضویت  با این که از تنضیمات Stop Forum Spam (10 تنظیم) خیر قرار میدم !!!!!!! چی کار کنم  ؟؟؟؟

سیستم شما را به عنوان یک عضو اسپمر شناسایی کرده است. بنابراین امکان عضویت شما در این انجمن وجود ندارد. اگر تصور می‌کنید که این یک 

به صورت پیشفرض بذاریدش: تمام گزینه ها خیر و فقط بررسی آدرس ایمیل و بررسی آدرس آی پی رو روی بله بذارید. و عدد پیشفرض حداقل میزان... 50.00 است.چک کنید و اطلاع بدید.

متاسفانه مشکل باقیست

با سلام من هم مثل این دوستمون مشکل دارم

[تصویر:  wq2v1ncayabptj5oyg0l.jpg]

و مشکل دیگه اینکه یکی پست بیتمه و دیگری تاریخها و ایام هسته (همون آخرین ارسالی ها) بهم ریختس

[تصویر:  ms42jkzaezrbcyz1aur.jpg]

[تصویر:  hop1up5euqkr32y64xn4.jpg]
بروز رسانی کردم ولی صفحه مدیریت سفید شده و انجمن هم بهم ریخته[تصویر:  rrr92uhji7ep.jpg]
(۱۳۹۳/۶/۱۷، ۲۰:۳۴:۲۷ عصر)jack1364 نوشته است: [ -> ]بروز رسانی کردم ولی صفحه مدیریت سفید شده و انجمن هم بهم ریخته

فایل های سی اس اس قالب انگار که ایجاد نشده.قالب رو بارگذاری کنید و برای قالب دیفالت ابتدا فایل های استایل رو دستی ایجاد کنید بعد کدهاشو از اونی که بارگذاری کردید کپی کنید.موفق باشید.
(۱۳۹۳/۶/۱۷، ۱۲:۵۱:۴۸ عصر)ABOLFAZLE نوشته است: [ -> ]

متاسفانه مشکل باقیست

با سلام من هم مثل این دوستمون مشکل دارم

*مشکل ثبت نام؛ به عنوان اسپمر شناسایی میکنه همش و اجازه ثبت نام نمیده

و مشکل دیگه اینکه یکی پست بیتمه و دیگری تاریخها و ایام هسته (همون آخرین ارسالی ها) بهم ریختس

* پست بیت بهم ریخته و آواتار و علامت آنلاین و آفلاین لود نمیشه، قسمت سپاس ها هم کادر نداره
* زمان نمایش دهنده قسمت بالای پست و قسمت lastpost در صفحه اول انجمن کاملا بهم ریختس.

مشکل ثبت نام و مشکلات بهم ریختگی قالب و همینطور مشکل ساعتی که مشاهده میکنید توی نصب این نسخه به هیچ عنوان دیده نمیشه.
اما وقتی که آپگرید میکنی اینا میاد رو.دلیلش چی هست نمیدونم.

تا الان میتونم بگم که برای رفع مشکل ساعت به احتمال زیاد مشکل از پلاگین تاریخ جلالی که روی 1.6 بوده هست.غیر فعالش کنید اگر با خروج حل نشد.
مشکل قالب هم با نمونه بالایی که گفتم میتونید برطرفش کنید.
ثبت نام رو هنوز موندم که چرا اینطوریه.

درضمن شما قالبتون ناقصه.بخاطر همون پست بیتتون مشکل داره.

و همه چیز در نسخه 1.8 جالبه هم طراحی گرافیک و کدنویسیش، هم مشکلاتش  Big Grin

یادتون باشه که تمام پلاگین ها رو غیر فعال کنید و بهتر که حذف کنید بعد آپدیت کنید. من برای تست اینکه ممکنه از اون باشه اینکارو نکردم و دقیقا با مشکلات شما رو به رو شدم.حالا دوباره بدون پلاگینش رو تست میکنم ببینم چی میشه نتیجه رو اطلاع میدم.
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۰:۲۶:۵۲ صبح)firstboy000 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۷، ۲۰:۳۴:۲۷ عصر)jack1364 نوشته است: [ -> ]بروز رسانی کردم ولی صفحه مدیریت سفید شده و انجمن هم بهم ریخته

فایل های سی اس اس قالب انگار که ایجاد نشده.قالب رو بارگذاری کنید و برای قالب دیفالت ابتدا فایل های استایل رو دستی ایجاد کنید بعد کدهاشو از اونی که بارگذاری کردید کپی کنید.موفق باشید.

میشه همین کاری که گفتید
(فایل های سی اس اس قالب انگار که ایجاد نشده.قالب رو بارگذاری کنید و برای قالب دیفالت ابتدا فایل های استایل رو دستی ایجاد کنید بعد کدهاشو از اونی که بارگذاری کردید کپی کنید) رو توضیح بدید
من متوجه نشدم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25