مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: یه مشکل دارم دیوونه میشم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
یه مشکل برام پیش اومده ممنون میشم کمکم کنید *انجمن خودم و پشتیبانی مای بی بی یا اصلا برام باز نمیشه یا نصفه نیمه باز میشه ولی بیشتر سایت ها مختلف را امتحان کردم مشکلی نبود حتی سیستم خودم را هم با یه سیستم دیگه عوض کردم ولی باز همون مشکل الانم دو ساعته ور رفتم تو این سایت تا تونستم پیام بدم *ممنون میشم کمکم کنید Confused
ما که با اینجا مشکلی نداریم سرعتش هم مناسبه.حتما مشکلی از سمت هاست سرور شما بوده. چون میگید سایتای دیگه خیلی راحت بالا میومده (بحث کش هم میشه گفت هست که راحت بقیه رو میاورده بالا ولی سایتای دیگه رو با توجه به سرعت کم اینترنتتون به راحتی بالا نمیاورده.)
آدرس انجمنتون هم توی پروفایل و امضا قرار بدید لطفا.Heart
دوست عزیز این مشکل از طرف کامپیوترتونهBig Grin

من هم این مشکل رو دارم ولی با کامپچیوتر های دیگه به راحتی باز میشه Big Grin

چیز زیاد مهمی نیست نگران نباشیدBig Grin
طبق گفته دوستان مشکل میتونه از سرورتون باشه میتونی با یه مرورگر دیگه هم وارد بشی اگه مشکل کش مرورگرت باشه برطرف میشه
لطفا با یک مرورگر دیگه امتحان کنیدBig Grin
دوستان دقت کنید ، ایشون گفتن انجمن خودشون + MyBBIran به این شکل هست براشون
میتونه مشکل از سمت ISP شمام باشه ، شما Ping دارید؟
سلام

با این اوصاف که گفتید اگر مشکل مشترکی در هر دو سیستمی که باهاشون تست کردید وجود نداشته باشه احتمالا روتر های شرکتی که اینترنت گرفتید دچار مشکل شده و اطلاعاتی که از کامپیوتر شما فرستاده میشه به ناکجا آباد فرستاده میشه و به سمت سرور سایتتون هدایت نمیشه یا در راه بازگشت مشکل پیدا می کنه برای تشخیص این مشکل این دستور رو در cmd وارد کنید

کد php:
tracert mybbiran.com 

این دستور مدتی طول میکشه ( حدودا 2-10 دقیقه ) زمانی که پیام tracert complate رو مشاهده کردید از cmd عکس بگیرید و اینجا قرار بدید تا بگم مشکل از کجاست
با سلام و احترام *ممنون از راهنمایی کاربران عزیز *مرورگرم را عوض کردم مشکل حل شد *با تشکر HeartSmile
سلام
دوستان من این مشکلو دارم وارد انجمنم میشم صفحه اصلی نصفه برام باز میشه یا اصلا باز نمیشه و ارور میده
وارد پروفایل کاربرا میشم اونم نصفه هستش !
از همه کاربرام پرسیدم هیچکدوم این مشکلو ندارن
با سه تا مرورگر امتحان کردم ( کروم . موزیلا . اپرا) ولی همشون اینجورین یکی جواب بده چیکار کنم واقعا خستم کرده
آدرس انجمنتون رو توی امضا و پروفایل قرار بدید.
صفحه‌ها: 1 2