مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
اطلاعات پایگاه داده رو درست وارد نکردید
بله اين مشكل حل كه شد ولى الان درخواست دوباره نصب كردنشو ميده و مشكل اينه اطلاعات ادمين رو قبول نميكنه مثل اينكه اطلاعات ادمين حذف شده و وجود نداره دراين حالت بايد جكار كرد
ضمنا در خود انجمن error 43 ميده ,اكر فولدر انستال رو حذف ويا تبديل اسم كرد تمامى انجمن نابديد ميشه
عزیزم شما اگر مراحل نصب مای بی بی رو به درستی انجام بدید هیچ مشکلی بوجود نمیاد
اگر هم بلد نیستید آموزش نصب انجمن رو مطالعه فرمایید
شما انجمنتون چند نفر عضو داشته؟
مشكلمون حل شد ممنون
كسي ميتونه انجمنمو ابديت كنه به نسخه جديد ؟Heart
درود من آپ کردم مشکلی ندیدم فقط اینکه کل انجمن چپ چین شده و یه جورایی مثل حالت انگلیسی هست فقط غات ترجمه شده
حالا نمیدونم مشکل از کجاس ولی نسخه 6.9 اینجوری نبود اگر میدونید مشکل ازکجاس بگید لطفا
درود
توی زمینه سوال بنده هیشکی نظری نداره؟؟
آخ راس گفتی
یکی نیست انجمن منم اپدیت کنه
1.6.9 به 1.6.10
اگه میشد مای بی بی ی آپدیت کننده ی خودکار بزاره عالی میشه
(۱۳۹۲/۲/۲۷، ۲۳:۳۸:۲۸ عصر)FANBOOK نوشته است: [ -> ]درود من آپ کردم مشکلی ندیدم فقط اینکه کل انجمن چپ چین شده و یه جورایی مثل حالت انگلیسی هست فقط غات ترجمه شده
حالا نمیدونم مشکل از کجاس ولی نسخه 6.9 اینجوری نبود اگر میدونید مشکل ازکجاس بگید لطفا

ارتقا از 1.6.9 به 1.6.10 مشکلاتی رو برای قالب پیش میاره مثلا خودم یکی از انجمن هام رو که آپدیت کردم
نصف قالب پرید و تبدیل به قالب پیشفرض مای بی بی شد

قبل از ارتقا از قالب خروجی بگیرید بعد از ارتقا نصب کنید!

حالا سوال خودم چرا فولدر install برای ارتقا وقتی php رو suphp هست ارور 503 میده! ولی رو DSO و cgi که گذاشتم ارور نداد دلیل این مشکل چیه!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7