هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] نمایش ایکون های موضوع های ارسالی در صفحه اصلی
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: Post icons on index in the last post

نسخه: (1.0.5)

[تصویر:  info.png] عملکرد: نمایش ایکون های موضوع های ارسالی در صفحه اصلی

[تصویر:  user.png] نویسنده: ELY M

[تصویر:  d.png] معرفی: ------

آخرین بروزرسانی: ------

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل در قسمت پوشه پلاگین و فعال سازی ان از کنترل پنل تالار

[تصویر:  photos.png] نمونه:

با سلام

و پوز ش از تمامی کاربران لینک سالم گذاشته شد !

http://community.mybb.com/attachment.php?aid=12769

با سلام
نمیدونم ایا این پلاگین الان هست در مای بی بی یا نه به هر حال من می گذارم به خاطر اینکه بعضی ها به من زیاد درخواست داده بودند
به انجمن ما هم سر به زنید Exclamation

http://par-30.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۱۹:۲۱:۵۶ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۱۹:۲۸:۳۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۱۹:۳۴:۵۵ عصر) ، *F-Majidi* (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۲۰:۰۳:۳۱ عصر) ، carrow (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۲۰:۲۶:۲۲ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۲۰:۴۷:۳۰ عصر) ، diyarbikasan (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۲۲:۳۹:۳۶ عصر) ، alimasumi (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۰۰:۱۱:۳۲ صبح) ، baloochs (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۰۰:۰۰:۱۵ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۰۱:۵۵:۲۰ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۸:۲۰:۱۰ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۶:۱۷:۲۵ عصر) ، riches2011 (۱۳۹۰/۵/۸، ۱۴:۴۹:۲۸ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۶/۲۷، ۲۱:۵۷:۰۲ عصر) ، Hamed Zahedi (۱۳۹۰/۷/۵، ۲۱:۵۵:۲۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۱۹:۱۳:۵۹ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۸/۲۶، ۱۰:۲۶:۰۹ صبح) ، Oomid Fix (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۰۵:۲۳:۴۲ صبح) ، Srbija (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۴:۱۹:۵۴ عصر) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۲:۰۰:۴۵ عصر) ، quester (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۰۸:۴۸:۲۷ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۲۰:۵۴:۴۷ عصر) ، saeed h.p.r (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۲۲:۵۹:۵۹ عصر) ، mirzanejad (۱۳۹۲/۵/۱۰، ۱۳:۵۲:۲۲ عصر)
وافعا ممنون ؛ من اینو گرفته بودم از یه سایت خارجی هم فایل رو گم کردم هم سایت رو خیلی گشتم ؛ ممنون Heart

پاسخ
 سپاس شده توسطMAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۲۰:۵۹:۲۱ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۸:۲۰:۱۶ عصر) ، Oomid Fix (۱۳۹۰/۸/۳۰، ۰۵:۲۳:۳۹ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۲:۰۰:۵۶ عصر)
سلام
ممنون از پلاگین خوب شما
فقط یه سوال
پرا وقتی این پلاگین رو ربختم رنگش مشکیه توی لیست پلاگین ها ؟ عکس رو ببینید
این پلاگین و پلاگین بالاییش مشکیند دلیلش چیه ؟ مشکلی دارند کع اینجوریه؟
[تصویر:  31_khansariha.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۸:۲۰:۱۸ عصر)
نه مشکلی ندارن
لینک به جایی نشدن.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۰۱:۲۳:۴۶ صبح) ، *F-Majidi* (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۰۲:۴۴:۰۵ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۰:۲۹:۵۹ صبح) ، alimasumi (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۶:۱۸:۱۲ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۸:۲۰:۲۰ عصر)
چطور میشه زمان ارسال و نویسنده رو حذف کرد ؟

چون این پلاگین هم اضافه میکنه این مورد ها رو ...

و از هرکدوم دو بار نشون داده میشه Undecided

پاسخ
 سپاس شده توسطMAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۰:۳۰:۲۷ صبح) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۸:۲۰:۲۷ عصر)
با سلام

شما باید کد هایی که داخل پلاگین هست که این 2 رو اضافه می کنه حذف کنید همین
به انجمن ما هم سر به زنید Exclamation

http://par-30.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۶:۲۸:۴۷ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۸:۲۰:۲۹ عصر)
حذف کردم نشد Confused

واسه خود قالب رو هم حذف میکنم همه چی پاک میشه ( هیچی نمایش نمیده )

Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسطMAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۹:۴۳:۰۸ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۸:۲۰:۳۳ عصر)
متغییر اگه اشنباه نکنم باید این باشه.... forum icon یا هم چینی چیزی تو خطر دوم اولش میاد اگه تکرار شده حذفشون کن . در ضمن نیاز نیست هر سه تا پلاگین را نصب کنی یکیش را هم نصب کنی کافیه .

من خودم قبلا این پلاگین را داشتم و نصبش کردم بودم و تنها مشکل این بود وقتی در بعضی از انجمن آیکنی برای پست ارسالی انتخاب میکردم تو صفحه اصلی نشون نمیداد ...
پاسخ
 سپاس شده توسطMAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۹:۴۳:۰۴ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۱۸:۲۰:۴۲ عصر)
وقتی نصب کردم نوشته ها رو کشید طرف چپ
حواست باشد، خدا پاره آجر به سمتت پرتاب نکند!
انجمن ارتباط پی سی بزرگترین انجمن گرافیکی
پاسخ
Rainbow 

دوست عزيز ضمن تشكر از جنابعالي متاسفانه لينك دانلودت خراب هست .. محبت كن لينك سالم رو بزاريد ... ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطsaeid.azm (۱۳۹۰/۸/۱، ۰۴:۰۲:۰۲ صبح) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۰/۲۹، ۱۲:۰۲:۲۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین موضوع های جدید در صفحه اصلی Recent Topics on Index page Pars 19 23,799 ۱۳۹۲/۳/۲۰، ۲۳:۵۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: jacksonmagic
  [برای 1.6] پلاگین ایجاد موضوع جدید از صفحه اصلی Create new threads from the Index Pars 4 14,988 ۱۳۹۰/۲/۲، ۱۲:۱۳:۳۴ عصر
آخرین ارسال: eftetahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان