مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
(۱۳۹۲/۷/۱۲، ۰۱:۵۸:۰۴ صبح)ch2012 نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: سلام دوستان. من از 1.6.8 میخوام به 1.6.10 برم و ظاهرا اول باید به 1.6.9 آپگیرید کنم. همه پست ها رو خوندم. یکی دو تا سوال دارم.

شما باید مستقیم به 1.6.10 به روز رسانی كنید و احتیاجی به بروز رسانی پله ای نیست .

میشه آپگرید مستقیم 1.6.8 به 1.6.10 رو خلاصه توضیح بدین. چون آپگرید به 1.6.9 با Installer انجام میشد. آیا باید Changed fileهای 9 و 10 رو یکی کنم و بعد Installer بزنم؟!

تغییرات Theme و Template با Export انجام دادم کافی هست؟ اطلاعات این دو بخش در دیتابیس نوشته میشه درسته؟ چون از دیتابیس هم در حال حاضر بک آپ گرفتم اما امیدوارم مشکل و تغییری پیش نیاد. هاستم cpanel نیست و با ftp کار میکنم.

تغییر مسیر رو هم انجام دادم و برگشتم به مسیر پیش فرض.
ممنون. اما این تاپیک که تاپیک اصلی آموزش آپگرید هست و توی پست اول هم توضیح داده شده و در این آموزش درباره ارتقای مستقیم به چند ورژن بالاتر چیزی نگفته. البته منم همه 22 صفحه این تاپیک رو نخوندم.
من از 1.6.2 همیشه پله پله ارتقا دادم. یک بار هم آپگرید سه پله ای با هم انجام دادم اما خوشبختانه Installer نبود و الان واسه همین کمی به مشکل برخوردم و میخوام مطمئن بشم که روش درستی انجام میدم.
نسخه :1.6.11 منتشر شد
بالا باش!
نقل‌قول: نسخه :1.6.11 منتشر شد
سلام. ورژن 11 رو واسه دانلود نمیذارید؟
نقل‌قول: سلام. ورژن 11 رو واسه دانلود نمیذارید؟

خدمت شما:

http://community.mybbiran.com/thread-151...17300.html
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7