هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب CMS BB کاملا سازگار با فارسی
سلام

بعد از مدتها تصمیم گرفتم یکی از قالب های زیبای MyBB را به فارسی تبدیل کنم

تصاویر مربوط به قالب:

لینک [تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=7187]

دموی قالب در سایت بنده موجود هست

منتظر کارهای بعدی من باشید Wink

مشکلی که در قالب وجود داشت اصلاح شد
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۱/۸/۵، ۲۱:۲۳:۵۵ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۱/۸/۵، ۲۱:۲۸:۴۱ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۸/۵، ۲۲:۲۱:۰۰ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۸/۵، ۲۳:۰۶:۰۷ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۱/۸/۵، ۲۳:۵۹:۵۶ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۸/۶، ۰۰:۱۵:۵۳ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۸/۶، ۱۱:۵۰:۰۶ صبح) ، mahtaa (۱۳۹۱/۸/۶، ۱۶:۰۱:۵۲ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۸/۶، ۲۰:۳۱:۳۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۷، ۰۰:۳۳:۳۶ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۲۰، ۲۱:۴۷:۲۱ عصر) ، adnan (۱۳۹۱/۸/۲۰، ۲۲:۲۸:۵۴ عصر) ، what? (۱۳۹۱/۸/۲۱، ۰۳:۳۰:۴۶ صبح) ، nice-paradise (۱۳۹۱/۸/۲۱، ۱۸:۱۹:۲۰ عصر) ، saeedjjjj (۱۳۹۱/۸/۲۳، ۱۶:۳۴:۰۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۵:۱۱:۵۷ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۱/۹/۳، ۲۲:۲۰:۲۴ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۹/۴، ۰۰:۳۹:۴۸ صبح) ، میدوری (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۱۸:۲۰:۳۳ عصر) ، newmybb (۱۳۹۱/۹/۲۷، ۲۱:۵۳:۵۰ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۷:۵۹:۱۱ عصر) ، majid01 (۱۳۹۱/۱۲/۶، ۱۹:۲۹:۰۷ عصر) ، irantaze (۱۳۹۱/۱۲/۸، ۱۸:۵۵:۲۰ عصر) ، hooman (۱۳۹۱/۱۲/۹، ۰۰:۰۷:۰۶ صبح) ، Mdl (۱۳۹۱/۱۲/۱۲، ۰۵:۱۵:۳۴ صبح) ، Shahim (۱۳۹۱/۱۲/۱۴، ۱۴:۳۸:۵۰ عصر) ، m2_dr (۱۳۹۱/۱۲/۱۵، ۰۰:۵۰:۲۶ صبح) ، ofpersia (۱۳۹۱/۱۲/۲۵، ۱۶:۴۹:۳۷ عصر) ، aliyousefian (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۳:۰۶:۲۷ عصر) ، hashem_takta (۱۳۹۲/۱/۱۷، ۱۵:۱۰:۰۴ عصر) ، mrramin (۱۳۹۲/۲/۱۰، ۱۵:۳۵:۱۲ عصر) ، alikhani98 (۱۳۹۲/۲/۱۳، ۱۶:۴۱:۵۵ عصر) ، mj1919 (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۲۲:۵۷:۳۳ عصر) ، imanjohary (۱۳۹۲/۳/۲۳، ۰۰:۱۷:۵۵ صبح) ، moh3nia (۱۳۹۲/۴/۶، ۱۶:۴۳:۲۷ عصر) ، PouyaX (۱۳۹۲/۴/۶، ۱۹:۳۱:۳۰ عصر) ، rondweb (۱۳۹۲/۴/۸، ۱۹:۵۸:۴۵ عصر) ، mellat (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۳:۱۸:۴۶ عصر) ، vnvn (۱۳۹۲/۵/۱۰، ۲۳:۴۲:۳۳ عصر) ، info260 (۱۳۹۲/۶/۶، ۱۵:۱۶:۲۱ عصر)
amazing..................Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۲۱، ۲۳:۱۲:۱۶ عصر)
لطفا منتقل شود

ضمنا از مدیران محترم تقاضا میشود قوانین و شرایط معرفی محصولات رو در انجمن قرار بدن

با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۲۱، ۲۳:۱۲:۱۳ عصر) ، adnan (۱۳۹۱/۸/۲۳، ۱۸:۳۲:۲۳ عصر)
واقعا زیبا هستش و جای تقدیر از شما رو داره
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۲۱، ۲۳:۱۲:۱۰ عصر)
بخشید دوست عزیز من یه مشکل داشتم چرا زیر انجمن اگر مثلا از دو تا بیشتر بشه میزنه 1 بیشتر چی کار کنم که همه زیر انجمن ها نشون داده بشه
فروشگاه پخش پلاستیک و کلمن آب جهان
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ
سلام
من این قالب را نصب کردم . چطوری باید گزینه های سمت راست را تغییر بدم مثل اعلان و اون 4 تصویری که وجود داره ؟
پاسخ
ممنون مشکلم حل شد
ولی واقعا مدیران حق دارند اینقدر حرص میخورند آقا سرچ کنید آقا سرچ کنید اما طریقه سرچ کردن رو نگفتند یا گفتن دوباره ما پیداش نکردیم
دوستان
قبل از اینکه مشکلی داشتید به این صورت تو گوگل سرچ بزنید مطمئن باشید خیلی زود به نتیجه میرسید.
عبارت دلخواه شما site:mybbiran.com
Big Grin
فروشگاه پخش پلاستیک و کلمن آب جهان
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۳، ۱۲:۳۵:۳۸ عصر)saeedsobhkhiz نوشته است: سلام
من این قالب را نصب کردم . چطوری باید گزینه های سمت راست را تغییر بدم مثل اعلان و اون 4 تصویری که وجود داره ؟

برای ویرایش اعلان ها: Templates > Index Templates > index

برای ویرایش تصاویر (آگهی ها): Templates > Header Templates > header

موفق باشید

(۱۳۹۱/۹/۳، ۱۴:۴۲:۱۸ عصر)unipaper نوشته است: ممنون مشکلم حل شد
ولی واقعا مدیران حق دارند اینقدر حرص میخورند آقا سرچ کنید آقا سرچ کنید اما طریقه سرچ کردن رو نگفتند یا گفتن دوباره ما پیداش نکردیم
دوستان
قبل از اینکه مشکلی داشتید به این صورت تو گوگل سرچ بزنید مطمئن باشید خیلی زود به نتیجه میرسید.
عبارت دلخواه شما site:mybbiran.com
Big Grin

البته خود mybb جستجو گر خوبی داره، میتونید هرچی که میخواید رو از طریق جستجوگر سایت پیدا کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۱/۹/۳، ۲۲:۲۹:۱۶ عصر) ، mahanbahador (۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۱۶:۳۳:۲۱ عصر)
ممنون
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۶:۱۳:۵۶ عصر)garshasp نوشته است: ممنون

خواهش میکنم [تصویر:  postbit_thx.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMamiZa (۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۲۱:۰۷:۱۶ عصر) ، MR.X (۱۳۹۲/۲/۸، ۲۳:۱۳:۵۳ عصر) ، mj1919 (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۲۲:۵۷:۲۵ عصر) ، radit (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۱۴:۰۸:۳۴ عصر) ، mavara2 (۱۳۹۲/۴/۵، ۱۶:۲۵:۲۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قالب Tranquil سازگار با فارسی R. Najafi 3 4,268 ۱۳۹۱/۹/۴، ۰۰:۳۳:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Doodoo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان