مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: جامع ترین پلاگین سپاس/پسند (لطفاً انتقال دهید)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
تاپیک مورد نظر به آدرس زیرانتقال یافت.
http://community.mybbiran.com/thread-12305.html
با سپاس
یا علی
توجه بفرمایید که تاپیک ایران پاره تن من برای نمونه لایک آن بسته شده است. همون عدد 4 که توی تنظیمات هست یعنی اینکه تاپیک ایران پاره تن من که آی دی 4 داره برای لایک بسته شده
خیلی راحت میشه اون عدد 4 رو از توی تنظیمات برداشت تا این تاپیک هم امکان لایک خوردن داشته باشه
پس انتقال چی شد؟
با سپاس
یا علی
آقا ما رو مسخره کردید؟؟؟؟
واسه چی انتقال نمیدید؟؟؟
یعنی چی؟ من نشستم جند ساعت وقت گذاشتم و این کار رو کردم الان هیچ هیچ منتی نمیگذارم اما شما دارید من رو دلسرد می کنید. چرا انتقال نمی دید؟
اون از پشتیبانیتون که نسبت به قبل خیلی افتضاخ شده اون از محروم کردن خیلی از کاربرای مفیدتون که دلیلش رو دیگه همه فهمیدن اینم از کم کاریتون پست من چند روز پیش پست دادم اما هنوز اینحاست
اگه کار من ارزش نداره یا کم ارزشه بگید که من دیگه این کار رو نکنم.والا
شاید بهتر باشه این جور بحث ها و درخواست ها تو پیام خصوصی گفته شده
(۱۳۹۱/۶/۴، ۱۳:۲۴:۴۰ عصر)lab نوشته است: [ -> ]شاید بهتر باشه این جور بحث ها و درخواست ها تو پیام خصوصی گفته شده

درود
شما که میگی بیا ببین الان 45 روز گذشت اما کو پیگیری؟؟؟
واقعاً که.........Huh
با سپاس
یا علی
درود
برای انتقال باید فایل را در تایپیک پیوست کنید
واز بخش های پارسی پلاگین (تنظیمات و .. ) شات بگذارید
تهیه کنید و به ارسال اضافه کنید انتقال داده میشه Wink
درود
اولاً پیوست من قطع ولی لینک دانلود به این بزرگی گذاشتم، یعنی نمی بینید؟؟؟
دوماً به جای شات اسکرین نمونه آنلاین گذاشتم. یعنی نمی بینید؟؟؟
با سپاس
یا علی
درود
شما که گفته بودید
به جای پلاگین از افزونه استفاده کنید پس HuhHuhHuhHuhHuhHuh
(۱۳۹۱/۶/۲، ۱۰:۰۲:۴۸ صبح)hakimalireza نوشته است: [ -> ]

[size=large]مزایای این پلاگین نسبت به پلاگین سپاس چیست؟
بهتره به قوانین سایت احترام بزارید همونطور که از کاربرای سایت خودتون انتظار دارید به قوانین شما احترام بزارن یه شات ازش بزارید

اما در مورد پلاگین دو ماهی میشه ازش استفاده می کنم از پلاگین سپاس خیلی خیلی بهتره و هیچ مشکلی با سایر پلاگین ها نداره قابل توجه دوستان با یه کد ساده توی دیتا بیس به راحتی میشه سپاس های سیستم سپاس رو به جداول این پلاگین انتقال داد.
(۱۳۹۱/۸/۴، ۱۶:۵۹:۳۱ عصر)Doodoo نوشته است: [ -> ]درود
شما که گفته بودید
به جای پلاگین از افزونه استفاده کنید پس HuhHuhHuhHuhHuhHuh
(۱۳۹۱/۶/۲، ۱۰:۰۲:۴۸ صبح)hakimalireza نوشته است: [ -> ]

[size=large]مزایای این پلاگین نسبت به پلاگین سپاس چیست؟

درود
خدا شاهده اون موقع اول نوشتم افزونه بعد به خودم گفتم خیلی ها هنوز نمی دونن افزونه چیه فکر می کنن مثلاً بنره یا متلاً یه چیزی برای مرورگرشون هست و متوجه نمیشن به خاطر همین نوشتم پلاگین سند این حرفم هم یکی پلاگین اطلاع رسان هست که وقتی نصب می کنی توی تنظیمات نوشته "تنظیمات مربوط به افزونه اطلاع رسان" که فکر کنم رقیب افزونه شما باشهTongue و یک سند دیگر هم اینکه وقتی همین افزونه رو نصب می کنی توی تنظیمات مثلاً نوشته "افزونه فعال باشد؟"
بازم ممنون که اطلاع دادید ولی من هم دلیلم رو برای این کار گفتم خدا رو شاهد گرفتم به هر حال اگر مدیران سایت با یه عمل جایگذاری ساده (انگلیسیش میشه replace text) می تونن تمام کلمات پلاگین رو به افزونه تغییر بدن اما چرا نمی کنید؟؟؟؟Huh مثل همون قضیه کپچا می مونه نمی دونم چرا از کپچا گوگل استفاده نمی کنن که من تاپیکش رو تو امضام زدم .
با سپاس
یا علی

(۱۳۹۱/۸/۴، ۱۷:۰۴:۵۰ عصر)majid1605 نوشته است: [ -> ]بهتره به قوانین سایت احترام بزارید همونطور که از کاربرای سایت خودتون انتظار دارید به قوانین شما احترام بزارن یه شات ازش بزارید

اما در مورد پلاگین دو ماهی میشه ازش استفاده می کنم از پلاگین سپاس خیلی خیلی بهتره و هیچ مشکلی با سایر پلاگین ها نداره قابل توجه دوستان با یه کد ساده توی دیتا بیس به راحتی میشه سپاس های سیستم سپاس رو به جداول این پلاگین انتقال داد.

بله چشم در اسرع وقت تصویراش(شات اسکرین) رو میگذارم
با سپاس
یا علی
صفحه‌ها: 1 2