مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
(۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۲:۲۱:۵۶ عصر)s2f نوشته است: [ -> ]مشکل داره عضویت  با این که از تنضیمات Stop Forum Spam (10 تنظیم) خیر قرار میدم !!!!!!! چی کار کنم  ؟؟؟؟

سیستم شما را به عنوان یک عضو اسپمر شناسایی کرده است. بنابراین امکان عضویت شما در این انجمن وجود ندارد. اگر تصور می‌کنید که این یک 

اصلاح میکنم.شرمنده.تازه این تنظیماتو توی پنل دیدم.
به صورت پیشفرض بذاریدش: تمام گزینه ها خیر و فقط بررسی آدرس ایمیل و بررسی آدرس آی پی رو روی بله بذارید. و عدد پیشفرض حداقل میزان... 50.00 است.چک کنید و اطلاع بدید.
ببخشید مسر قالب مادر مای بی بی .8 کجاست یا میشه برام لینک دانلود بزارین Heart
اگر که همین تاپیک رو میخوندید میدیدش
پست 48 
http://community.mybbiran.com/thread-167...#pid130462
نقل‌قول: نقل قول از پست:
2- پوسته‌ی پیش‌فرض 1.8 در بسته‌ی پارسی‌ساز در مسیر 
install/resources/mybb-theme.xml وجود دارد.
(۱۳۹۳/۶/۱۵، ۲۰:۴۲:۳۹ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]اگر که همین تاپیک رو میخوندید میدیدش
پست 48 
http://community.mybbiran.com/thread-167...#pid130462

نقل‌قول: نقل قول از پست:
2- پوسته‌ی پیش‌فرض 1.8 در بسته‌ی پارسی‌ساز در مسیر 
install/resources/mybb-theme.xml وجود دارد.
گشتم پیداش نکردم نمیدونم چرا قالب مادر من اینجوریی شده گوشه ها رو نگاه کنید
[attachment=8448]
[attachment=8449]
(۱۳۹۳/۶/۱۵، ۲۲:۱۶:۱۵ عصر)bivafadl نوشته است: [ -> ]گشتم پیداش نکردم نمیدونم چرا قالب مادر من اینجوریی شده گوشه ها رو نگاه کنید

مرورگرتون رو عوض کنید و با یک مرورگر دیگه تست کنید، نمایش صفحات در مروگرها متفاوت است
(۱۳۹۳/۶/۱۶، ۰۳:۳۰:۴۳ صبح)Gh-Moradi نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۵، ۲۲:۱۶:۱۵ عصر)bivafadl نوشته است: [ -> ]گشتم پیداش نکردم نمیدونم چرا قالب مادر من اینجوریی شده گوشه ها رو نگاه کنید

مرورگرتون رو عوض کنید و با یک مرورگر دیگه تست کنید، نمایش صفحات در مروگرها متفاوت است

نه با همه مرورگر ها اینجوریه Sad دلم میخواد مثل قالب مادر بود
Big Grin این مشکل رو درستش کردم ببخشید چطوری میشه مثل سایت مادر که دو تا نسخه از این قالب داره یکی تمام عرض یکی هم با فاصله از گوشه های کتار قالب رو ساخت
 با سلام

میخام قالبم را تمام عرض کنم چه متغیری را در کجای قالب باید تغییر دهم

ممنون از شما

http://www.occupationalhealth.ir/test
سلام

باااااوووووووو عجب مدیریتی داره
کاملا فارسی
دست ویبولتن رو از پشت بسته

دوستان من یکی که راضییم Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
(۱۳۹۳/۶/۱۵، ۱۴:۵۶:۱۱ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۲:۲۱:۵۶ عصر)s2f نوشته است: [ -> ]مشکل داره عضویت  با این که از تنضیمات Stop Forum Spam (10 تنظیم) خیر قرار میدم !!!!!!! چی کار کنم  ؟؟؟؟

سیستم شما را به عنوان یک عضو اسپمر شناسایی کرده است. بنابراین امکان عضویت شما در این انجمن وجود ندارد. اگر تصور می‌کنید که این یک 

اصلاح میکنم.شرمنده.تازه این تنظیماتو توی پنل دیدم.
به صورت پیشفرض بذاریدش: تمام گزینه ها خیر و فقط بررسی آدرس ایمیل و بررسی آدرس آی پی رو روی بله بذارید. و عدد پیشفرض حداقل میزان... 50.00 است.چک کنید و اطلاع بدید.

متاسفانه مشکل باقیست
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25