مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
هواسم نبود و با یه سیستم دیگه اشتباه گرفتم که پوسته دیفالتش ثابت بود.

روش ساده تر اینکه پوسته دیفالت رو حذف کنید، بعد پوسته رو دوباره بارگذاری کنید.
آدرس پوسته هم گفته شده  توی پوشه های > اینستال> ریسورس > فایل mybb_theme.xml
این رو دوباره بارگذاری کنید.تموم.
برای اینکه کارتون بدون نقص باشه و تمیز، اسمش هم بذارید Default.

به همین سادگی. موفق باشید.
سلام می خواهم upgrade کنم این erroe رو میده:

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:1366 - Incorrect string value: '\xBC\xF5\xB7E' for column 'ip' at row 1Query:REPLACE INTO mybb_sessions SET `uid`='6',`sid`='2d75b600e135b8da06ce07576aa0c580',`time`='1410255141',`ip`=X'bcf5b745',`location`='/forums/install/upgrade.php?',`useragent`='Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0 AlexaToolbar/pR3gRZjf-2.2',`location1`='0',`location2`='0',`nopermission`='0'

لطفا کمک فرمایید
1- پلاگین هاتون غیرفعاله؟
2- از آپدیت نشده بودنش مطمئنید؟
3- از درست و کامل آپلود شدن فایل ها مطمئنید؟ (پک 1.8 رو از همینجا دانلود و استفاده کنید.)
MyBB has experienced an internal error and cannot continue.
Error Type:MyBB Error (42)Error Message:Your board has not yet been upgraded. Please do so before attempting to browse it.
Please contact the MyBB Group for technical support.

پلاگین ها رو غیر فعال نکرده بودم!!!
الان چکار می تونم بکنم چطوری غیر فعال کنم؟؟
فکر کنم توی فایل setting توی پوشه inc، شماره خط زیر رو از 0 به 1 تبدیل کنید درست بشه:
کد:
$settings['no_plugins'] = "0";

معمولا جواب نمیده اما خب تست کنید. اگر نشد اعلام کنید و منتظر راهنمایی بزرگان و ارشد ها باشید.
جواب نداد
فکر نکنم از غیر فعال کردن پلاگین ها باشه
کسی نمی تونه کمک کنه؟؟
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۱:۰۴:۲۷ صبح)firstboy000 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۷، ۱۲:۵۱:۴۸ عصر)ABOLFAZLE نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۶، ۲۰:۵۲:۱۲ عصر)s2f نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۵، ۱۴:۵۶:۱۱ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۲:۲۱:۵۶ عصر)s2f نوشته است: [ -> ]مشکل داره عضویت  با این که از تنضیمات Stop Forum Spam (10 تنظیم) خیر قرار میدم !!!!!!! چی کار کنم  ؟؟؟؟

سیستم شما را به عنوان یک عضو اسپمر شناسایی کرده است. بنابراین امکان عضویت شما در این انجمن وجود ندارد. اگر تصور می‌کنید که این یک 

اصلاح میکنم.شرمنده.تازه این تنظیماتو توی پنل دیدم.
به صورت پیشفرض بذاریدش: تمام گزینه ها خیر و فقط بررسی آدرس ایمیل و بررسی آدرس آی پی رو روی بله بذارید. و عدد پیشفرض حداقل میزان... 50.00 است.چک کنید و اطلاع بدید.

متاسفانه مشکل باقیست

با سلام من هم مثل این دوستمون مشکل دارم

*مشکل ثبت نام؛ به عنوان اسپمر شناسایی میکنه همش و اجازه ثبت نام نمیده

و مشکل دیگه اینکه یکی پست بیتمه و دیگری تاریخها و ایام هسته (همون آخرین ارسالی ها) بهم ریختس

* پست بیت بهم ریخته و آواتار و علامت آنلاین و آفلاین لود نمیشه، قسمت سپاس ها هم کادر نداره
* زمان نمایش دهنده قسمت بالای پست و قسمت lastpost در صفحه اول انجمن کاملا بهم ریختس.

مشکل ثبت نام و مشکلات بهم ریختگی قالب و همینطور مشکل ساعتی که مشاهده میکنید توی نصب این نسخه به هیچ عنوان دیده نمیشه.
اما وقتی که آپگرید میکنی اینا میاد رو.دلیلش چی هست نمیدونم.

تا الان میتونم بگم که برای رفع مشکل ساعت به احتمال زیاد مشکل از پلاگین تاریخ جلالی که روی 1.6 بوده هست.غیر فعالش کنید اگر با خروج حل نشد.
مشکل قالب هم با نمونه بالایی که گفتم میتونید برطرفش کنید.
ثبت نام رو هنوز موندم که چرا اینطوریه.

درضمن شما قالبتون ناقصه.بخاطر همون پست بیتتون مشکل داره.

و همه چیز در نسخه 1.8 جالبه هم طراحی گرافیک و کدنویسیش، هم مشکلاتش  Big Grin

یادتون باشه که تمام پلاگین ها رو غیر فعال کنید و بهتر که حذف کنید بعد آپدیت کنید. من برای تست اینکه ممکنه از اون باشه اینکارو نکردم و دقیقا با مشکلات شما رو به رو شدم.حالا دوباره بدون پلاگینش رو تست میکنم ببینم چی میشه نتیجه رو اطلاع میدم.

دوباره هم آپدیت ککردم همونهههههه اه یکی حل کنه دگه
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۵:۳۲:۴۹ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]فکر کنم توی فایل setting توی پوشه inc، شماره خط زیر رو از 0 به 1 تبدیل کنید درست بشه:

کد:

معمولا جواب نمیده اما خب تست کنید. اگر نشد اعلام کنید و منتظر راهنمایی بزرگان و ارشد ها باشید.

SQL Error:1366 - Incorrect string value: '\xBC\xF5\xB7E' for column 'ip' at row 1Query:REPLACE INTO mybb_sessions SET `uid`='6',`sid`='2d75b600e135b8da06ce07576aa0c580',`time`='1410255141',`ip`=X'bc f5b745',`location`='/forums/install/upgrade.php?',`useragent`='Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0 AlexaToolbar/pR3gRZjf-2.2',`location1`='0',`location2`='0',`nopermission`='0'

لطفا کمک فرمایید

اينكار رو هم كردم همه فايلها رو دوباره هم آپلود كردم دوباره ارور ميده
چه كنم؟؟؟؟
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۷:۳۰:۴۱ عصر)s2f نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۱:۰۴:۲۷ صبح)firstboy000 نوشته است: [ -> ]مشکل ثبت نام و مشکلات بهم ریختگی قالب و همینطور مشکل ساعتی که مشاهده میکنید توی نصب این نسخه به هیچ عنوان دیده نمیشه.
اما وقتی که آپگرید میکنی اینا میاد رو.دلیلش چی هست نمیدونم.

تا الان میتونم بگم که برای رفع مشکل ساعت به احتمال زیاد مشکل از پلاگین تاریخ جلالی که روی 1.6 بوده هست.غیر فعالش کنید اگر با خروج حل نشد.
مشکل قالب هم با نمونه بالایی که گفتم میتونید برطرفش کنید.
ثبت نام رو هنوز موندم که چرا اینطوریه.

درضمن شما قالبتون ناقصه.بخاطر همون پست بیتتون مشکل داره.

و همه چیز در نسخه 1.8 جالبه هم طراحی گرافیک و کدنویسیش، هم مشکلاتش  Big Grin

یادتون باشه که تمام پلاگین ها رو غیر فعال کنید و بهتر که حذف کنید بعد آپدیت کنید. من برای تست اینکه ممکنه از اون باشه اینکارو نکردم و دقیقا با مشکلات شما رو به رو شدم.حالا دوباره بدون پلاگینش رو تست میکنم ببینم چی میشه نتیجه رو اطلاع میدم.

دوباره هم آپدیت ککردم همونهههههه اه یکی حل کنه دگه

شما هم....طراحی شده در تناسب اندام
پشتیبانی نمیشید، و بیشتر کمکی که میتونم بهتون کنم اینه که بکاپ نسخه قبلیتون رو ریکاور کنید.
موفق باشید.

(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۸:۰۱:۲۵ عصر)hskco نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۵:۳۲:۴۹ عصر)firstboy000 نوشته است: [ -> ]فکر کنم توی فایل setting توی پوشه inc، شماره خط زیر رو از 0 به 1 تبدیل کنید درست بشه:

کد:

SQL Error:1366 - Incorrect string value: '\xBC\xF5\xB7E' for column 'ip' at row 1Query:REPLACE INTO mybb_sessions SET `uid`='6',`sid`='2d75b600e135b8da06ce07576aa0c580',`time`='1410255141',`ip`=X'bc f5b745',`location`='/forums/install/upgrade.php?',`useragent`='Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0 AlexaToolbar/pR3gRZjf-2.2',`location1`='0',`location2`='0',`nopermission`='0'

لطفا کمک فرمایید

اینكار رو هم كردم همه فایلها رو دوباره هم آپلود كردم دوباره ارور میده
چه كنم؟؟؟؟

نسخه مورد استفادتون چی بودش که خواستید ارتقا بدید؟؟؟

دوتا تاپیک توی سایت مرجع پیدا کردم که یکیش اینه
http://community.mybb.com/thread-158163-...pid1097064
یکیشم اینه.
http://community.mybb.com/thread-158415-...98031.html

و در نهایت فکر کنم جواب شما توی این پست باشه : http://community.mybb.com/thread-158415-...pid1098031
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۸:۰۱:۲۵ عصر)hskco نوشته است: [ -> ]

کد:

لطفا کمک فرمایید

اینكار رو هم كردم همه فایلها رو دوباره هم آپلود كردم دوباره ارور میده
چه كنم؟؟؟؟

بچه ها راه حل رو از يك سايت خارجي پيدا كردم
اينجا مي نويسم ممكنه اين مشكل من براي شما هم پيش بيايد
براي حل مشكل در فولدر inc فايل class_sessions را با نسخه قبلي همين فايل كه در فيلهاي فروم 1.6.5 است جايگيزين كرده و عمليات بروز رساني را با خيال راحت انجام دهيد!!!!!!!!!!!!!
You could try to replace "inc/class_session.php" with the one from your backup, then run the upgrade and upload the new class_session.php after the upgrade.

با آرزوي موفقيت
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25