مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: قالب CMS BB کاملا سازگار با فارسی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام

بعد از مدتها تصمیم گرفتم یکی از قالب های زیبای MyBB را به فارسی تبدیل کنم

تصاویر مربوط به قالب:
[attachment=7184] [attachment=7185] [attachment=7186]

لینک [تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=7187]

دموی قالب در سایت بنده موجود هست

منتظر کارهای بعدی من باشید Wink

مشکلی که در قالب وجود داشت اصلاح شد
amazing..................Heart
لطفا منتقل شود

ضمنا از مدیران محترم تقاضا میشود قوانین و شرایط معرفی محصولات رو در انجمن قرار بدن

با تشکر
واقعا زیبا هستش و جای تقدیر از شما رو داره
بخشید دوست عزیز من یه مشکل داشتم چرا زیر انجمن اگر مثلا از دو تا بیشتر بشه میزنه 1 بیشتر چی کار کنم که همه زیر انجمن ها نشون داده بشه
سلام
من این قالب را نصب کردم . چطوری باید گزینه های سمت راست را تغییر بدم مثل اعلان و اون 4 تصویری که وجود داره ؟
ممنون مشکلم حل شد
ولی واقعا مدیران حق دارند اینقدر حرص میخورند آقا سرچ کنید آقا سرچ کنید اما طریقه سرچ کردن رو نگفتند یا گفتن دوباره ما پیداش نکردیم
دوستان
قبل از اینکه مشکلی داشتید به این صورت تو گوگل سرچ بزنید مطمئن باشید خیلی زود به نتیجه میرسید.
عبارت دلخواه شما site:mybbiran.com
Big Grin
(۱۳۹۱/۹/۳، ۱۲:۳۵:۳۸ عصر)saeedsobhkhiz نوشته است: [ -> ]سلام
من این قالب را نصب کردم . چطوری باید گزینه های سمت راست را تغییر بدم مثل اعلان و اون 4 تصویری که وجود داره ؟

برای ویرایش اعلان ها: Templates > Index Templates > index

برای ویرایش تصاویر (آگهی ها): Templates > Header Templates > header

موفق باشید

(۱۳۹۱/۹/۳، ۱۴:۴۲:۱۸ عصر)unipaper نوشته است: [ -> ]ممنون مشکلم حل شد
ولی واقعا مدیران حق دارند اینقدر حرص میخورند آقا سرچ کنید آقا سرچ کنید اما طریقه سرچ کردن رو نگفتند یا گفتن دوباره ما پیداش نکردیم
دوستان
قبل از اینکه مشکلی داشتید به این صورت تو گوگل سرچ بزنید مطمئن باشید خیلی زود به نتیجه میرسید.
عبارت دلخواه شما site:mybbiran.com
Big Grin

البته خود mybb جستجو گر خوبی داره، میتونید هرچی که میخواید رو از طریق جستجوگر سایت پیدا کنید
ممنون
(۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۶:۱۳:۵۶ عصر)garshasp نوشته است: [ -> ]ممنون

خواهش میکنم [تصویر:  postbit_thx.gif]
صفحه‌ها: 1 2 3 4