هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اساسی در انجمن
سلام
من تازه انجمنمو راه انداختم، در زیر انجمن هام که مطلب اضافه میکنم، یکی دی میون یه مشکل عجیب براشون پیش میاد ! مثلا این دو لینکمو نکاه کنید:
http://forum.ekalabay.com/forumdisplay.p...=11&page=1
http://forum.ekalabay.com/forumdisplay.php?fid=7

کلی علامت های عجیب قریب میاد بجای سایتم
لطفا راهنماییم کنید
در انجمن هم یه سرچ کردم ولی نمیدونم چی سرچ کنم که به جواب برسم HuhConfused
تمامی زیر انجمن هام که توش پست دادم اینطوری شدن Sad
پاسخ

شما دقيقا با انجمن چه كرديد اينطور شده ؟ بمبي چيزي توش منفجر نشده ؟ اخيرا پلاگيني چيزي نصب كرديد يا خود به خود اينطور شد ؟‌

....
پاسخ
Smile
نه والا بمبی نترکودنم !
هاستمو عوض کردم فقط ، البته شاید قبل از عوض کردن هاست هم این مشکل رو داشته و من نفهمیدم
نمیدونم والا
میخواید مشخصات سایتمو بدم خودتون ببینید ؟ این لطف رو اگه وقت داشتید بکنید Rolleyes
پاسخ

چند روزي هست اينترنت درست و حسابي ندارم ، پس مشكل از انتقال هست ، شما آموزش ها رو بخونيد سادس ، دوباره انتقال بديد .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطshervin6623 (۱۳۹۰/۴/۲۹، ۲۰:۳۶:۱۹ عصر)
باید چی کار کنم یعنی ؟
آخه چطوره که فقط این مشکل رو داره پس ؟! Sad
پاسخ

انتقال هاست رو جستجو كنيد و آموزش دوستمون Pursilo (اگه اشتباه نكنم ) رو مطالعه كنيد .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطshervin6623 (۱۳۹۰/۴/۲۹، ۲۲:۲۳:۰۲ عصر)
ممنون ولی آخه همه اون آموزش ها برای انتقال از هاست مجانی به هاست پولیه ، من از هاست پولی رفتم تو هاست پولی ! خیلی از اون پستارو خوندم ولی راه حلی پیدا نکردمShy
پاسخ

اساس كار همه يكي هست ، اصلا به پولي و رايگان نيست ، به ما قول دادن كه فردا اينترنت شركت راه بيفته ، اگر كه راه اندازي شد من فردا مي تونم كمي از وقت رو براي انتقال بذارم ، تا فردا

....
پاسخ
 سپاس شده توسطshervin6623 (۱۳۹۰/۴/۳۰، ۰۱:۱۲:۳۲ صبح)
Heartخیلی خیلی گلی محمد جان، ممنون به خاطر توجهتHeart
با غیر فعال کردن افزونه im_subscribed مشکل برطرف شد Smile
تیم پشتیبانی هاست درستش کرد
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۴۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان